Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiele poziomów trudności w Hitman: Absolution

11 postów w tym temacie

@up dokładnie tak, przynajmniej tak było do tej pory. A autora tekstu proszę o nietłumaczenie elementów tak oczywistych. Bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać z tego przyczajonego zamachowca...normalnie niczym przyczajony kot, ukryta mysz :D

Oby Hitman nie został skażualowany. Z resztą tutaj nawet nie obchodzą mnie inne tryby trudności niż najwyższy. Chcieć mieć frajdę, to cisnąć po bandzie. Rozwiązania takie jak w F1 wkurzają, w ogóle co to jest, że skoro nie kręcę uber czasów X:XX:XXX na torze, to nie mogę zarządzać mieszanką paliwa, kompletami opon, czy nie mogę uszkodzić bolidu na amen! WTF?! Twórcy gier nie róbcie takich odjazdów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze nazywało się to "Silent Assassin", ale jeśli to tylko kwestia niewielkiej zmiany nazwy, a reszta zostanie po staremu to jestem spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zwrócić uwagę że mój brat przeszedł poprzednie Hitmany na wysokim stopniu trudności... zabijając wszystkich na planszy. Stawiał sobie to za punkt honoru. Nie grał tylko w pierwszego Hitmana bo brak zapisu utrudniał taki styl :P
Także poziomem trudności bym się nie martwił bo nigdy za wysoki nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak dobrze że nie "Przyczajony Tygrys Ukryty Smok"... XD

Ale do newsa: o to się nie martwiłem. Bo jakby poziom wysoki był ledwo średnim to tak trochę nie to... ale też na czym polegał poziom trudności w Blood Money... po prostu było mniej usprawnień (save i tak dalej), trzeba było się bardziej pilnować jeżeli chodzi o przemieszczanie się pomiędzy cywilami, strażnikami i innymi, może trochę podatność na pociski (chociaż chyba nie aż tak, dobrze nie pamiętam). Wiec zdaje mi się że ten najwyższy poziom trudności to powinien mieć wyłączone wszystko, łącznie z licznikami nabojów, mapa ograniczona do konturów i miejsc charakterystycznych... i tak dalej... można było wymieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muradin_07 -> ???? jakich nabojów :D:D ???? ja tam wszystkie Hitmany przeszedłem bez strzelania :) poza tą misją gdzie trzeba generała ze snajperki w Rosji ściągnąć :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2011 o 21:22, arborek napisał:

Muradin_07 -> ???? jakich nabojów :D:D ???? ja tam wszystkie Hitmany przeszedłem bez
strzelania :) poza tą misją gdzie trzeba generała ze snajperki w Rosji ściągnąć :D:D


No dla tych co by właśnie chcieli iść na "Rambo"... idzie, strzela... a tu po robocie, nie ma z czego... a niby 5 ma do rozwalenia. Fakt: dużo frajdy dawało mi jak się tak bawiłem z każdym przeciwnikiem zabierając mu pistolet, ale długo się nie pożyło ostatecznie. Ewentualnie ograniczenie amunicji do jednego, dwóch magazynków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować