Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor cała seria

592 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2006 o 14:38, PAPISHON napisał:

Lepiej gra się na mutli niż w CoD 1 ?? W każdym razie chyba sobie kupie :D

Hmm... za krótko grałem żeby się przekonać...ale fajne są niektóre mapy...jest plaża Omaha :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:42, Ryan Kam napisał:

Fajne są tez gadki tych grach . Ja sie mam patch polonizujacy to w Trodehaim można ciekawych
rzeczy się dowiedzieć :) .

Ja też... w PA mozna podsłuchać rozmowę japońskich patroli... wygląda na to,że w jednym z obozów bez przerwy jakiś Japończyk oszukiwał swoich kolegów podczas gry w karty...jak to mówili,jego rodzina nigdy nie miała za grosz honoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:47, Darkstar181 napisał:

> Fajne są tez gadki tych grach . Ja sie mam patch polonizujacy to w Trodehaim można ciekawych

> rzeczy się dowiedzieć :) .
Ja też... w PA mozna podsłuchać rozmowę japońskich patroli... wygląda na to,że w jednym z obozów
bez przerwy jakiś Japończyk oszukiwał swoich kolegów podczas gry w karty...jak to mówili,jego
rodzina nigdy nie miała za grosz honoru:)


tak ten honor japoński tylko szkoda ze to nostop się potem powtarza przy każdym takim patrolu .
ja pamioętam jeszcz taką scene gdy wchodziło zsi do bunkra w Arzew a potem do latarni i trzeba rozwalić radio . Jak sie nie otworzy drzwi to wtedy można posłuchać czy my na pewno żyjemy ( wg opini niemca)

Fajne też sa scenki niemcy grający w karty niemcy śpiaćy odicerowie pisacy listy nimeic w kiblu i wiel innych . ktoś zna jesze inne teksty z Medal i scenki śmieszne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:51, Ryan Kam napisał:

Jak sie nie otworzy drzwi to wtedy można posłuchać czy my na pewno żyjemy
( wg opini niemca)

Pamiętam:) Sprzeczali sie o to czy faktycznie to wszystko nie jest snem,czy coś takiego.Taka aluzja dla gracza:)

Na koncu gry,jak się wysadzało magazyn broni automatycznej,można było usłyszeć rozmowę żołnierza z naukowcem. Okazało się że szeregowiec dał kasę temu drugiemu,aby kupił mu coś w mieście.Naukowiec jednak wydał wszystko na siebie,i jeszcze beszczelnie prosił żołnierza aby mu dał następne pieniądze,to wtedy mu coś kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogóle dla mnie najfajniejsze misje w medalu to sa te z tłumikiem cichy zabojca w Norwegi i chyba w afryce . Ciekawe co będziemy mieli w airborne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Medal of Honor: AA jest fajna scenka. Kiedy zdobędziemy mundur i wejdziemy do pomieszczenia gdzie Niemcy grają w karty wystarczy podejść do okna i nacisnąć przycisk użyj(domyślnie e) i popatrzeć przez szparę w oknie na Niemców stojących niżej. Tańczą breakdance''a i kankana chyba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że
W ubiegły piątek koncern Electronic Arts zakupił od firmy Epic Games licencję na używanie silnika Unreal Engine 3. Od tego momentu oczy specjalistów z branży były skupione na szefach amerykańskiego koncernu, którzy lada dzień mieli ujawnić, jakie z zapowiedzianych gier EA oparte zostaną o świeżo nabytą technologię graficzną.

Choć udziałowcy giganta zza Oceanu ciągle milczą na temat zastosowania nowego silnika, pomoc przyszła z innej strony. P.J. McNealy, analityk pracujący dla agencji American Technology Research, powołując się na sprawdzone źródła powiedział, że jednym z pierwszych tytułów EA, który wykorzysta silnik Unreal Engine 3, będzie strzelanka Medal of Honor: Airborne. Jeżeli okaże się to prawdą, automatycznie uzyskamy odpowiedź na pytanie o tajemnicze przesunięcie premiery wspomnianego produktu na początek przyszłego roku.

Według McNealy’ego drugą grą, noszącą logo EA i opierającą się na technologii firmy Epic, zostanie Dead Space. Jeśli jeszcze nic nie słyszeliście o tym dziele, nie martwcie się – rzekomo gra nie została dotąd oficjalnie zaanonsowana.

Kierownictwo Electronic Arts na razie nie ustosunkowało się do powyższych rewelacji, opublikowanych na łamach internetowego serwisu telewizji CNN. Wyjaśnienie wszystkich zagadek powinniśmy otrzymać już niebawem, dzięki targom Games Convention.

Cytat z gry online

Boję sie trochę taki silnik to i dobry komputer a moj to staruszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 14:40, Darkstar181 napisał:


> Lepiej gra się na mutli niż w CoD 1 ?? W każdym razie chyba sobie kupie :D
Hmm... za krótko grałem żeby się przekonać...ale fajne są niektóre mapy...jest plaża Omaha
:))

Mam problem, nie wiem czy bardziej opłaca się kupić CoD 1+ dodatek, czy może MoH: War Chest (MoH z dodatkami). Obie gry naprawde bardzo mi się podobają i są za 50 zł. Co radzicie mi zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 20:06, kombesista napisał:

>
> > Lepiej gra się na mutli niż w CoD 1 ?? W każdym razie chyba sobie kupie :D
> Hmm... za krótko grałem żeby się przekonać...ale fajne są niektóre mapy...jest plaża Omaha

> :))
Mam problem, nie wiem czy bardziej opłaca się kupić CoD 1+ dodatek, czy może MoH: War Chest
(MoH z dodatkami). Obie gry naprawde bardzo mi się podobają i są za 50 zł. Co radzicie mi zrobić??


A ja widziałem niedawno cod1 deluxe(tzn z dodatkiem :)) chyba w MM za 29,90 zł
moze i MoH jest dłuższy ale gorszy od CoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2006 o 20:06, kombesista napisał:

Mam problem, nie wiem czy bardziej opłaca się kupić CoD 1+ dodatek, czy może MoH: War Chest
(MoH z dodatkami). Obie gry naprawde bardzo mi się podobają i są za 50 zł. Co radzicie mi zrobić??

To zależy... jeżeli chodzi ci o prawdziwy FPS wojenny, to jednak CoD + dodatek. Ma znacznie ciekawsze misje, i nie walczy się tu jako jednoosobawa armia,ale jako zwykły pionek w casłej wojennej zawierusze. Oprócz ceibei jest pełno innych żołnierzy,którzy nie są mięsem armatnim,a bitwy są naprawde wielkie i widowiskowe.

Ja mam obie zestawy gier,i bardziej mi się podobał właśnie Cod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2006 o 20:11, Darkstar181 napisał:

To zależy... jeżeli chodzi ci o prawdziwy FPS wojenny, to jednak CoD + dodatek. Ma znacznie
ciekawsze misje, i nie walczy się tu jako jednoosobawa armia,ale jako zwykły pionek w casłej
wojennej zawierusze. Oprócz ceibei jest pełno innych żołnierzy,którzy nie są mięsem armatnim,a
bitwy są naprawde wielkie i widowiskowe.

Ja mam obie zestawy gier,i bardziej mi się podobał właśnie Cod.


CoD podstawka to właściwie nieznacznie ulepszony MoH. Jasne, są misje z oddziałem, ale jest ich raptem kilka, a reszta to standardowe zadania dla Rambo (niemal cała kampania angielska, połowa rosyjskiej), tudzież Rambo i dwóch kolegów.

Z dodatkiem jest znacznie lepiej - tu już są wielkie i spektakularne bitwy. Ale i tak najlepszy jest CoD2.

W porównaniu MoH i CoD (podstawka), ten pierwszy wypada jednak lepiej. Powiem tak: MoH skończyłem ok. 10 razy, a po dłuższej przerwie ostatnio znów zainstalowałem. I mimo, że wygląda kiepsko, to wciąż się miło gra. CoD skończyłem z 5 razy i już więcej mi się nie chce.

Dodatek do CoD zaś mogę kończyć 100 razy, jest genialny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze jak sobie sciągne moda na krew do medal of honor to będzie super a nie gar wogóle straciła kilmat .. Jednak nie kazdu mod jest dobry podobnie jak ten medal of honor wietnam . Dla żadnych mdó polecam strone file front . Niezla wszytkie gry opisuje i ma mnostwo modow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie ostatnio w Medal of honor Pacific assault i stwierdziłem ze to nawet fajna gra :D Podoba mi sie bardzo dynamizm wrogów i ich zabójczy zapał aby zabic gracza . Silni są szczególnie wojownicy z katana ciach i ni e ma 25 pkt życia ;D
Według mnie jest spko gierka . duzo trudniejsza niz call ( chociaż jak patrzeć teraz stwiedzam ze call 1 jest lepszyu od calla 2 :D

Co sądzicie o tej czesci medal of honor :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 13:29, Ryan Kam napisał:

Grałem sobie ostatnio w Medal of honor Pacific assault i stwierdziłem ze to nawet fajna gra
:D Podoba mi sie bardzo dynamizm wrogów i ich zabójczy zapał aby zabic gracza . Silni są szczególnie
wojownicy z katana ciach i ni e ma 25 pkt życia ;D
Według mnie jest spko gierka . duzo trudniejsza niz call ( chociaż jak patrzeć teraz stwiedzam
ze call 1 jest lepszyu od calla 2 :D

Co sądzicie o tej czesci medal of honor :D ??

Tez mam MoH:PA nawet fajny ale jak dla mnie nic swietnego jest pare dnerwujacych rzeczy :/ I tak cala seria MoHa nie moze sie nawet rownac z CoD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 20:06, kombesista napisał:

>
> > Lepiej gra się na mutli niż w CoD 1 ?? W każdym razie chyba sobie kupie :D
> Hmm... za krótko grałem żeby się przekonać...ale fajne są niektóre mapy...jest plaża Omaha

> :))
Mam problem, nie wiem czy bardziej opłaca się kupić CoD 1+ dodatek, czy może MoH: War Chest
(MoH z dodatkami). Obie gry naprawde bardzo mi się podobają i są za 50 zł. Co radzicie mi zrobić??

Kup Calla....medal moze i bl swietny...jakies 4 lata temu!Nie ma porównania nierz Calla!!!To że piszą że medal jest lepszy to nawet ich nie słchaj,albo nie grali w calla,albo ktoś im za to płaci!!!CoD wymiata!Tam jest prawdziwa walka z grupa a zolnieze nie gina przerzs skrypty,ale tylko gdy jakis niemiec naprawde ich zalatwi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemyśl swoją wypowiedź, przecierz w Medal of Honor Wojna na Pacyfiku walczysz zawze ze swoimi kompanami i oni o wiele lepiej się zachowują od tych w CoD, ale CoD jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 14:47, PAPISHON napisał:

Przemyśl swoją wypowiedź, przecierz w Medal of Honor Wojna na Pacyfiku walczysz zawze ze swoimi
kompanami i oni o wiele lepiej się zachowują od tych w CoD, ale CoD jest lepszy.

Ale on mie pytał sie o Pacyfik Assalt.Tylko o wydanie War chest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z czwartą misją (po lądowaniu na plaży Omaha) w MoH: Allied Assault. Jestem na samym początku, odbiłem drewniany domek z początku misji, drugi dom, a drogę dalej zagradza mi działo, które co chwile strzela i mnie zabija jak próbuję przejść a z drugiej strony jakiś niemiecki pojazd. Co mam zrobić? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować