Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor cała seria

592 postów w tym temacie

Tak grajać w call of duty i medal of honor powiem że Medal of Honr Pacific assault jest bardziej realistyczny od Cod 2 . W medalu trzeba dbac o swe zdrowie , pilnować amunicjji oraz miec wiecej walczyc w ręcz . Medal ma bardzo ciekawe misjje każda jest inna , a ilosc celków dodatkowych ogromna !!! . Co w call of duty 2 idziemy nos top do przodu i zabijamu hitlerowców . Zadnych dodatkowych zadań :D . Powiem tak ze Medal jest dla takich co chcą poznać piekło wojny , a call dla tych co lubia sie bawic w rambo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:42, Ryan Kam napisał:

Ciekawe jaki jest Medal of honor Heroes :D Na psp . Ma ktos go ?? :D ( moze ktosze mna pogadać
o tej seri , bo nie chce tu pisac sam tylko :((


Ja nie mam i niewiele o nim wiem, ale możemy pogadać o Airborne jeśli chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie ma sprawy jestem maniakiem tej serii :D taka plaża (może nie identyczna ale bardzo podobna była) już w Allied Assault a Airborne jest o wojskach powietrzno-desantowych więc plaż nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:55, Ryan Kam napisał:

a tu cie zdziwie :D Choc otych spadochroniarzach omaha bedzie :D Masz link poczytaj :D
http://cod.cwr.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=501&Itemid=174 i dlatego o tym
tak marze;D

a i zeby w medalu był jescze jakis dramatyzm , zeby był bardzo realistyczny :D



Kamil, chyba mnie zarazisz teraz Medalem... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i musze przyznać, że jestem zdziwiony. Myslałem że spadochroniarze nie lądowali na samych plażach tylko za liniami wroga.
Co do realizmu to jestem jak najbardziej za. Mam nadzieje, że ta gra będzie BOOOOSKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medal of honor jest dla misji :D

Czyli tu bardziej skupiasz sie na trybie dla pojedynczego gracza , a w battlefield na rozgrywce wielosobowej

Jak lubisz film szeregowiec ryan to bierz medala , jak kompanie braci bierz Batlefielda :D


Do Kurczak

Ty już masz cos :D pora na mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:02, pro evo napisał:

Witam!
Comam kupić medal of honoer czy battlefield???? SAGA??


To zależy jakiej gry szukasz. MoH i Battlefield to gry bardzo różniące się od siebie. Moh to głownie sigle player a BF jest nastawiony na rozgrywke po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, ja zawsze marzyłem o MoH-u ale nie stać mnie na oryginalną wersje a piraty po pirwsze mi nie wchodzą (i dobrze) po drugie na piratach to wstyd grać. nie lubie okradać ludzi, jak kazdy porządny człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:07, kurczak-AFC napisał:

kurde, ja zawsze marzyłem o MoH-u ale nie stać mnie na oryginalną wersje a piraty po pirwsze
mi nie wchodzą (i dobrze) po drugie na piratach to wstyd grać. nie lubie okradać ludzi, jak
kazdy porządny człowiek...


Pacific Assault, z tego co sie orientuje nie jest teraz taki drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wlasnie Flanker spadochroniarze nie ladowali na plażach . oni ladowlai noć wcześniej !! i tu jest dziwne , ale będzie tak ze zagramy w tym momencie dwoma postaciami ( np Powell na omaha , Barnes ogolnie ) albo tak ze
Normandia to będzie kampania piechotna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 20:09, FlankerD napisał:

> kurde, ja zawsze marzyłem o MoH-u ale nie stać mnie na oryginalną wersje a piraty po pirwsze

> mi nie wchodzą (i dobrze) po drugie na piratach to wstyd grać. nie lubie okradać ludzi,
jak
> kazdy porządny człowiek...

Pacific Assault, z tego co sie orientuje nie jest teraz taki drogi.



ale narazie i tak kasy nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból :) ale nie masz wyjścia, musisz cierpliwie odkładać aż uzbierasz, ja tak często kiedyś robiłem :)

Lece oglądać Lost - miłej dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tak było :D ( dzieki wielkie że moge sobie z toba pogadac :D )

Tak oprocz plaży to piękne jest w airborne to że gra być całkowicie nieliniowana to juz wielki postęp jak na grę i że daje piękna nowosc Spadochroniarzy > Dam sobie głowę uciac ze w medalu trzeba będzie pilotowac samolotem , lub strzelać z dzialka :D Licze na tą grę . Mam też nadziejęż e wykorzysta wwszytkie atuty cod 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieliniowy MoH - to brzmi jak "dobra powieść ze świata Star Wars" albo "uczciwy polityk". Nie da się, no po prostu się nie da... :) Założę się że wolność ograniczy się do tego, w jakiej kolejności będzie dało się wykonać "objectives", ale już np. to, że wejdziemy na jakiś obszar i coś akurat na nim się wydarzy, będzie pewnie oskryptowane, i nieważne czy wejdziemy tam na początku, czy na końcu misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować