Zaloguj się, aby obserwować  
PioMrex

Uwstecznianie się CD Projektu

18 postów w tym temacie

--Do CD Projekt---
Do tej pory powyżej 150PLN zamówienia przesyłka była gratis co dodatkowo dopingowało do składania hurtowych zakupów, teraz niedość, że wydajesz 150PLN to jeszcze 10wPLN musisz wydać, aby mieć gratis.

To jest niepoważne traktowanie klientów składających duże zamówienia.

Rozumiem jakby było to wprowadzone do pokrywania przesyłki dla tych co chcą zamówić grę, no np. za 59PLN (wiem można nie wykorzystać żeton przy zamówieniu za 150 a przeznaczyć na to za 59, ale to nie oto chodziło).

Chyba CDP się uwstecznia, a tłumacznie się, że to była tymczasowa promocja jest próbą wymigania się. Jest to zagranie conajmniej niepoważne.

---Do forumowiczów---
Ciekaw jestem co myślicie o tych ostatnich zmianach i pomysłach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2006 o 11:20, PioMrex napisał:

To jest niepoważne traktowanie klientów składających duże zamówienia.


Tak? A czemu? Za samo założenie konta dostajesz 10 wPln (czyli akurat na darmowa wysylke :) )

Dnia 29.04.2006 o 11:20, PioMrex napisał:

---Do forumowiczów---
Ciekaw jestem co myślicie o tych ostatnich zmianach i pomysłach?


Mi to nie przeszkadza. Chociaż sama granica 150 Pln jest za niska. To są dwie gry. A włąsciwie czemu kupowac gry hurtowo? jak chcesz, ale chyba lepiej jest zamówic jedną, a porządną i przejśc ją w miesiąc. A po miesiącu kupic nowośc, premiere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwstecznienie sie cdp - mozna to odniesc do sytuacji jaka jest teraz :P Cenega zabrała wiele dobrych tytułów i Oblivion, i neverwintera i inne których dystrybutorem był cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:48, suprise18 napisał:

uwstecznienie sie cdp - mozna to odniesc do sytuacji jaka jest teraz :P Cenega zabrała wiele
dobrych tytułów i Oblivion, i neverwintera i inne których dystrybutorem był cdp


Akurat Neverwintera wydaje teraz LEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam na tyle kasy zeby 150 zl wydac jednoczesnie :D no chyba ze bylby to prezent na jakas okazje - urodziny czy gwiazdka :) mogliby dac np. od 60 zl taka mozliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mało kto kupuje naraz gry za takie ceny

a koszty przesyłki, zwracaja się po doliczeniu wPLN które są w zamuwionych grach

chyba wolisz zapłacić te pare złotych za przesyłke, a póżnirej mieć mase wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:36, Maker3 napisał:

chyba wolisz zapłacić te pare złotych za przesyłke, a póżnirej mieć mase wPLN


Chyba żartujesz - kolekcjonowanie wPLN to absurd. Po co Ci masa wPLN? Ferrari sobie kupisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:40, Vilmar napisał:

Chyba żartujesz - kolekcjonowanie wPLN to absurd. Po co Ci masa wPLN? Ferrari sobie kupisz?
;)


chodziło mi o to ze zamawiając dużo gier, dostajesz też dużo wPLN
przez to można kupić wiele gier taniej,

a po podsumowaniu okaże się że płacąc nawet za przesyłe, wyjdzie za wszystko taniej

takich bajerów na pewno by nie było, gdyby była darmowa przesyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:43, Maker3 napisał:

takich bajerów na pewno by nie było, gdyby była darmowa przesyłka


Tyle, że właśnie przesyłka była darmowa i te "bajery" były. A teraz wciąż teoretycznie darmowa (bo się za nią nie płaci naprawdę), ale wPLNy trzeba wydać. Mi to nie przeszkadza, bo po pierwsze rzadko jednorazowo wydaję 150 zł na gry, więc i tak, i tak darmowej przesyłki bym nie miał, a po drugie te 10 wPLNów każdy uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:45, Lex napisał:

Mówiąc szczerze, to CDP przesadził z tą ceną. Żetony powinny być dostępne mniej więcej od 100
PLN.

Racja, nie dosć, że jak toś zamawia za 150 zł, to jeszcze musi zaplacić 10 WPLN, aby pokryto mu koszty przesyłki....

Zwłaszcza, że to 150 zł musi być zapłacone normalnymi pieniędzmi, bez dodatków WPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:20, PioMrex napisał:


Rozumiem jakby było to wprowadzone do pokrywania przesyłki dla tych co chcą zamówić grę, no
np. za 59PLN (wiem można nie wykorzystać żeton przy zamówieniu za 150 a przeznaczyć na to za
59, ale to nie oto chodziło).


Juz to Evil Khan sprawdzak i pokazywal tym co maja problemy z czytaniem ze zeton wykorzystujesz do tego zamowienia a nie do innego.

czyli wydajemy 150zl kupujemy zeton i przeznaczamy go odrazu na wysylke , nigdzie indziej.


Nowy pomysl jest do dupy. Ale to juz tyle bylo.

wszczegolnosci ze nie zamawiam gier w tanich seriach , wiec zazwyczaj paczki z cdp to wieksza kasa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:43, Maker3 napisał:

a po podsumowaniu okaże się że płacąc nawet za przesyłe, wyjdzie za wszystko taniej

takich bajerów na pewno by nie było, gdyby była darmowa przesyłka


Zdrowy rozsądek podpowiada, że zawsze, gdy jest możliwość zapłacenia wirtualnym środkiem płatniczym lub rzeczywistymi pieniędzmi, należy wybierać to pierwsze. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy ktoś po zapakowaniu koszyka towarami za 150 zł nie kupił żetonu i go od razu nie wykorzystał (no chyba, że nie ma wPLN, ale te 10 to dostaje się za nic przy rejestracji). Zwłaszcza, że przy przesyłce jest nawet lepszy (na ogół) "kurs" wPLN w stosunku do PLN!

Te żetony to trochę zagmatwany pomysł - nieco niepotrzebnie (choć może to zamieszanie to element chwytu marketingowego). Nie rozumiem po co miałbym mieć na koncie więcej żetonów niż 1? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować