Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steve Jobs, założyciel Apple, nie żyje

120 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2011 o 19:35, wojcio102 napisał:

Jak już chcesz dodać sensownego posta to staraj się nie popełniać takich błędów ;)


http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Dnia 06.10.2011 o 19:35, wojcio102 napisał:

Mimo wszystko, masz rację - news jest o osobie, która zrobiła mnóstwo rzeczy dla całego
przemysłu komputerowego, a znajdują się tutaj osoby, jeżdżące po Stevie na całej długości.
Zanim napiszecie "nie korzystałem z produktów Apple" to zadajcie sobie to jedno, proste
pytanie: czy Jobs zrobił coś, dzięki czemu możecie teraz pisać na klawiaturze czy korzystać
z systemu(czy to Windows czy Mac, to nie ma znaczenia)?


Nic dodac, nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie ma znaczenia z urządzeń której firmy się korzysta. Wiele rozwiązań zostało powielone i rozpowszechnione na tyle, że nie ma sensu taka wypowiedź.

Szkoda mi Jobsa jako człowieka, umarł młodo, mam tatę troszkę starszego od niego. Młodości lekkiej nie miał, jednak Apple bez niego nie istniało, sam jestem ciekaw co będzie z tą firmą dalej na przestrzeni lat. Czy zbudowana silna marka i dobre produkty wystarczą? Być może. Steve wniósł dużo do świata elektroniki nie ma wątpliwości. Jak tak myślę, że odszedł taki człowiek, inteligentny, z wizją świata, do tego bogaty to jednak niczym są pieniądze jeśli chodzi o ludzkie życie.

I co jak co, to właśnie Jemu można śmiało postawić wirtualną świeczkę, bez żadnego wstydu czy obciachu.

Steve Jobs [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2011 o 15:59, L33T napisał:

Poczytaj sobie o Apple i Jobsie, chyba że chciałeś błysnąć a jak zwykle nie wyszło. Jeteś
poprostu śmieszny.



poprostu chcialem zebys mnie znowu zauwazyl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezwykły człowiek, który swoją kreatywnością i podejściem do życia inspirował, inspiruje i pewnie wciąż będzie inspirować wielu, w tym i mnie.

Nie zapomnimy Cię, Steve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My, zwykli użytkownicy na gramie, możemy pisać co chcemy, i tak nie ulży to jego rodzinie.. Współczuję, owszem, był człowiekiem bardzo zaangażowanym w branżę. Można go było (i jego firmy) nie lubić, ale to, co zrobił, to były kroki milowe dla branży. Ogromna strata dla świata.
PS Wszyscy pewnie współczują, ale proszę - nie róbcie czegoś takiego [*], bo to ani nikomu nie pomoże, ani nie odda tego co czujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem jego przemówienie na Stanfordzie z 2005 roku i kto jak kto, ale Steve Jobs potrafił zmotywować do podążania za własnymi marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 23:20, eske napisał:

Szkoda, że zmarł tak szybko. Dziwne jest to, że było to dzień przed 6 urodzinami gram.pl...


Co w tym dziwnego?

Wielka strata dla świata informatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować