Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III z kategorią wiekową - premiera już blisko?

18 postów w tym temacie

Taaa... jak to mówi Blizzard "SOON" w wolnym tłumaczeniu z Blizzardowego na nasze "coś tam jeszcze dłubiemy i se jeszcze podłubiemy, a jak nam coś jeszcze odwali i zmienimy diametralnie jakiś system w grze to jeszcze se poczekacie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pozostaje poczekać do blizzconu, czyli jakieś 20dni. Na bank zaprezentują edngame content, walkę z Diablo, ostatni akt itd. Muszą :P

> Taaa... jak to mówi Blizzard "SOON" w wolnym tłumaczeniu z Blizzardowego na nasze "coś
> tam jeszcze dłubiemy i se jeszcze podłubiemy, a jak nam coś jeszcze odwali i zmienimy
> diametralnie jakiś system w grze to jeszcze se poczekacie"
Blizz może sobie śmiało na to pozwolić zważywszy na ich zasoby finansowe. Około 78% przychodu to dochody. I dobrze, bo dostaniemy produkt naprawdę najwyższej jakości jeśli chodzi o branżę grową, co raczej nie dziwi, blizz tak ma od jakiegoś czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przed wakacjami Jay Willson (Diablo III Game Director) mówił że gra jest już praktycznie gotowa. Przeniesienie premiery na 2012 rok pod pretekstem walki z bugami i balansem postaci i ich umiejętności to zwykły marketing.

Latem 2011 roku była posucha pod względem wydawania dobrych gier, wszystkie wielkie tytuły mają premiere pod koniec tego roku (Battlefield 3, Modern Warfare 3, Assassins Creed, Skyrim, Rage, SWTOR itp.). Activison (nie Blizzard bo ta firma już nie istnieje) najwidoczniej nie chce konkurencji a początek 2012 roku to najlepszy okres, bo dopiero w marcu wychodzi Mass Effect 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teksty że premiera już blisko słyszałem już w 2008, 2009, 2010, 2011 i zapewne usłyszę w przyszłym roku, a na koniec i tak przesuną premierę na 2013, bo im się nagle nie spodoba jakaś klasa postaci, więc postanowią ją zmienić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm przy rzeźni jaką było chwilami Diablo 2 z kategorią wiekową pegi 16, to mnie nie dziwi kategoria 15 dla diabełka trzeciego. Jakoś mniej krwisty się wydaje z tego co widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 13:52, Arachnos napisał:

Hmm przy rzeźni jaką było chwilami Diablo 2 z kategorią wiekową pegi 16, to mnie nie
dziwi kategoria 15 dla diabełka trzeciego. Jakoś mniej krwisty się wydaje z tego co widziałem
:)


Tylko, że Diablo 3 nie ma nic wspólnego z klimatem i rozgrywką jak w Diablo 1 czy Diablo 2. Nie dziwię się, że jest pegi 15. Gra dla casualowych graczy chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 13:56, vegost napisał:

Tylko, że Diablo 3 nie ma nic wspólnego z klimatem i rozgrywką jak w Diablo 1 czy Diablo
2. Nie dziwię się, że jest pegi 15. Gra dla casualowych graczy chyba :)


Po pierwsze 15 + dało British Board of Film Classification nie Pegi
Po drugie nie ma czegoś takiego jak pegi 15+
Po trzecie pegi dało 18+ http://diablo3.com.pl/forum/index.php?topic=1230.new#new czyli wyżej niż w przypadku Diablo 2.

A i jeszcze Diablo 2 i mroczny klimat WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 15:12, ZubenPL napisał:

> Activison (nie Blizzard bo ta firma już nie istnieje)

Chyba w twoim wyimaginowanym świecie


Troszkę prawdy w tym jest, na pewno nie jest to też Activision.
W 2008 r. Blizzard połączył się z Activision tworząc Activision Blizzard. Właścicielem pakietu kontrolnego tego tworu jest Vivendi.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Blizzard_Entertainment
http://pl.wikipedia.org/wiki/Vivendi
http://www.activisionblizzard.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 15:20, Thax napisał:

Troszkę prawdy w tym jest, na pewno nie jest to też Activision.
W 2008 r. Blizzard połączył się z Activision tworząc Activision Blizzard. Właścicielem
pakietu kontrolnego tego tworu jest Vivendi.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Blizzard_Entertainment
http://pl.wikipedia.org/wiki/Vivendi
http://www.activisionblizzard.com


Fuzji Vivendi Games(właściciela Blizzarda) z Activision a nie blizzarda z Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda D2 mnie potwornie wciągnął to klimat jednak miał nijaki. Oczywiście nie wpływało to na jego grywalność. Klimat trójeczki póki co oceniam na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 15:44, MisticGohan_MODED napisał:

Tak...bo Diablo II to zdecydowanie najmroczniejsza i najstraszniejsza gra jaka powstała
:O
Taki np. F.E.A.R. , Silent Hill ,czy Dead Space w ogóle się nie umywają do tego tytułu
:O


Diablo 2 nie jest i nigdy nie było grą mroczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 15:44, MisticGohan_MODED napisał:

Tak...bo Diablo II to zdecydowanie najmroczniejsza i najstraszniejsza gra jaka powstała
:O
Taki np. F.E.A.R. , Silent Hill ,czy Dead Space w ogóle się nie umywają do tego tytułu
:O


Tak, ale nie możesz porównywać F.E.A.R z Diablo. Nie ten gatunek. Choć tylko klimat ich trzyma. To i tak w tym zestawieniu i tak FEAR miażdży Diablo na śniadanie. Teraz Diablo 3 nie ma nic ze swoich poprzedników, ani muzyka ani klimat panujący w D3 nie dorasta do pięt oryginałowi.

@ZubenPL tak, ale w Angli to u nich robi za PEGI. Z resztą, nie obchodzi mnie jaki znaczek da PEGI. I tak to będzie niska ocena. Nic tam nie ma i pewnie będzie +12 hah :) Blizzard zrobił coś strasznego z Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 16:05, vegost napisał:

@ZubenPL tak, ale w Angli to u nich robi za PEGI. Z resztą, nie obchodzi mnie jaki znaczek
da PEGI. I tak to będzie niska ocena. Nic tam nie ma i pewnie będzie +12 hah :) Blizzard
zrobił coś strasznego z Diablo 3.

Niestety zawiodę cię pegi dało +18. A jeśli chodzi o D3 to muzyka trzyma poziom a według wielu grafika jest mroczniejsze od tej kreskówki narysowanej Kretkami czyt Diablo 2. Oczywiście w porównaniu z diablo 1 jest cukierkowe ale cóż blizzard ten styl grafiki wybrał już 14lat temu przy projektowaniu Diablo 2. Ale niektórzy walą wmawiać sobie że diablo 2 było mroczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 16:49, Rizzan napisał:

@Płaczący "Diablo 3 nie ma klimatu, ta grafika, te tęcze"
Mam tylko tyle:
"Haters gonna hate".


Ja też miałem nie kupować, głównie ze względu na te... kontrowersyjne oświadczenia Blizzarda sprzed kilku tygodni. Ale im dłużej nad tym myślę, tym bardziej okazuje się, że nie będę miał żadnej sensownej alternatywy.
Miał być TOR, ale jak się okazuje może mnie w przyszłym roku nie być na niego stać, w sensie na abonament.
Diablo 3 widzi mi się w ciągu najbliższego czasu jako jedyna gra bez abonamentu, która z pewnością zapewni zabawę na całe lata.
Ale poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować