Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor cała seria

592 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2009 o 19:31, Cirno napisał:

Chociażby przez hamachi :)


Może troche szerzej :P wiem co to Hamachi ale niech ktoś wytłumaczy krok po kroku jak zrobić serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2009 o 22:02, Firefly94 napisał:

IMHO kaemy (itp.) są dla noobów :P. Wolę Tommy''ego :P.

Ja z kolei (tak jak w CoD i CoD2) uważam, że pistolety maszynowe w stylu Thomspon czy inny MP40 jest za za łatwy. Wystarczy "sprayować" na wszystkie strony, bez dokładniejszego celowania. Ogólnie jak grać to tylko riflem, snipą czy karabinem maszynowym w stylu StG44 czy BAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 14:57, PAPISHON napisał:

Ja z kolei (tak jak w CoD i CoD2) uważam, że pistolety maszynowe w stylu Thomspon czy
inny MP40 jest za za łatwy. Wystarczy "sprayować" na wszystkie strony, bez dokładniejszego
celowania. Ogólnie jak grać to tylko riflem, snipą czy karabinem maszynowym w stylu StG44
czy BAR.

W sumie racja xD. Jednakże MP44 w MoHAA jest przegięte (za szybkie), ale poprawione w CoD. Miałem na myśli, że dla noobów, iż da się walnąć z każdej odległości.
Ale i tak większość rozgrywek w MoHAAS gram z M1 Garandem (tak samo jak w CoDach, tyle że w "dwójce" wspomagam się czasem Tommy Gun''em, ewentualnie Stenem; z powtarzalnych natomiast uwielbiam grać dziadkiem Mosinem - świetny jest :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newsów ciąg dalszy. O ile ktoś kojarzy (prawdopodobnie) okładkę nowego MoH i zastanawia się kim jest gość, który na niej widnieje - okazuje się, że nie jest to fikcyjna osoba, a prawdziwy i żyjący jeszcze człowiek, a mianowicie żołnierz sił specjalnych, służący w Afganistanie i nazywany przez kolegów "Cowboy".

Z ust nowego szefa EA Johna Riccitiello możemy dowiedzieć się, że ten planuje kolejny krok w przód wyprzedzając takiego MW2 :). Czuję, że w najbliższych tygodniach czeka nas, graczy, duży wysyp informacji na temat nowego MoH. Nakręcą podobny hype jak to w przypadku MW2? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:45, Damianuss1 napisał:

Newsów ciąg dalszy. O ile ktoś kojarzy (prawdopodobnie) okładkę nowego MoH i zastanawia
się kim jest gość, który na niej widnieje - okazuje się, że nie jest to fikcyjna osoba,
a prawdziwy i żyjący jeszcze człowiek, a mianowicie żołnierz sił specjalnych, służący
w Afganistanie i nazywany przez kolegów "Cowboy".


Było o tym w newsie dzisiaj ;)

Dnia 03.12.2009 o 16:45, Damianuss1 napisał:

Z ust nowego szefa EA Johna Riccitiello możemy dowiedzieć się, że ten planuje kolejny
krok w przód wyprzedzając takiego MW2 :). Czuję, że w najbliższych tygodniach czeka nas,
graczy, duży wysyp informacji na temat nowego MoH. Nakręcą podobny hype jak to w przypadku
MW2? Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła oficjalna strona zapowiedzianego nowego MoH :) oto jej adres:

http://medalofhonor.com/

Jak można zauważyć, niedługo ruszy pre-order MoH. Przedsprzedaż rok przed premierą gry :). Pamiętajmy, że tą wyznaczono na Jesień 2010.

@EDIT - Cenki pre-orderów
$49.95 on the PC, and $59.95 on the Xbox 360 and PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w MoH: AA możliwy jest jakiś licznik zabitych botów? Bo chciałbym sobie z nimi zagrać, ale co to za gra jak nie widzę wyników innych. Z góry thx za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie odświeżyć MoH:AA.
W podstawkę pogrywam z bratem na multi, ale 1vs 1 to kiepskie rozwiazanie na tak dużych mapach.
Spearhead bardzo mi się spodobał, grałem na Normalu, ale zacząłem w jeden wieczór, pograłem trzy godzinki, poszedłem spać, rano dwie misje i bardzo mnie zaskoczył napisy końcowe - tak to szybko minęło. Niemniej jednak grało się nadzwyczaj fajnie, chociaż szkoda że oponenci sami wchodzą pod lufę. Podczas całej rozgrywki nie zginąłem więcej jak pięć razy.
Teraz czas na Breaktrough - przeszedłem pierwszą kampanię. Pierwsza misja bardzo fajna. Burza piaskowa i natarcie wrogów. Gówniana widoczność i świsty kul. Klimat porównywalny z plażą Omaha. Czujesz piekło, jakim jest wojna i widzisz, że przyroda próbuje jeszcze bardziej dokopać ludzkości. Druga misja również ciekawa, ale trzecia to kolejna powtórka z rozrywki z infiltracją (ileż można? - MoH na PSX, AA, PA [chyba]). Zdenerwował mnie też fakt tak małych zasobów amunicji. Czasem mam pełne kieszenie naboi, a nieraz jestem zmuszony do walenia samych bań i to jeszcze z pistoletu. Nierówne. Ale zobaczymy jak przejdę do końca drugi dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować