Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steve Jobs, założyciel Apple, nie żyje

120 postów w tym temacie

Warto dodać, że Jobs był założycielem i właścielem takiego nieznanego studia filmowego, a nazywało się ono Pixar. Tak, tak ci od Toy Story, Iniemamocnych i innych fajnych bajek.

Szkoda, że Staeve Jobs zmarł, jeszcze nie był przecież starym człowiekiem. Można nie lubić produktów Apple, ale jedno jest pewne: Jobs był wizjonerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda.

I ludzie zaczną pisać artykuły "Jakie to produkty Apple są świetne". Jobs był dobrym biznesmenem i jakimś cudem udało mu się wmówić ludziom, że iProdukty są superduperświetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda człowieka. Młody był jeszcze, mógł wiele zdziałać. Cóż, takie jest życie. Nowotwór nie wybiera, dopada nawet najbogatszych i najbardziej wpływowych. Nie ma rady na to.

[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda i to wielka. Sporo jego rozwiąń przetarło szlak dla innych firm. Patrząc na zdjęcia Jobsa z otaniego okresu wszyscy zdawali sobie sprawę że tak to się musi skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem w ten sposób,
mimo, że nie lubiłem apple i ich produktów. Steve podobnie jak Bill byli dla mnie wizjonerami których potrzebuję świat - Niestety jeden z nich po walce z nowotworem odszedł, przynajmniej był skromny i nie dbał tak jak niektórzy ,,biznesmeni z WST" o pieniądze.
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Stave już ich nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok, po prostu szok. Nie lubię produktów Apple, ale Jobsa zawsze uważałem za człowieka, który może być i jest autorytetem dla wielu ludzi. Wizjoner, człowiek niezwykle kreatywny, zawsze podążający za marzeniami. Nie był jeszcze taki stary, więc tym bardziej szkoda, że umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrewolucjonizował rynek, to trzeba mu przyznać. Otworzył go na nowe produkty i możliwości.

Strasznie go jest szkoda. Nie wiem co więcej powiedzieć, bo ciągle jestem w szkoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez względu na to czy sie apple lubiło czy nie, nie można zaprzeczyć, że odeszła jedna z największych postaci w swojej branży. wielka strata dla całego świata komputerowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, jestem zdruzgotany.

Świat stracił kogoś, kto zrewolucjonizował elektronikę użytkową. To czego dokonał Jobs jest fantastyczne i inspirujące.

Wyrazy współczucia dla rodziny, a Ty Steve, spoczywaj w pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy ok. 6:00 wszedłem na stronę Apple w pierwszej chwili nie dotarł do mnie sens tego co przeczytałem i zobaczyłem...
Odszedł z tego Świata wielki wizjoner i człowiek nie bojący się iść pod prąd a przy tym świetny menadżer...

RIP Steve...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu utwierdza nas przekonanie o tym że niezależnie kim jesteśmy czy ile mamy pieniędzy to i tak kiedyś umrzemy to może dotknąć każdego z nas w mniej lub bardziej tragiczny sposób.

Nie wiesz jak, nie wiesz gdzie i nawet kiedy, umrzeć możesz równie dobrze za 50 lat jak i za 5 minut.

Niech ziemia CI lekką będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować