Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay - Temat ogólny

703 postów w tym temacie

Witam,
Posiadam Riddicka z CD-Action NR147, i mam jedno pytanie:
Czy na wersji sterowników do karty graficznej producenta chipsetu Nvidii, wersja 174.53 będą kompatybilne z tą grą ?
bo z tego co pamiętam to riddick działał tylko z bardzo starymi sterownikami,
Ale nie wiem jak jest z tymi najnowszymi, wie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 00:27, destruck1 napisał:

Witam,
Posiadam Riddicka z CD-Action NR147, i mam jedno pytanie:
Czy na wersji sterowników do karty graficznej producenta chipsetu Nvidii, wersja 174.53
będą kompadybilne z tą grą ?
bo z tego co pamiętam to riddick działał tylko z bardzo starymi sterownikami,
Ale nie wiem, jak jest z tymi najnowszymi, wie ktoś ?


Nie mam pojęcia :P Rozumiem, że masz nową kartę i masakrę ze starszymi sterami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 00:31, Nekromantik napisał:

Nie mam pojęcia :P Rozumiem, że masz nową kartę i masakrę ze starszymi sterami?

Nawet nie spróbuję zainstalować starych sterowników, Ale problem już nieaktualny ;)
Zainstalowałam grę i odziwo działa ze najnowszymi sterownikami 174.53 :)

20080330011047

20080330011143

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2008 o 01:18, destruck1 napisał:

Nawet nie spróbuję zainstalować starych sterowników, Ale problem już nieaktualny ;)
Zainstalowałam grę i odziwo działa ze najnowszymi sterownikami 174.53 :)


Kamień spadł mi z serca! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, gdy ginę to pokazuje mi się na ułamek sekundy taki niebieski ekran i komp mi się restartuje.
Mój komputer: pentium e8200(2,66GHz), geforce 8800gt, 4 giga ramu + win xp sp2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to może ja wypowiem się co myślę o tej grze. Według mnie jest to jedna z najlepszych gier akcji/skradanek jakie kiedykolwiek powstały na PC, a z pewnością najlepsza egranizacja. Bardzo dobrze zrobione ukrywanie się w cieniu, skręcanie karków, gra przepełniona jest akcją i to właśnie lubię :D Nie nudziłam się przy niej ani przez chwilę, na pewno Kroniki Riddicka zaliczę do moich ulubionych tytułów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze-nie kupiłbym tej gry gdyby nie dało jej CDA ;P A byłaby to ogromna pomyłka, bo gra naprawdę jest świetna. Najlepsza egranizacja w jaką grałem, zrealizowana w filmowy sposób. Świetne walki na pięści, skradanie się, fabuła. Gra bywa "trudnawa", szczególnie w momentach gdy nie możemy posiadać broni palnej. Polecam fanom Riddicka, skradanek i gier akcji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:58, Leslaw555 napisał:

Szczerze-nie kupiłbym tej gry gdyby nie dało jej CDA ;P A byłaby to ogromna pomyłka,
bo gra naprawdę jest świetna. Najlepsza egranizacja w jaką grałem, zrealizowana w filmowy
sposób. Świetne walki na pięści, skradanie się, fabuła. Gra bywa "trudnawa", szczególnie
w momentach gdy nie możemy posiadać broni palnej. Polecam fanom Riddicka, skradanek i
gier akcji !


Co prawda to prawda, gra jest świetna ^^ Ja akurat kupiłem Riddicka w Kolekcji Klasyki czy co tam było :p Za 2O złociszy. Ale kupiłem, bo w CDA wychwalali na każdym kroku i stwierdzam że to najlepszy interes jaki zrobiłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 19:58, Leslaw555 napisał:

Gra bywa "trudnawa", szczególnie
w momentach gdy nie możemy posiadać broni palnej.


Te właśnie momenty są jak dla mnie najprzyjemniejsze, bo oddają calutki urok tej świetnej skradanki (połączonej z grą akcji) ;)

Asthariel, ja sądzę wręcz przeciwnie, muzyka jest bardzo, bardzo dobra, a gra ma niesamowity klimat jakich mało, ale każdy ma swoje zdanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 20:08, Asthariel napisał:

Gra mi sie podobała, choć nei nazwałbym jej wybitną. Tylko muzyka mi nie pasowała, jakaś
nieklimatyczna mi sie wydała.


Właśnie muzyka była bardzo dobra a w szczególności ta podczas walki. Czasami nawet specjalnie prowokowałem bójki tylko po to, żeby posłuchać muzyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka, mam problem w przechodzeniu gry...na ogół sam jakoś sobie radzę ale utnkąłem na amen :/
jestem na etapie tuż po wybuchu bomby, zdaje się 29 rozdział czy co tam, przebiłem się przez kilka potworków i dotarłem do rozwalonego mostu.......jak mam do diabła przez niego przejść? niczego nie mogę się złapać, nic nie mogę odstrzelić, próby skakania kończą się śmiercią, a powrót to proszenie się o więcej robali...co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem z tym problem, grę przechodziłem kilka miesięcy temu ale jeżeli mnie pamięć nie mylito na lewo od mostu [patrzac sie na przeiwan strone] bedziesz mial skalna półeczke na ktora musisz wejsc jezeli nie ma to musisz sie cofnac i w ktoryms miejscu wspiasc sie po skalnych progach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, udało się...teraz biegam z minigunem...kurde, wolałem walczyć ze strażnikami, nie cierpię jak muszę walić do jakichś przeklętych obcych kreatur wyskakujących zewsząd :/ nie mam na to nerwów...ciekawe jak daleko do końca...gdyby nie te potworki to pewnie bym się skusił na drugie podejście, ale jakoś nie bawi mnie taka zabawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 01:36, Beleth napisał:

dzięki, udało się...teraz biegam z minigunem...kurde, wolałem walczyć ze strażnikami,
nie cierpię jak muszę walić do jakichś przeklętych obcych kreatur wyskakujących zewsząd
:/ nie mam na to nerwów...ciekawe jak daleko do końca...gdyby nie te potworki to pewnie
bym się skusił na drugie podejście, ale jakoś nie bawi mnie taka zabawa :/

No wlasnie na tym polegaja takie gierki, gracz musi poczuc lekka nutke grozy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 02:01, Mack..... napisał:

No wlasnie na tym polegaja takie gierki, gracz musi poczuc lekka nutke grozy:P


jak bym chciał grozy to bym AvP2 odpalił :P
tam jest jej tyle że nigdy nie dałem rady ukończyć kampanii marines :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować