Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 3: mapa Caspian Border w weekend, daj drugą szansę grze

21 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Ekipie DICE zależy przede wszystkim na tym, by Battlefield 3 nie zaliczył falstartu - wyznaje Patrick Liu. Studio zaprasza też na zaczynające się w weekend testowanie mapy Caspian Border.

Przeczytaj cały tekst "Beta Battlefield 3: mapa Caspian Border w weekend, daj drugą szansę grze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwerów jest bardzo dużo - wbijajcie. Ja zostałem powalony na kolana. Ogrom mapy, jej piękno i co najważniejsze - gra działa płynniej niż Metro (oczywiście oprócz segmentu w tunelach Paryżu, ale na takich ulicach były już denerwujące spadki, a tutaj wszystko płynnie). Takie mapy to potęga BFa. Do tego dochodzi to (słabe?) Metro i inne mniejsze mapy do TDM czyli coś dla odstresowania się w stylu CoDa-> MIÓD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 13:03, LeitoPL napisał:

Gracze pecetowi... A co z konsolowcami? :E


przeczytaj newsa jeszcze raz i zwróć uwagę że mowa tu o testach trybu i mapy dla 64 graczy. Łapiesz teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowy do góry, gracze pecetowi

Niezupełnie. "Głowy do góry" nie ma tu najmniejszego sensu i brzmi śmiesznie. W oryginale brzmi to "heads up" i nie oznacza poprawiania nastroju, tylko "uwaga!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już ograłem tę mapę.
Moje spostrzeżenia:
*Bandy matołów przy wszystkich możliwych kluczowych pojazdach.
Zachowujący się jak dzieci w piaskownicy, strzelają do siebie i rzucają granatami.
Dostanie się do takich pojazdów jak odrzutowiec czy śmigłowiec graniczy z cudem.
*Sama mapa olbrzymich rozmiarów, pełna detali i ciekawych miejsc.
*Pojazdy które testowałem (prócz odrzutowca do którego nie można się dostać, patrz punkt 1.)
zachowują się i dają prowadzić bardzo dobrze. Może tylko śmigłowiec jest troszkę ociężały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze rozumiem pojecie beta testy i absolutnie nie zwracam uwagi na jego bugi, glitche,
tylko na sama rozgrywkę, na mapie caspian border grałem 3 dni pod rzad, oczywiście jest to lepsza mapka od metro lecz grywalność nie zachwyca, owszem gra sie przyjemnie ale jednak brakuje tego czegoś co nawet było w becie Bad comapny 2.

Chociaż teraz tez jeszcze pogram bo widze servery z caspianem już sa może mi się coś odmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak napisał Ekonochrist gra banda matołów, dzieci które nie współpracują tylko latają za pojazdami jak wściekli. Wydaje mi się, że są to gracze Call of Duty którzy latają jak wariaci po mapie ginąc co 10sec a potem lament na takim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapkę widziałem na filmikach. Wygląda naprawdę obiecująco, samoloty są świetne. Szkoda, że nie wrzucą tej mapki dla graczy konsolowych, bo z chęcią bym zagrał. Z drugiej strony premiera już na horyzoncie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam. Spróbuję. Choć z drugiej strony jak z prowadzeniem pojazdów jest tyle samo błędów co z tym jednym co był w obecnej mapie to szaleństwa nie będzie.
Ja już zdecydowałem że grę może kupię ale dopiero jak dadzą przeglądarkę serwerów w grze i możliwość normalnego jej odpalenia i tworzenia wielu żołnierzy. Konfiguracja gry w trakcie grania po sieci mnie nie bawi.

Czyli nigdy jej nie kupię prawdopodobnie.
I niech nikt nie śmie narzekać że COD się lepiej sprzedał. DICE sobie zasłużyło partactwem z Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dałem B3 szansę grając w betę. Ocena jaka jest taka jest. Jak będzie premiera to wtedy zobaczymy czy coś w ogóle zmienili. Nowe mapy nie zachęcą mnie do zakupu tej gry. No chyba, że w B3 mapy to wszystko co ma do zaoferowania gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze ze po nie których głupich wypowiedziach na temat bety wielu zrezygnuje ....nie bedzie takiego tłoku. Przypomne że COD Black Ops w chwili premiery chodził gorzej i miał wiecej bugow nisz beta B3.....ja gre kupie bo wiem ze DICE nie zawiedzie !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo nastawiony huraoptymistycznie do tej gry coraz bardziej się zastanawiam na odwołaniem preordera. Własnie znalazlem filmik z innej mapki trybu rush. Ja za takie ciasne codowe klimaty podziękuję i wracam do Bc2. Na dodatek mapka przerobiona z singleplayera (w 08:40 widać most z pierwszych gameplayów). Jeżeli ten tytuł ma na celu zarobić na fanach CODa przeciągając ich na swoją stronę i gra jest dostosowana tylko dla nich to podziękuję. Poczekam na BC3, może tego nie spitolą....

http://www.youtube.com/watch?v=geTOvrUVPTE&feature=feedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 13:02, EjPii napisał:

Serwerów jest bardzo dużo - wbijajcie. Ja zostałem powalony na kolana. Ogrom mapy, jej

Także mnie to urzekło, ta mapa jest ogromna ale ponoć jest jeszcze większa mapa od tej

Dnia 07.10.2011 o 13:02, EjPii napisał:

piękno i co najważniejsze - gra działa płynniej niż Metro (oczywiście oprócz segmentu

Również ja to zauważyłem że na tej mapce gra mi lepiej chodziła niż na OM
Ta mapka to mój faworyt, choć wiem że znajdzie się pare innych mapek które mi przypadną do gustu :))
Czuję to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować