Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay - Temat ogólny

703 postów w tym temacie

Przyznam, że na normalnym poziomie trudności przeszedłem tę grę w dwa dni :) Ale jest bardzo, bardzo fajna. Jedyny problem dla mnie stwarzały mechy, ale jakoś sobie z nimi radziłem, szczególnie jak miałem paralizator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 20:18, Irc100 napisał:

A jeśli go nie zabije to też potem tam będzie? Bo chcę wykonać oba zadania...

Bo jeśli ich tam nie będzie to musi znaczyć, że nie będę mógł wykonać któregoś zadania... no
chyba że faktycznie "chyba"

Nie jestem całkiem pewien, ale jak dłużej nad tym pomyślałem to coś mi świta, że potem i tak będą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 08:23, Union Pacific napisał:

Przyznam, że na normalnym poziomie trudności przeszedłem tę grę w dwa dni :) Ale jest bardzo,
bardzo fajna. Jedyny problem dla mnie stwarzały mechy, ale jakoś sobie z nimi radziłem, szczególnie
jak miałem paralizator.

Ja grałem narazie 2 godz., i jestem w tym momencie, gdzie "wrzucają" mnie do kopalni i jestem w Wieży 17, mam teraz walczyć na pięści. Gra bardzo mi się podoba. Lecz teraz, ostatni tydzień przed wystawieniem ocen, więc nie ma za bardzo czasu grać. Sądzę że w weekend ją już na bank przejdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:21, Irc100 napisał:

No dobra tą listę już mam (tą przy tych 3 gościach, jak by ktoś nie wiedział a chciał pomóc).
Ale gdzie jest druga część listy kapusiów?


A raczej pierwsza bo to jest druga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 17:52, Irc100 napisał:

A raczej pierwsza bo to jest druga :)

Właśnie nie bardzo wiem. Kojarzy mi się coś takiego, że była ona u tego kolesia (taki staruch, czubek :D), który uważał się za króla i który dał na kod do jego "tajnego pomieszczenia", którym było pomieszczenie z poziomu 23, taką duża platformą się podjeżdżało do góry trochę :p Nie wiem jak je dokładnie opisać :p To było zaraz po wyjściu z tej wielkiej windy. Ale to mogą być fałszywe informacje :p Lepiej sam szukaj ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:03, Irc100 napisał:

Znalazłem... jakby ktoś potrzebował to mogę powiedzieć gdzie jest ta lista (cała)...

To mów :) Nie koniecznie teraz, ale w ogóle napisz :p :) Pewnie kiedyś znów wrócę do Riddicka :)) To mi się przyda zresztą pewnie nie tylko mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , a mianowicie przy instalacji Kronik Riddicka wyświetla mi się błąd "Game has crashed. Do you want to create a crashlog ?" Nie wiecie o co chodzi, patrzyłem już w pomocy na gram.pl ale po zrobieniu rzeczy które każą tam zrobić nic nie pomaga. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam trochę niekonwencjonalnie ;)
Czy za zdobycie wszystkich paczek papierosów (62 ich jest) dostajemy jakiś bonus (oczywiście poza tym, że będą odkryte wszystkie materiały powiązane z każdą paczką)? Jakiś dodatkowy level? Coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 15:50, Ubq napisał:

Mam problem , a mianowicie przy instalacji Kronik Riddicka wyświetla mi się błąd "Game has
crashed. Do you want to create a crashlog ?"


Miałem to samo...NA każde pytanie odpowiadaj "yes"...Mi gra poszła...

BTW...Właśnie skończyłem Riddicka...Na początku nie byłem przekonany ale później wciąga...Szokda tylko, że właściwie wogóle pieniędzy się nie wydaje...Wyorażam sobie riddicka z jakąś super zbrojąXP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, same materiały dodatkowe. Ja uzbierałem większość i żadnego dodatkowego levela nie miałem. Najfajniejszy jest film o rozmowach z twórcami i samym Vin''em Dieselem:P
Kroniki Riddicka to świetna gra. Najbardziej mi się chyba podobało na samym początku, gdy byliśmy wprowadzeni do więzienia. Super był ten klimat. Np. kiedy trzeba było zdobyć kosę, żeby jakiegoś więźnia zabić. To mi się podobało:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde a mój riddic chorzi jak by sie nawalił i gra chodzi b. niepłynnie ruchy są nienaturalne i zwyczajnie się przycina chodź nie powinno. Mam kompa dobrego konfiguracja w podpisie. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 13:59, Xelios Invictus napisał:

> Mam problem , a mianowicie przy instalacji Kronik Riddicka wyświetla mi się błąd "Game
has
> crashed. Do you want to create a crashlog ?"

Miałem to samo...NA każde pytanie odpowiadaj "yes"...Mi gra poszła...

BTW...Właśnie skończyłem Riddicka...Na początku nie byłem przekonany ale później wciąga...Szokda
tylko, że właściwie wogóle pieniędzy się nie wydaje...Wyorażam sobie riddicka z jakąś super
zbrojąXP...

Ja po prostu odznaczyłem przy instalacji dodatkowe filmy gierka zainstaolowała się prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:23, Asthariel napisał:

Jestem tuż po zabiciu Abotta. Gdzie teraz iść?


przedź przez tereny rekreacyjne az dojdziesz do pomieszczenia z mechem am musisz odbic w lewo i z pomcą idenyfikatora abotta otworzyc sobie drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w misji co trzeba się wydostać z jamy(spadłem tam ze strażnikiem) w pewnym momencie dochodzę do bramy i jakiś grubas mówi coś o posłańcu odchodzi a bramy nie da się otworzyć bo coś wypadło POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować