Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor cała seria

592 postów w tym temacie

Moim zdaniem najsłabszym MOH, jest European Assault, który wyszedł jedynie na konsole. Dobrze, że nie wypóscili go na PC, bo seria MOHa na PC niezle by dostala po pupci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:55, Kurammi napisał:

Moim zdaniem najsłabszym MOH, jest European Assault, który wyszedł jedynie na konsole. Dobrze,
że nie wypóscili go na PC, bo seria MOHa na PC niezle by dostala po pupci.

Nie powiem ci bo fajna gierka naprawde fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczroaj zakupiłem sobie Medal of Honor Wojna na Pacyfiku, i muszę przyznać że gra mi się bardzo fajnie, jak dla mnie jest nawet lepszy od Call of Duty 2 (CoD 2 jest do bani). Call of Duty + United Offensives też jest bardzi fajny, moim zdaniem na poziomie MOHWnP.


PS. Najlepsze gry FPS osadzone w realicah II wojny światowej to
1.Call of Duty + United Offensives
2.Medal Of Honor Wojna na Pacyfiku
3.Medal Of Honor Allied Assautl
długo długo długo i jeszce raz długo nic, a na jakimś 10000000000 miesjcu CoD 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te gry sa dobre ale trochę zamalo realistyczne. W Medalu realizm jest praktycznie znikomy bo jak jeden człowiek może pokonać cała machine wojeną III rzeszy ??. W call of duty to trochę zmieniono bo dodano dzialania grupowe. Myslę że najlepszą realistyczna grana razie jest Moh WnP . Rozmzywanie ekranu medyk ktory leczy ogień którzy parzy pułapki z kolcami to jest prawdziwa gra. Wiem że ze względu pamieci ofiar tamtej wojny nie zobaczy na ekaranie sładow trafień pocisków w przeciwika rozerwanych ciał ani zołnierzy którzy siedzą i boja sie walczyć . Jagby wyszął taka gra to byłby prawdziwy FPPs wojenny . Poczzuło by się prawdziwa wojnę a nie zabwę w wojnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Call of duty zjada cała serie MOH na śniadanie.

MOH: Pacific Assault ma grafike jak pierwsza czesc COd tylko Pacific ma troszeczke ulepszoną i wieksze wymagania.
A Call of dyty 2 ma cudna grafkię choc ulepszona grafika dextury itp; z pierwszej czesci lae gra COD zasługuje na sowje miano gier wojennych.

MOH zostalo zjedzone przez COD wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 14:28, Filip92 napisał:

MOH zostalo zjedzone przez COD wstyd

Pomijając fakt, że CoD jest krótki, nierealistyczny i dziecinnie łatwy to masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 14:28, Filip92 napisał:

MOH zostalo zjedzone przez COD wstyd

Jak dla mnie MoH Wojna na Pacyfiku zjada na śniadanie CoD 2 ( bo CoD 2 to kupa jest a nie gra wojenna ). MoH WnP jak dla mnie w single idzie łeb w łeb z CoD + United Offensives ale na multi MoH nie ma szans bo CoD na multi po prstu wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 14:34, rick90 napisał:

Pomijając fakt, że CoD jest nierealistyczny


Wiesz ja mysle ze Cod1 jest bardziej realistyczne bo w MoH AA gdyż w cod działamy zespołowo a w MoH jestesmy super zołniezem ktory załatwia setki wrogow jedną seria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:44, PAPISHON napisał:


> MOH zostalo zjedzone przez COD wstyd
Jak dla mnie MoH Wojna na Pacyfiku zjada na śniadanie CoD 2 ( bo CoD 2 to kupa jest a nie gra
wojenna ). MoH WnP jak dla mnie w single idzie łeb w łeb z CoD + United Offensives ale na multi
MoH nie ma szans bo CoD na multi po prstu wymiata :)


Za co tak nie lubisz cod 2 według mnie to jest dobra gra i nie zasłoguje na takie obluzganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w tym momencie chodzi mi o MoH: PA. Allied Assault ukazało sie o wiele wczesniej niz Call of Duty więc twórcy CoD mieli czas na wychwycenie błędów i poprawienie ich w swojej grze.

Dnia 23.08.2006 o 16:51, mike91 napisał:

Za co tak nie lubisz cod 2 według mnie to jest dobra gra i nie zasłoguje na takie obluzganie

CoD 2 moim zdaniem równiez został spaprany. Mówisz że w MoH: AA był super człowiek, a co twoim zdaniem jest w CoD2. Jakis heros, który sam regeneruje sobie zycie i pancerz czołgu. Poza tym CoD2 jest krótki i na tyle prosty(nawet na hardzie) że w 2 dni się to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 16:51, mike91 napisał:


> Pomijając fakt, że CoD jest nierealistyczny

Wiesz ja mysle ze Cod1 jest bardziej realistyczne bo w MoH AA gdyż w cod działamy zespołowo
a w MoH jestesmy super zołniezem ktory załatwia setki wrogow jedną seria

Mi chodziło o Medal of Honor Pacific Assaults a nie Alied Assautl. MOHPA jest bradziej realistyczna niż CoD 2. CoD 2 został spaprany,jedyna lepsza rzecz od CoD 1 to grafika i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2006 o 17:03, PAPISHON napisał:

MOHPA jest bradziej realistyczna
niż CoD 2. CoD 2 został spaprany,jedyna lepsza rzecz od CoD 1 to grafika i tyle.

Dokładnie. To że można wydawać rozkazy, wzywać medyka i nosić rannych kumpli na plecach jest olbrzymim plusem. Gdyby coś podobnego zrobili w Europie była by to gra świetna. Nadzieja w MoH Airborn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieje że będzie MoH Airborne będzie udany jak Pacyfic Assault :)
Mam pytanie, czy Medal of Honor War Chest zawiera Medal of Honor Allied Assault z dodatkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 17:51, PAPISHON napisał:

Mam pytanie, czy Medal of Honor War Chest zawiera Medal of Honor Allied Assault z dodatkami
??

tak :) z dwoma dodatkami. I zapewniam cię że są fajne, wiem bo sam mam ten pakiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 18:41, rick90 napisał:

> Mam pytanie, czy Medal of Honor War Chest zawiera Medal of Honor Allied Assault z dodatkami

> ??
tak :) z dwoma dodatkami. I zapewniam cię że są fajne, wiem bo sam mam ten pakiet :)

Że fajne to ja wiem tylko nie wiedziałem czy to jest z dodatkiami, chyba sobie to kupie, ale dopiero w wrześniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:18, PAPISHON napisał:

> > Mam pytanie, czy Medal of Honor War Chest zawiera Medal of Honor Allied Assault z
dodatkami
>
> > ??
> tak :) z dwoma dodatkami. I zapewniam cię że są fajne, wiem bo sam mam ten pakiet :)
Że fajne to ja wiem tylko nie wiedziałem czy to jest z dodatkiami, chyba sobie to kupie, ale
dopiero w wrześniu ;)

Najlepiej by było gdyby wyszła cal seria medal of honor Warchest + Pacific razem .( przejdz gre na Hard to poznasz prawdziwa wojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno zakupiłem MoH Warchess oraz MoH: PA. Obie gry wgniatają w fotel.Dodatki do jedynki są świetne,a w PAjest całkiem niezły klimat.Pierwsza prawdziwa misja w nocy robi wrażenie... idziesz z oddziałem,a tu nagle ktoś krzyczy że Japońce są w krzakch... nie widzisz nikogo,bo ciemno jak cholera,ale mimo to strzelasz w krzaki... no i te
misje na Pearl Harbor... gra troche zalatuje propagandą,ale chrzanić to... zgadzam się z PAPISHONEM,akcja niekiedy jest lepsza od tej w Cod2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2006 o 14:18, PAPISHON napisał:

Że fajne to ja wiem tylko nie wiedziałem czy to jest z dodatkiami, chyba sobie to kupie, ale
dopiero w wrześniu ;)

Kupuj czym prędzej,bo naprawde mimo upływu czasu w oba dodatki świetnie się gra...zwłaszcza drugi(Brakthrough) ma ciekawe misjie... a jak wlazłem na multi,to pokazało mi z 1200 serwerów do gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:35, Darkstar181 napisał:


> Że fajne to ja wiem tylko nie wiedziałem czy to jest z dodatkiami, chyba sobie to kupie,
ale
> dopiero w wrześniu ;)
Kupuj czym prędzej,bo naprawde mimo upływu czasu w oba dodatki świetnie się gra...zwłaszcza
drugi(Brakthrough) ma ciekawe misjie... a jak wlazłem na multi,to pokazało mi z 1200 serwerów
do gry:)

Lepiej gra się na mutli niż w CoD 1 ?? W każdym razie chyba sobie kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować