Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor cała seria

592 postów w tym temacie

powiem tyle zggadzam sie z pierwszą cześcią twojej wypowiedzi , z druga nie . Po pierwsze call 3 nie wyeszdł na peceta :D i dopiero potem porownamy to czy lepszy jest call czy medal :D


Na filmikach ci niemcy tak fajnie wylatuja w powietrze :D tak wysoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 22:35, Raven12 napisał:

Grafa zapowiada się świetna , fizyka też i ogólnie to czytałem , że MOHA ma wyglądać i oddawać
wrażenie dobrego filmu wojennego :)



fajnie mogliby zrobić takie coś :). taki film ale samemu się steruje bohaterem i dostaje misje do wykonania :D.
Może dzięki DirectX 10 gry będą sprawiały wrażenie filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 10:45, kurczak-AFC napisał:

> Grafa zapowiada się świetna , fizyka też i ogólnie to czytałem , że MOHA ma wyglądać
i oddawać
> wrażenie dobrego filmu wojennego :)


fajnie mogliby zrobić takie coś :). taki film ale samemu się steruje bohaterem i dostaje misje
do wykonania :D.
Może dzięki DirectX 10 gry będą sprawiały wrażenie filmów


Oby :P Ciekawe to by było . Powiedzmy taka sytuacja : Przychodzą starzy (nieobeznani) do pokoju , a ty pocinasz w MOHA który wygląda jak film i ojciec się pyta coś w rodzaju - nagrasz mi ten film ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 11:16, Raven12 napisał:

Oby :P Ciekawe to by było . Powiedzmy taka sytuacja : Przychodzą starzy (nieobeznani) do pokoju
, a ty pocinasz w MOHA który wygląda jak film i ojciec się pyta coś w rodzaju - nagrasz mi
ten film ? :D:D


Z tego co widać na screenach, grafika MOHA będzie raczej nierealistyczna. Twarze wyglądają jak wzięte z komiksu (co mi akurat przeszkadza w poważnej grze o IIWŚ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no , trochę przesadzasz . Twarze wyglądaje przecież bardzo dobrze a co do realizmu to narazie nie ma co się przyczepiać . Zobaczymy gdy gra będzie juz na naszych biurkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:43, Raven12 napisał:

Nie no , trochę przesadzasz . Twarze wyglądaje przecież bardzo dobrze a co do realizmu to narazie
nie ma co się przyczepiać . Zobaczymy gdy gra będzie juz na naszych biurkach :D

Wyglądają dobrze, fakt, ale zbyt "plastycznie", komiksowo - wielkie, kwadratowe szczęki (jak to u macho bywa), szerokie usta, "uśmiechnięte" oczy i krągłe nosy. W dodatku na wojnie na twarzach powinien się malować strach, obrzydzenie, a nie tylko "zaciskam wargi i idę do boju, bo jestem supermenem". Obowiązkowo z przylepionym złośliwym uśmieszkiem. Nawet by mi to nie przeszkadzało w żaden innej grze- nawet horrorze - ale robienie z wojny "dobrej zabawy dla macho" to przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 11:54, military napisał:

Wyglądają dobrze, fakt, ale zbyt "plastycznie", komiksowo - wielkie, kwadratowe szczęki (jak
to u macho bywa), szerokie usta, "uśmiechnięte" oczy i krągłe nosy. W dodatku na wojnie na
twarzach powinien się malować strach, obrzydzenie, a nie tylko "zaciskam wargi i idę do boju,
bo jestem supermenem". Obowiązkowo z przylepionym złośliwym uśmieszkiem. Nawet by mi to nie
przeszkadzało w żaden innej grze- nawet horrorze - ale robienie z wojny "dobrej zabawy dla
macho" to przesada...


Ciut plastyczne są , niepowiem ale czy w innej grze osiągnięto już w pełni realistyczny efekt? Ludzie wciąż się satarają więc my możemy tylko czekać aż będzie jakaś lepsza technologia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym się wypowiedzieć o całej serii Medal of Honor... To zacznę od początku...
Najpierw był sobie pierwszy MoH, stworzony przez firmę 2011 Interactive... Ujżałem go na półce sklepowej, jego okładka mnie zaciekawiła, lubiłem strzelaninki... Kupiłem, zainstalowałem i naprawdę gra mi się spodobała... Pierwszy dodatek do niej był nawet niezły, ale krótki, drugi, choć fajny - był nudny i przestarzały. Kiedy nadszedł Call of Duty o MOH: AA zapomniałem zupełnie... Kiedy wyszedł Pacific Assault, CoD poszedł w odstawkę, ale na krótko ponieważ szybko go przeszedłem... Niestety dla mocha też przyszły złe dni... Premiera Brothers in Arms: Road to hill 30 - wspaniała gra, w której nareszcie mogłem się sprawdzić jako kapitan 101 Dywizji Powietrzno Desantowej... Seria MoH to chyba jedyna seria EA, która mi się podobała, nie wiem czy zainwestuję w Airborne, bo szczerze mówiąc wolę Brothers in Arms: Hell''s Highway...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2006 o 12:06, Raven12 napisał:

Ciut plastyczne są , niepowiem ale czy w innej grze osiągnięto już w pełni realistyczny efekt?
Ludzie wciąż się satarają więc my możemy tylko czekać aż będzie jakaś lepsza technologia :P


Ale tu niekoniecznie chodzi o full realizm.;) Spójrz na takie AVP2 - grafika tam na pewno nie jest FOTOrealistyczna, na dzisiejsze standardy wręcz kiepska (mnie się podoba), ale na pewno nie można powiedzieć, że jest komiksowa, tylko - właśnie - realistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda gra z tej seri ma mocne zakonczenie :D Ciekawe jak bedzie w airborne , Ta misja w niemczech ciekawe :D

Fajny jest tez ten bunkier w allied assalut jak mamy uciekac , To andrealina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym momentem w Allied Assault była Plaża Omaha, a ten bunkier mnie tylko drażnił :( Zwłaszcza że był na czas. Jeszcze bardzo fajne było chodzenie po U-Bocie w Norwegii oraz pierwsza kampania, chyba w Algierii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie grałeś w BiA :D czy desant nocny jest fajny ?? Myśle aby kupić ta grę . Mam pytanie czy rzeciwście jest tak cięzko kogos zastrzelic ????

Co do Hell''s Highway myśle ze kupie jak wyjdzie :D Ale najpierw Airborne :D

Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:18, Probos napisał:

Najlepszym momentem w Allied Assault była Plaża Omaha, a ten bunkier mnie tylko drażnił :(
Zwłaszcza że był na czas. Jeszcze bardzo fajne było chodzenie po U-Bocie w Norwegii oraz pierwsza
kampania, chyba w Algierii :)



Oj atk misja w norwegi jest super :D Jak sobie kupiłem Silent Hunter 3 to wróciłem do medala aby sie przespacerowąć . A powiemze wnętrze było zrobione perfecto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:20, Ryan Kam napisał:

własnie grałeś w BiA :D czy desant nocny jest fajny ?? Myśle aby kupić ta grę . Mam pytanie
czy rzeciwście jest tak cięzko kogos zastrzelic ????


Bardzo fajny, ale to kwestia gustu... Desent nocny wygląda tak, że razem ze swoim oddziałem siedzimy w samolocie, nasz bohater rozmyśla nad odpowiedzialnością jaka na niego czeka. Kiedy wszyscy wstają, nagle samolot zostaje trafiony, nasz bohater staje przy drzwiach, bullet time i słyszymy: "Nigdy nie chciałem być dowódcą drużyny", bum... i spadamy... Bohater gubi ekwipunek, potem ląduje na drzewie... Następnie musimy odnaleźć resztę drużny... Ogólnie mogę powiedzieć, że czuć jest ten klimat...

Dnia 09.12.2006 o 16:20, Ryan Kam napisał:


Bez patchów tak... Nie brakuje hitboxów, ale już po pierwszym patchu gra wiele zyskuje...

Dnia 09.12.2006 o 16:20, Ryan Kam napisał:

Co do Hell''s Highway myśle ze kupie jak wyjdzie :D Ale najpierw Airborne :D

Pozdro :D

Ja chyba zrobie odwrotnie :D

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A własnie dzięki :D

Tylko ma pytanie czy idzie kogoś trafic z M1 garand z daleka w głowe . Bo jak grałem w demo nawet z odległości 5 m nie mogłem trafić :((

Czy patche to zmieniają ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 16:41, Ryan Kam napisał:

Tylko ma pytanie czy idzie kogoś trafic z M1 garand z daleka w głowe . Bo jak grałem w demo
nawet z odległości 5 m nie mogłem trafić :((

Czy patche to zmieniają ????


Chyba tak, bo pod odpowiednim kontem w głowę udało mi się trafić... chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 11:47, db9 volante napisał:

Ja uważam, że najnowszy Medal of Honor: Airborne będzie najlepszym FPS''em osadzonym w realiach
drugiej wojny światowej.


Aj tak nie uważam... Jakoś nie wierzę by w grze EA było coś takiego jak "swoboda"... Ja czekam na Call of Duty 4 :D
Szkoda, że będzie zbliżony bardziej współczesności... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować