Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steve Jobs, założyciel Apple, nie żyje

120 postów w tym temacie

Nie lubię firmy Apple. Głównie za chore ceny ich produktów. Ale zawsze uważałem że Steve Jobs miał "łeb na karku", i branża elektroniczna bez niego stała się uboższym miejscem. Można mieć jeno nadzieję, że powstałą lukę zapełni ktoś równie utalentowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 09:21, Gospo napisał:

A czemu zaraz głupotę? Że zszedł to mam zaraz się rozczulać, że jaka szkoda, że jak źle??


Nie musisz się rozczulać. Nikt Ci nie każe. Ale możesz choć uszanować czyjąś śmierć i to w wyniku tak wyniszczającej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 04:13, Wojman napisał:

Warto dodać, że Jobs był założycielem i właścielem takiego nieznanego studia filmowego,
a nazywało się ono Pixar. Tak, tak ci od Toy Story, Iniemamocnych i innych fajnych bajek.


Właścicielem tak założycielem nie.

"Firma powstała w 1979 roku jako Graphics Group (część wytwórni filmowej LucasFilm Limited, Inc.). Steve Jobs kilka miesięcy po opuszczeniu Apple w 1986 roku, kupił ten dział animacji komputerowej Lucasfilmu, z którego utworzył samodzielne studio filmowe - Pixar Animation Studios[1]."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pisał jakie to produkty Apple są świetne, ale szkoda faceta bo miał łeb na karku i potrafił rozwijać biznes. Chwała mu za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( To był jeden z "normalniejszych" ludzi w branży, któremu sława i pozycja nie pomieszały w głowie. Wielka szkoda i zaskoczenie. Fakt, wiadomo było, że chorował, jednak mimo wszystko trudno nie być zaskoczonym czyjąś śmiercią. A co do jego odejścia z Apple - może przynajmniej miał dzięki temu więcej czasu dla rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kilka dni temu zginął 29 polski żołnierz w Afganistanie. I to mnie bardziej ruszyło, niż info o śmierci tego człowieka.
Aby być bardziej w stylu Apple : Jobs przegrał proces patentowy ze śmiercią. Kara jest surowa, a wyrok nie podlega apelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem produktów Apple ale ten facet zrewolucjonizował świat. Jego wizje, design, który forsował i rozwiązania, sprawiły, że komputery, telefony i tablety są w takim a nie innym miejscu. W Europie Apple nie jest może aż tak popularny ale w Stanach ta firma po prostu króluje na rynku.
Bardzo duża strata dla całego przemysłu komputerowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 14:12, SarenkaB napisał:

O co chodzi z tymi gwiazdkami w nawiasach?


Tak się robi świeczkę. Dwa kwadratowe nawiasy i gwiazdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować