Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay - Temat ogólny

703 postów w tym temacie

Nowe forum więc trzeba wszystko robić od nowa,a The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay jest grą która myślę że powinna mieć swój oddzielny temat. tak więc proszę tu zamieszczać wszystkie problemy i uwagi na temat tej świetnej gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że założyłeś ten temat bo ta gierka naprawdę wymiata. Mam tylko mały problem. Mój angielski kuleje i nie mogę się za bardzo wczuć w klimat gry nie wiedząc oco tam właściwie chodzi... Jest może spolszczenie do tej gry???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podielam powyższa opinię. Gra jest naprawdę świetna i wciągająca. Nie przepadam za grami FPP, ale ta mnie urzekła. Świetna grafika, ciekawa fabuła (choć liniowa) i niesamowity klimat. Grałem w nią wieczorami przy zgaszonym świetle i w słuchawkach. Wrażenie suuuper. :-) Normalnie jakby się było w środku gry. Dźwięki wymiatają. Bardzo dobra gra, polecam wszystkim. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja mam problemik.

Pomijając to że żadna inna gra nie wywaliła mi się do windy tak wiele razy jak riddick, to maksymalną rozdzielczością jaką mogę ustawić w opcjach to 800x600. Nie ma poprostu wyższych rozdzielczości.

Mój sprzęt to AMD64 3200+/2 GB RAM/2x GF 6600GT SLI/ WIN XP SP2.
Gierka jest oryginalna kupowana w Empiku.

Nie wiem co jest grane, wszystkie inne giery wliczając w to Quake 4 wymiatająa riddick ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 20:06, CDS_Baxian napisał:

Hmmm a ja mam problemik.


No muszę przyznać że sprzęcik masz przyzwoity :) Nie wiem dlaczego Ci zle chula. ja z geforce titanium 4200 128MB
nie miałem tego typu problemów. Napisz maila do pomocy technicznej dystrybutora gry czy cóś. Ja przynajmniej nie potrafię Ci pomóc. pozdroofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 09:38, pimpor napisał:

Hmm widzę pochlebne opinie:) Może też sobie zakupie:)


Tym bardziej ze niedlugo bedzie juz w nowej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 16:53, Don Vasylus napisał:

Gierka jest extra tylko nie wiem czy będzie mi chodzić na radku 9550 i dużo miejsca żre


skad wiesz jak nie grales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych gier w jakie miałem przyjemność grać - kupiłem ją na początku 2005 roku ... za 130 zeta..., a 21.04.2006 bedzie dostępna za 19.99zł w wersji pl(kinowa) jak ktoś tej okazji nie wykorzysta to najlepiej niech do końca swej egzystencji pyka w pasjansa...

Śmigała mi idealnie na wszystkich detalach na full w 1024x768x32

Mam Athlona 1700, Windows XP sp 1 i 2, 768 MB RAM, Radeon 9600 128 RAM 128 Bit .....najlepiej zagrać w grę obejrzeć film Pitch Black następnie film Crinicki Riddicka i wszycho będzie jasne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 17:09, ArtuRPGpl napisał:

> Gierka jest extra tylko nie wiem czy będzie mi chodzić na radku 9550 i dużo miejsca żre


skad wiesz jak nie grales?

i przeszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 16:39, Bolec 69 napisał:

Jest może spolszczenie do tej gry???


Gra zostanie niedługo (już 21 kwietnia) wydana w serii eXtra Klasyka neXt w cenie 19.99 zł i po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEJKU za 13.99!! a kazdy kase ma weirtualna jak nie to sie robi nowe konto i tam 10 zl jest, tylko ze przesylka 7 zl a jak ja teraz kilka geir zamawiam no to i tak na jedno mi wyjdzie a punisher fajny chyba tez jest i full spectrum warrior i chce se te pociagi 2004 sprobowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest już dostępne spolszczenie do tej gry bo dochodzę do pewnego momentu i go nierozumiem :D z góry dzięki
o i jezeli ktoś ma spolszczenie to prosze przesłać na bonan@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować