Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przegląd recenzji nowego konsolowego hitu - Dark Souls

8 postów w tym temacie

Dzisiaj przyszedł mi Dark Souls kurierem i jestem pod wielkim wrażeniem tej gry, mimo że Demon''s Soulsa wygrałem kilkakrotnie. :) Gra w swoich podstawach jest niemal identyczna, ba, nawet sterowanie jest takie samo. Poziom trudności zabójczy, w przeciągu dwóch godzin zginąłem kilkanaście razy, ale po ograniu się w Demon''s Souls jestem do tego przyzwyczajony... :) Nie dziwią mnie też wysokie oceny gry, bo na takie zasługuje... ;P

Martwi mnie tylko jedna rzecz. Gra zawiesza mi się co jakiś czas (czasem nawet w menu) mimo że patch 1.03 jest zainstalowany, a z tego co czytałem ten patch miał rozwiązywać ten i inne problemy... Mam nadzieję że to nie ostatni patch i ostatecznie naprawią ten problem, bo przykre jest to, że podczas walki z jakimś przeciwnikiem gra po prostu się zawiesza na amen, a później trzeba restartować PS3 bo nic już się nie da zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 22:50, Kalach1992 napisał:

Widać recenzenci tęsknią za dawnymi poziomami trudności, i dobrze.

Historia kołem się toczy, ale do powrotu do starych schematów rozgrywki tak szybko nie dojdzie, gdyż casualizacja gier jeszcze nie zebrała swojego ostatecznego żniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 22:50, Kalach1992 napisał:

Widać recenzenci tęsknią za dawnymi poziomami trudności, i dobrze.


To musza sie stesknić, aby do porzadku zrecenzować gre?
Nie, sorry. To oznacza, ze teraz bedzie moda na wypisywanie w reckach, "za łatwe gry"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby. To samo z Shogun 2. Recenzenci mówili że jest troszkę za trudna (na normalnym poziomie). Jak kwitowali - lepiej troszkę za trudna niż zbyt łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego przegląd recenzji a nie recenzja ? Coraz więcej na gramie przeglądów a coraz mniej recenzji a jak już są to grubo po premierze.... Ja rozumiem że premiera w piątek ale tym się różni portal od szarego gracza że zabiega aby gry mieć przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować