Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay - Temat ogólny

703 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2009 o 18:34, Jan3d napisał:

jak przejść poziom po zabiciu mecha pierwszego i dalej poziom jest na samym dole z tymi
mutantami czy coś ?

Chodzi ci o ten labirynt? No, ja tam też męczyłem. Po prostu musisz znaleźć zawór, którym potem otworzysz wrota przez które masz przejść (je tez trzeba oczywiście znaleźć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Na tej stronce jestem w punkcie 19,akapit drugi. Po przetłumaczeniu pisze mi że,mam ukryć się w cieniu i ich wszystkich pozabijać. Ale jak? Zabijam tego co jest po lewej,ale reszty nei moge zabić,zwłaszcza,że jest tam mech a ja nie mam żadnej broni palnej. Jak mam przejść dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 22:15, bobobo napisał:

Na tej stronce jestem w punkcie 19,akapit drugi. Po przetłumaczeniu pisze mi że,mam
ukryć się w cieniu i ich wszystkich pozabijać. Ale jak? Zabijam tego co jest po lewej,ale
reszty nei moge zabić,zwłaszcza,że jest tam mech a ja nie mam żadnej broni palnej. Jak
mam przejść dalej?

Pisze: ukryj się w cieniu przed strażnikiem, a gdy go zabijesz będziesz mógł przekraść się do wejścia, którego strzegł. nie ma nic o mechu i reszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2011 o 22:21, zadymek napisał:

Pisze: ukryj się w cieniu przed strażnikiem, a gdy go zabijesz będziesz mógł przekraść
się do wejścia, którego strzegł. nie ma nic o mechu i reszcie.


Dobra,poradziłęm se inaczej. Zresztą on nie strzegł żadnego wejścia,zabiłem go,wszedłęm na szyny i wtedy poszedłem do wyjścia. W każdym razie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 00:40, Graszcz napisał:

Co mam robić, by mój cholerny Norton Internet Security przestał mi usuwać grę, ilekroć
ją zainstaluję?

wyłącz go? a najlepiej zmień antywirusa - norton jest najbardziej pamięciożerny ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz antywira, super porada
Zresztą już se poradziłem (po czym po raz dziesiąty przeszedłem mojego ukochanego Riddicka wzdłuż i wszerz) - trza było grzebać w ustawieniach i dodać wyjątki do sonara.
Zmienię, jak mi się skończy licencja, bo na razie z Nortona jestem zadowolony.
O moją pamięć to ty się misiu nie martw, bo na razie 6GB RAM mi wystarcza, zresztą zazwyczaj oprócz Nortona nie mam żadnych procesów uruchomionych w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:54, Graszcz napisał:

Wyłącz antywira, super porada

a co miałem poradzić jak mówisz że ci antywir blokuje grę :P najlepszy skuteczny pomysł to go wyłączyć. jeżeli masz oryginalną grę to chyba nie ma się czym przejmować wyłączając antywirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien upierdliwy problem z Butcher Bay w wersji dodanej do Dark Atheny.(z biedronki) Przy przechodzeniu w niektórych miejscach do nowych lokacji, gra zawiesza się podczas save''u. Grze udaje się zasave''wować ponieważ po restarcie gram dalej, a nie od poprzedniego savu ale restart gry trochę irytuje. W tej chwili operuję na 7, nie pamiętam czy miałem takie problemy na XP. Jakieś pomysły co z tym zroibić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 23:26, darkwind21 napisał:

Jakieś pomysły co z tym zroibić?

na xp tez nie miałem z tym problemów, na 7 nie próbowałem. więc może spróbuj odpalić grę w trybie zgodności z xp..
a jak nie pomoże to reinstall może coś da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Słuchajcie, po długiej zabawie z tages dzięki pewnemu Douche udało mi się odpalić to cudo. jeden problem jak przejść tego mecha w serverowni ? Słyszałem wiele opinii. Zabicie go jest chyba niemożliwe... a przycisk od windy sie nie odpala. Pojawia się komenda Przycisk Windy [E] i nic. Proszę !! Z góry dzięki o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2011 o 13:54, Graszcz napisał:

Wyłącz antywira, super porada
Zresztą już se poradziłem (po czym po raz dziesiąty przeszedłem mojego ukochanego Riddicka
wzdłuż i wszerz) - trza było grzebać w ustawieniach i dodać wyjątki do sonara.
Zmienię, jak mi się skończy licencja, bo na razie z Nortona jestem zadowolony.
O moją pamięć to ty się misiu nie martw, bo na razie 6GB RAM mi wystarcza, zresztą zazwyczaj
oprócz Nortona nie mam żadnych procesów uruchomionych w tle

Zmień atywiirusa na Avasta i miej spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 12:03, Stosio23 napisał:

jeden problem jak przejść tego mecha w serverowni ?


Jak najbardziej da go się zabić. Nawet trzeba. Na plecach ma taki panel, gdzie wystarczy odać kilka strzałów. Ja to zrobiłem tak, że wszedłem po prawej od wejscia na górę, po skrzyniach. Czekałem, aż się odwróci i z karabinu w plecy. Nie zdążył nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 12:05, Stosio23 napisał:

Zmień atywiirusa na Avasta i miej spokój :)

A teraz spójrz misiaczku na datę posta, na który odpowiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 12:12, Kendziezawy napisał:

> jeden problem jak przejść tego mecha w serverowni ?

Jak najbardziej da go się zabić. Nawet trzeba. Na plecach ma taki panel, gdzie wystarczy
odać kilka strzałów. Ja to zrobiłem tak, że wszedłem po prawej od wejscia na górę, po
skrzyniach. Czekałem, aż się odwróci i z karabinu w plecy. Nie zdążył nic zrobić.


Dzięki pomogło :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 12:12, Kendziezawy napisał:

Jak najbardziej da go się zabić. Nawet trzeba. Na plecach ma taki panel, gdzie wystarczy
odać kilka strzałów. Ja to zrobiłem tak, że wszedłem po prawej od wejscia na górę, po
skrzyniach. Czekałem, aż się odwróci i z karabinu w plecy. Nie zdążył nic zrobić.

Nie, nie trzeba;)
BTW Ja, na bojowo, ten etap robię tak
http://www.xfire.com/videos/e0e1a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 08:29, Kendziezawy napisał:

Dopóki go nie zabiłem, to nie działała winda, więc założyłem, że trzeba. Może o czymś
nie wiem ;)

Nie wiem, w którą wersję gry grałeś: oryginał czy remake, ale w oryginale winda działa jak tylko exo zjedzie na dół -to tylko remake jest wyjątkowo ciasno oskryptowny nie pozwalając na minimum swobody (to zresztą nie jedyny taki kwas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować