Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Szóste urodziny gram.pl!

74 postów w tym temacie

Wszystkiego najlepszego dla pracowników gramu. Dzięki wam codziennie tu zaglądam. Najlepszego, dla pracowników sklepu, w szczególności Akne za to, że mamy najlepszą obsługę o jakiej można pomarzyć. Dziękuję również moderatorom przez, których to praktycznie jedyne forum trzymające poziom. I dzięki tym, którzy już niestety tu nie pracują mimo iż za nimi tęsknimy.
EDIT: Jakby ktoś to jeszcze pamiętał http://www.youtube.com/user/1donardzgramu?feature=mhee#p/c/310A5F1E870745BF/0/HmADJXjjYUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 17:30, kindziukxxx napisał:


SOOOL!
przychodzisz po takim czasie i tylko tyle? :D, Super że znalazłaś chwilkę by odwiedzić
stare śmieci, które bardzo się zmieniły :)



;))) A co ja Was będę zanudzała moim nowym życiem? Kupy jakieś, ząbkowanie...! Pyskaty dwulatek. Ale, ale! Jak Diablo3 wyjdzie to nie ma to tamto... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla całej ekipy, twórców, grafików, modów, informatyków.
Robicie dobrą robotę, Panie i Panowie :)

P.S. Ale z uporem maniaka powtórzę, że klimat wczesno-średniego gramu się zatracił i to już nie jest to samo.

P.S.2 Nadal tęsknimy za Soleilą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla całej ekipy, nie tylko dla redaktorów, ale i dla całej reszty. Jestem z Wami od 5 lat ( na forum nieco krócej) i muszę stwierdzić, że dużo się zmieniało w tym czasie. Czasem na lepsze, czasem na gorsze, ale mam nadzieję, że będziecie funkcjonować jeszcze bardzo dłuuuugo. Z przyjemnością spędzę tu następne 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to najlepszego! Wam i sobie życzę. :-)
Fajnie było przez te wszystkie lata. Choć moja aktywność w miarę upływu czasu spada to mam nadzieję, że do zera spadnie jak będę na emeryturze i nie będę miał czasu na fora internetowe, bo będę się wylegiwał na plaży na Bora-Bora za moje zasłużenie odłożone pieniądze w OFE. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2011 o 17:33, Solaczek napisał:


;))) A co ja Was będę zanudzała moim nowym życiem? Kupy jakieś, ząbkowanie...! Pyskaty
dwulatek. Ale, ale! Jak Diablo3 wyjdzie to nie ma to tamto... :)))

Czyli jeszcze nie zagłodziłaś :), nic oczekujemy dłuższego powrotu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 16:19, luzac napisał:

Podkreślenie oznaczało, że walnąłeś lufę z "project" bo powinno być "projekt". ;P


Aaa,pomyliłem się po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego!
Dorzucam się do wszystkich życzeń mimo, że na forum staram się działać od niedawna, to moja rejestracja sięga ponad 4 lata wstecz. Nawet nie pamiętam jak wpadłem wtedy na gram, na pewno dzięki grom, a tu już u mnie 4 lata a wasze 6. Czyli po reformie gram.pl idzie do podstawówki ;) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 18:57, Hellmut napisał:

Wszystkiego dobrego, przynajmniej jednego kolejnego udanego roku życzę, do następnych
urodzin :)

To też Twoje święto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 19:51, Szynkars napisał:

Co tu dużo pisać, wszystkiego najlepszego, zarówno ekipie gram.pl, jak i moderatorom
i użytkownikom tego portalu :) Szybko czas zleciał.


Dokładnie szybko leci czas. Jeszcze pamiętam jak byłem kiedyś za sprawą swojego brata nieogarniętym trollem, bo dawał mi zły przykład, a byłem w tedy młody i pomyśleć że taki duży troll jak On dostał się do PSX Extreme jako Chicken i prowadził kącik platformówek.
Dużo rzeczy pamiętam z tej strony które się zmieniły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było lepiej bo zakładka forum i gramsajt była na czerwonym pasku a nie niebieskim jak teraz. Według mnie najczęściej wybierane zakładki powinny być na czerwonym tle. No ale nie chcę i nie będę się czepiał takich szczegółów. Szkoda że jest coraz mniej aktywnych użytkowników niż kiedyś. Może powinni dawać jakieś ulotki do gier cenegi i CDP zachęcające do założenia konta na gram.pl . Kiedyś jak się kupiło grę CDP to aż huczało od napisów "gram.pl". Niemniej i tak gram odnosi sukcesy czego życzę na kolejne 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 20:07, Dominik000 napisał:

Kiedyś było lepiej bo zakładka forum i gramsajt była na czerwonym pasku a nie niebieskim
jak teraz. Według mnie najczęściej wybierane zakładki powinny być na czerwonym tle.

Czerwony - newsy, gry, itp., niebieski - community.

Dnia 06.10.2011 o 20:07, Dominik000 napisał:

No ale nie chcę i nie będę się czepiał takich szczegółów.

Właśnie się tego czepiłeś.

Dnia 06.10.2011 o 20:07, Dominik000 napisał:

Kiedyś jak się kupiło grę CDP to aż huczało od napisów "gram.pl".

Bo wtedy Gram należał do CDP. Teraz jest względnie niezależny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2011 o 21:00, Dared00 napisał:

Bo wtedy Gram należał do CDP. Teraz jest względnie niezależny.

Wiem że gram należało do CDP i od pewnego momentu działa samodzielnie ale myślę że przydała by się jakaś umowa z CDP i gram która by miała na celu zwiększenie zainteresowania stroną gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować