Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Saints Row: The Third

18 postów w tym temacie

Biorąc pod uwagę to jakie jaja odwalili z optymalizacją SR2 na PC, trochę to daje do myślenia, ale pies to trącał, skoro mam w kolekcji taki technologiczny gniot jak SR2 to pre-orderu na SR3 nie kasuje. Najwyżej będę potem żałował i znów musiał pożyczyć konsolę od kumpla co by normalnie pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że SR utrzymuje nieco inne klimaty niż GTA są to gry sandboxowe czyli do siebie podobne. Mówię to tylko po to, żeby zauważyć następującą różnicę: SR3 - 10GB, GTA4 - 16GB. To daje wiele do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, czterordzeniowy SB w zalecanych to lekkie przegięcie, zwłaszcza że PII x4 baardzo odstają wydajnością. Bardziej logiczne było by, gdyby podali Procesor bardziej zrównoważony w stosunku do (najpopularniejszego PII) 955 BE. Powiedzmy Q6600, Q9400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre PII x4 odpadają nawet w teście z moim leciwym już E8400 [aczkolwiek tego mam wykręconego do 4.0]
Imho albo jak zawsze wymagania na wyrost, albo dodali w dx11 jakieś bzdety typu teselacja i inne pokemony, albo znowu tak jak SR2 optymalizacja polegała.
Poczekamy - zobaczymy, zostało już około półtora miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 13:39, zasaamel napisał:

Nie no, czterordzeniowy SB w zalecanych to lekkie przegięcie, zwłaszcza że PII x4 baardzo
odstają wydajnością. Bardziej logiczne było by, gdyby podali Procesor bardziej zrównoważony
w stosunku do (najpopularniejszego PII) 955 BE. Powiedzmy Q6600, Q9400.


LOL. Nie ma to jak "specjaliści" ;D

http://www.hardwaresecrets.com/article/819
http://www.techspot.com/review/440-hard-reset-performance-test/page6.html
http://www.tomshardware.com/reviews/phenom-x4-965,2389.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie zoptymalizowana, bo druga część była koszmarna. Lag na lagu. Nic tylko prosiła się o odpalenie na konsoli. Z resztą chyba nie mam ochoty w to grać, nie podobała mi się druga część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2011 o 15:15, zasaamel napisał:

Pisałem o SB kolego a nie o 1156. Pozatym podane przez ciebie testy są wręcz śmieszne.
Niekręcony i3 2100 i to dwurdzeniowy jest wydajnieszy w grach niż PII :
http://pclab.pl/art44564-11.html
A co dopiero 2500k :
http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Testy_Gry-3532/strona/12677.html


A to Phenom II miał swoją premierę razem z SB? Porównujesz najnowsze procesory do tych, które swoja premierę miały już jakiś czas temu? Poczekaj na Bulldozery i z nimi porównaj SB. Poza tym te linki które podałeś - nie widzę tej przygniatającej przewagi i3 - w jednych grach jest lepiej w innych porównywalnie a w jeszcze innych słabiej.
Phenom II jest konkurencyjny dla i5, które wyszły w tym czasie, co on. Rozumiem, że testy które podałem Cie nie przekonują i jesteś jednym z tych "specjalistów" od intela, którzy przepłaci...kupili procesor za grube pieniądze i nie mogą przeżyć, że stricte w grach aż takiej przewagi nie mają. Wyobraź sobie, że niektórzy szanują swoje pieniądze, dla tych kilku klatek więcej nie wyłożą 2 razy tyle kasy, a na kupionej płycie po premierze Bulldozerów zaktualizują tylko BIOS i wymienią procesor na szybszy, zamiast kupować nową płytę pod nowy procek od intela, bo lubią dawać się robić w bambuko nowymi przystawkami :] I jakich testów byś nie dawał, to różnicy większej niż 5-7 klatek nie będzie. A różnicę w cenie między procesorami człowiek sprytny wykorzysta na zakup lepszej karty graficznej, tym samym wychodząc na swoje za ta samą albo i mniejszą kasę :] Powodzenia w pompowaniu kasy monopoliście :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nietrafileś panie "agresywny".Strzel sobie meliskę, może następnym razem się tak nie splujesz. Co do towich jakże trafnych argumentów :
Tak się składa że mam ... 955 be :) Zdziwko?
Mnie od ciebie rózni to że nie jestem zaślepionym fanboyem jednej marki i skoro widzę że procesory PII odstają od zarówno 1156 jak i 1155, to nie mam problemu żeby o tym wyraźnie napisać. Nie muszę się dowartościowywać swoimi podzespołami pc''ta, oraz promowac swoją wizję konfiguracji sprzętowej w necie, bo na @penisie mi nie zależy. A spinaczom takim jak ty - jak najbardziej.
"LOL. Nie ma to jak "specjaliści" Twoja odpowiedz mówi wszystko o twojej zdolnośći do racjonalnej dyskusji.
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie zaprzeczałem, że Intel ma szybsze procesory na SB. Zaprzeczałem tylko odnoszeniem PII do choćby Core 2 Duo, co jest bzdura kompletną. Nie uważam tego za fanbojstwo, a prostowanie informacji :] Tak samo jak nie uważam, że fair jest porównywanie starszych technologicznie procesorów z 2 razy droższymi i nowszymi. Może źle to wyszło i jeśli poczułeś się urażony, to sry za złą ocenę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się takiej odpowiedzi. W takim razie również przepraszam za fanboya, ale po kilkuletniej bytnośći na różnych forach komputerowych, jestem wyczulony na tą kwestię.
Na 955 jak najbardziej da się komfortowo grać we wszystkie gry. Wiadomo że gpu jest ważniejsze- powiedziałbym nawet że jest to stosunek 4 do 1.
Co do buldożerów to sam planuję kupić 6100 a może nawet 8120 jak fundusze pozwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować