Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor cała seria

592 postów w tym temacie

Wyszło intro z airborne jest takie jak cod 3 na peceta a nawwt lepiej .Bić brava po porostu .Gorzej to ż edopiro to wyjdzie na poćztku następnego roku :((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem seria Call of Duty jest o wiele lepsza od serii Medal of Honor. W CoD zrobiono wszystko lepiej i to dlatego CoD jest najlepszą II wojenną strzelanką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 13:05, Markus89 napisał:

Moim zdaniem seria Call of Duty jest o wiele lepsza od serii Medal of Honor. W CoD zrobiono
wszystko lepiej i to dlatego CoD jest najlepszą II wojenną strzelanką ;)

Tu masz racje seria COd była według mnie lepsza lepiej zrobiona lepsze efekty fajna grafika i wogule super. A medal słaba grafika aż mnie mdliło. a MOH AA to wogule kotkie, duże wymagania, słaba grafa do kitu a COD fajna grafa wymagania rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 15:31, Filip92 napisał:

Tu masz racje seria COd była według mnie lepsza lepiej zrobiona lepsze efekty fajna grafika
i wogule super. A medal słaba grafika aż mnie mdliło. a MOH AA to wogule kotkie, duże wymagania,
słaba grafa do kitu a COD fajna grafa wymagania rozsądne


Oj, nie grałeś chyba w Pacific Assault. Ale jeśli chodzi o II WŚ na terenie Europy, to CoD wygrywa. Jedyna szansa serii Moh w Airborne. Pożyjemy zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 15:37, Assasin93 napisał:

> Tu masz racje seria COd była według mnie lepsza lepiej zrobiona lepsze efekty fajna grafika

> i wogule super. A medal słaba grafika aż mnie mdliło. a MOH AA to wogule kotkie, duże
wymagania,
> słaba grafa do kitu a COD fajna grafa wymagania rozsądne

Oj, nie grałeś chyba w Pacific Assault. Ale jeśli chodzi o II WŚ na terenie Europy, to CoD
wygrywa. Jedyna szansa serii Moh w Airborne. Pożyjemy zobaczymy. :)

Grałem grałem i głupie lepsze jest Atak na Berlin czy ja to aie to nazywa zresztą to też badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 15:37, Assasin93 napisał:

> Tu masz racje seria COd była według mnie lepsza lepiej zrobiona lepsze efekty fajna grafika

> i wogule super. A medal słaba grafika aż mnie mdliło. a MOH AA to wogule kotkie, duże
wymagania,
> słaba grafa do kitu a COD fajna grafa wymagania rozsądne

Oj, nie grałeś chyba w Pacific Assault. Ale jeśli chodzi o II WŚ na terenie Europy, to CoD
wygrywa. Jedyna szansa serii Moh w Airborne. Pożyjemy zobaczymy. :)


Mi tam nawet grafika w Pacific Assault się nie podobała...
Seria CoD ma klimat i grafikę oraz ogromną grywalność. To właśnie przy CoD siedziałem nocami i grałem, a MoH zobaczyłem, zagrałem w jedną misję i spasowałem, bo po prostu nie czułem klimatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie próbuję twierdzić że seria Moh jest wybitna. Dla mnie takie przeciętniaki, z wyjątkiem Pacific Assault, któremu dałbym 7-7+/10. W CoD najbardziej urzekł mnie Stalingrad i zdobycie oraz utrzymanie mostu Pegaza. (i ogólnie klimat oraz muzyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 15:42, Markus89 napisał:

Mi tam nawet grafika w Pacific Assault się nie podobała...
Seria CoD ma klimat i grafikę oraz ogromną grywalność. To właśnie przy CoD siedziałem nocami
i grałem, a MoH zobaczyłem, zagrałem w jedną misję i spasowałem, bo po prostu nie czułem klimatu...


Tu miałem to samo zobaczylem Medala AA zagrałem w 1 misje i odinstalowałem bo od kitu. Ale mojemu koledze sie podobała lae ja nic w tym nie widze jedyne co to można strzelac z moździeżu i ratować ludzi. A call to coś poprostu gra prawdziwa wojenna. a w Medalu idziesz sam jak jakiś głupi agent i to ma być gra wojenna. A w Callowie wszyscy idą zgraną grupą jak na wojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.grałem w MOHAA, MOHPA i stwierdzam że Call of Duty ( oczuwiście że jedynka ) i dodatek do niego jest o 100 razy lepsze. Medal of Honor moim zdaniem strasznie nudny jest a zabijanie komputerowych wrogów nie jest tak fajne jak w CoD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w CoD2...i szczerze mówiąc mi się średnio podobało bo za dużo się działo...w MoH''ach wszystko jest moim zdaniem jakoś tak poukładane...nie mówię oczywiście, że CoD to zła gra...wręcz przeciwnie to bardzo dobra gra, która mi się średnio podobała. W moim rankingu MoH wyprzedza CoD...może zmieni to CoD3 i MoH;Airborne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 16:45, Darkstar181 napisał:

Ktoś mógłby podać link do intra MOH Airborne,albo do jakiś innych filmów związanych z najnowsyzm
tytułem?

Dobra już nie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To właśnie przy CoD siedziałem nocami

Dnia 16.07.2006 o 15:42, Markus89 napisał:

i grałem

Chyba nie mówisz o CoD 2 . Tę część to się w trzy dni przechodzi na hardzie.
CoD to tez świetna gra ale MoH jest dłuzszy i bardziej poukładany. Jeśli chodzi o Pacyfic Assault to tam przynajmniej można wydawać rozkazy i ma się własną drużynę (w tym medyka) co eliminuje "sztucznie" porozrzucane apteczki lub co gorsza regenerowanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 17:11, rick90 napisał:

>To właśnie przy CoD siedziałem nocami
> i grałem
Chyba nie mówisz o CoD 2 . Tę część to się w trzy dni przechodzi na hardzie.
CoD to tez świetna gra ale MoH jest dłuzszy i bardziej poukładany. Jeśli chodzi o Pacyfic Assault
to tam przynajmniej można wydawać rozkazy i ma się własną drużynę (w tym medyka) co eliminuje
"sztucznie" porozrzucane apteczki lub co gorsza regenerowanie się.


Wiesz, jeśli gra jest świetna mogę w nią grać kilka razy. CoD2 przeszedłem chyba z 7 razy i jakoś mi się nie nudziło, bo starcia są wybitne.
A w CoD w misji Stalingrad byłem w szoku jak oddano klimat filmu ''Wróg u bram", i powtarzałem tę misję kilkukrotnie (jak i samą grę przeszedłem z 3-4 razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 18:05, Markus89 napisał:

A w CoD w misji Stalingrad byłem w szoku jak oddano klimat filmu ''Wróg u bram", i powtarzałem
tę misję kilkukrotnie (jak i samą grę przeszedłem z 3-4 razy).

Tutaj się z tobą zgodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wole Call of Duty przeszedłem 1 z dodatkiem 3 razy i 2 cześć a 2 razy a MoH Alieda nie skończyłem (ta aleja snajperow) a pacific jedst strasznie nudzący(ta dzumgla) i te wymagania zacinało sie na mym kompie niemiłośiernie gdzie CoD 2 na średnich/wysokich detalach i rozdzielczosci 1024/768 hulał az serce rosło
mam nadzieję ze Airborne bedzie najlepszym Medalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam niektóre posty i mam wrażenie, że głównie małe dzieci tu się wypowiadają, których przygoda z grami zaczęła się od Call of Duty 2. Medal of Honor: Allied Assault jest z 2002 roku. 4 lata temu to co zaprezentowała ta gra było przełomem dla gatunku FPP. Praktycznie od tej gry zaczął się istny bum na gry FPP w klimatach II wojny światowej. Pamiętajcie również, że serię Call of Duty tworzy ekipa, która w większości przykładała rękę do MoH: AA. Dodatki do tej gry są już zwykłym chwytem marketingowym na szybką kasę, ale moim zdaniem jako fan serii są bardzo dobre. Po obejrzeniu trailera MoH: Airborne dosłownie wbiło mnie w fotel. Ta gra może być wielka, byleby nie była za krótka i nie ograniczała poczynań gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niepodważam tego, że MoH: AA było wielkie ale już kolejne części jak sam napisałeś to skok na kasę. Obecnie MoH słabo sobie radzi w porównaniu z CoD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie narzekają skoro kolejne części w drodze. Wszak słabych gier się nie kontynuuje. Mnie wszystkie Medalej bardzo się podobają nawet Breakthrough uważany za nieudany dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować