Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor cała seria

592 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2007 o 17:06, Ryan Kam napisał:

No prosze gratujuje ci :D poziom hard i gra tak szybko tam juz przeszłes ;D

aj zrobiłes podstawowy bład :(

1. wszystkie torpedy zostawisz na lotniskowiec !!!!!! Jesli to go nie zatopi wal z
niego z działek , a na pewno zdechnie .

2. Niszczyciel musisz pokonac strzelajc do niego . sszybko pojdzie dwa okrażenia i adios Żółtku
:D

3. Uważaj na te cholerne zero , potrafia nieżle dać po d.....


No tak, z twoja pomoca, misja nie byla juz trudna ;) Co do poziomu na jakim gram, zawsze staram sie wybierac kompromis pomiedzy satysfakcja z jej przejscia a frustracja spowodowana jej przechodzeniem :) Akurat w MOHPA najwyzszym poziomem byl poziom realistic i domyslam sie, ze tam wystarczylaby jedna kulka i dead, takze nawet nie probowalem wlaczac :) Ale hard nie byl taki straszny. Owszem zdarzaly sie frustrujace momety, ale wystarczylo kilka(nascie;)) load''ow i szlo sie dalej. Dzieki z pomoc i Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Służe uprzejmię :D

Myśle ze teraz razem poczekamy na Medal of Honor Airborne !!!

Ma jedno pytanko ;

Podobał Ci sie przyrodą w Pacificu ????


Pozdrawiam

Bo BaReNsIK - w piatki rano będziesz mógł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grajać teraz w pacyfika , stwierdzam zę w tej grze bardzije trzeba polegać na kolbie broni niż na lufie ,,, japończycy tak szturmuja te pozycje , ze .... krew sie leje ..

Pzodroawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Ryan Kam
Widzę że sporo osób pyta się Ciebie o radę więc ja też zapytam. Pogrywam właśnie w mohpa, niszczyciel i lotniskowiec poszły w zapomnienie tylko jak dolecieć do swojego lotniskowca. Chłopaki z eskadry tak jakby byli szybsi ode mnie i w pewnym momencie klapa gra skończona. Co mam zrobić żeby dolecieć do swoich?
Z góry dzieki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka że wklejam jeszcze raz to samo ale źle zrobiłem że nie napisałem za pierwszym razem do osoby od której chcę uzyskać pomoc


Widzę że sporo osób pyta się Ciebie o radę więc ja też zapytam. Pogrywam właśnie w mohpa, niszczyciel i lotniskowiec poszły w zapomnienie tylko jak dolecieć do swojego lotniskowca. Chłopaki z eskadry tak jakby byli szybsi ode mnie i w pewnym momencie klapa gra skończona. Co mam zrobić żeby dolecieć do swoich?
Z góry dzieki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie szkodzi , mi tez się tak czasem zdarza :D

No dobra , jest to trudne nawet do wykonania :(

W pierw tak musisz ,a le to musisz kontrolowąc kompas i nos top patrzeć czy białe gwaizdki na kompasie są duże i migocące . To oznacza ze twoji kumple są blisko .

A wiec tak to w punktach wyglada :

1. Zaatapiasz flotę cieszysz sie
2 . Rozgladasz sie uwążnie za swoimi ptaszkami i za nimi lecisz .
NIE MOZESZ DOPUŚCISZ DO TEGO ABY TWOJI KOLEDZY ZNIKNELI CI Z OCZU !!!!!
ZAWSZE CHOC JEDNEGO MUSISZ WIEDZIEĆ

3. Po tym spokojnie dolatujesz i .... ratujesz kolee . nie martw się jest to łatwizna :D

4. A ladowanie to juz nie twoja działka tylko gry

5. pozdrawiam szeregowy Colin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pacific assault rulz! tylko, że koledze pożyczyłem... ale przeszedłem... i takie pytanko: chce mieć wszystkie medale ukończenia gry na łatwym, średnim i trudnym poziomie trudności grę. A przeszedłem ją i kiedy zacząłem od nowa, żeby pracować na nowy medal to od nowa zaczęło liczyć wszstkie medale... ale to już dawno a grać mi się nie chce a po za tym jak już wspominałem to pożyczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:04, Ryan Kam napisał:

2 . Rozgladasz sie uwążnie za swoimi ptaszkami i za nimi lecisz .
NIE MOZESZ DOPUŚCISZ DO TEGO ABY TWOJI KOLEDZY ZNIKNELI CI Z OCZU !!!!!
ZAWSZE CHOC JEDNEGO MUSISZ WIEDZIEĆ


O mamo to troszke się z tym namęcze bo za każdym razem odlatują mi że hoho
Wielkie dzięki za podpowiedź KAPITANIE :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne choc nie probowałem , zdobywac wszystkim medlai piekielnie ciezko jest prześc ta gre na poziomie średnim a co do piero na hard !!!! Grtauluje :D Według mnie najciekawszym zadaniem dodaykowym było uratowanie am erykanow z wieżienia .

Sądze ze też ze przyroda e pacificu wszyła perfekcyjnie :D

Pzodro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:37, Ryan Kam napisał:

dziwne choc nie probowałem , zdobywac wszystkim medlai piekielnie ciezko jest prześc ta gre
na poziomie średnim a co do piero na hard !!!! Grtauluje :D Według mnie najciekawszym zadaniem
dodaykowym było uratowanie am erykanow z wieżienia .

Sądze ze też ze przyroda e pacificu wszyła perfekcyjnie :D

Pzodro

ach nie szkodzi jakoś na normalu trudno ale na hardzie to ja zawsze się skupiałem i często powtrzałem misje... i jakoś poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam teraz z niecierpliowścią na Airborne :D Ma nadzieje ze moij komp da mi przynajmniej taka grafę jaka ma pacyfik :D

A ma pytanie czy to bie medalk chodzil tak bardzo dynamicznie , czy czułeś moze lekkie spowolnienie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:47, Ryan Kam napisał:

Czekam teraz z niecierpliowścią na Airborne :D Ma nadzieje ze moij komp da mi przynajmniej
taka grafę jaka ma pacyfik :D

A ma pytanie czy to bie medalk chodzil tak bardzo dynamicznie , czy czułeś moze lekkie spowolnienie
???

Ale w sensie FPS czy rozgrywka? bo tak jakoś czułem, że jak na wojnę to wolno się wszytko dzieje... np w takim CSie to wszytko tak szybko się dzieje a tu jakiś lag spowodowany prędkością rozgrywki... na początku było dziwnie potem już się przyzwyczaiłem... teraz jak jadę CoD2 po sieci to jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:03, Ryan Kam napisał:

Dam ci tu filmik i chciałbym wiedzieczy dział ci tak jak ten tutaj :

http://www.ea.com/official/moh/pacificassault/pl/videos.jsp?platformID=PlayStation%202&setID=E3%202004%20Trailer&resID
=lo

U mnie dział tak srednio dynamicznie , tan filmik to są tez wspomnienia to on mnie zachęcił
do kupna :D

pzodro

Fajny filmik... ale ja nie widziałem ale kupiłem bo widziałem jak gra mój brat ciotreczny. A airborne nie pójdzie mi na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety :( Najbradziej boje sie o moja kartę graficzna :( ( 128 mb ramu - a to może być za mało :(

Myśle że reszta mi pójdzie bez niczego ........

Czemu twórcy gry nie moga podac wymagań miesiac przed premiera :(

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 15:28, mazi606 napisał:

mam pytanko czy pójdzie na X1650PRO 256 MB 896 ram(niedługo dokupuję 512mb) amd 2800+

zazdroszcze... powinno bo masz dobra grafe i dużo ramu... a prockiem się nie martw nie jest taki ważny... a co ja mam powiedzieć? radek 9550 128 ram, 512 ram DDR i Celeron D 2,8 GHz ? nie mogę na RAm wysępić od rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe na moim gramsajcie napisałem krótką reckę MOH PA. Fajna gierka nie powiem, ale trochę lepiej mi się grało w CoD+UE (nie wiem w sumie dlaczego...). Airbourne - przybywaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować