Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dema Need for Speed: The Run na PC nie będzie. Definitywnie

35 postów w tym temacie

Tak a później będą marudzić, że piractwo na PC jest wysokie. To tylko pokazuje gdzie takie firmy jak EA mają graczy pecetowych. Samo zapewnienie wydawcy to trochę za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mogli w ogóle nie robić wersji na PC skoro dema nie wydają. Ja nie rozumiem w czym problem żeby zrobić takie demo, na konsolach się da...to łatwiej zrobić demo na konsolach ? Oświećcie mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 20:43, Knightshade napisał:

Według mnie mogli w ogóle nie robić wersji na PC skoro dema nie wydają. Ja nie rozumiem
w czym problem żeby zrobić takie demo, na konsolach się da...to łatwiej zrobić demo na
konsolach ? Oświećcie mnie :o


Z tego co wiem to stworzenie dema jest czasochłonne i bardzo kosztowne dla twórców. Niestety nie potrafię wyjaśnić dlaczego na konsolę wypuszczą a na PC nie. Sensowniej byłoby gdyby nie robili dema i nikt by nie płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takim sposobem EA trochę u mnie traci... nie mocno, ale minusa mają... bo jednak dużo osób na PC''tach chciałoby sprawdzić jak się gra. Nawet jakby to było jedno auto i jeden tryb rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 20:50, porckypizgus napisał:

Z tego co wiem to stworzenie dema jest czasochłonne i bardzo kosztowne dla twórców.


Akurat w przypadku wyścigów byłoby to dużo prostsze niż np. w przypadku RPG-a. Wystarczyłoby dać możliwość pogrania na jednej trasie w dwóch trybach. Wyścigówki są dobrym materiałem na demo, bo jej elementy są od siebie wyraźnie oddzielone - są to osobne trasy, różne wyścigi, dostępne samochody itd. Z sandboksami jest o wiele trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 21:48, KhazarOne napisał:

Dema nie będzie bo pewnie po zagraniu nikt by tego nie kupił. Więcej chyba pisać nie
muszę.


Bardzo możliwe. Podobnie było przecież z NFS:HP, w którym okazało się, że PC-towcy dostali marny port z konsoli, bez nawet tak podstawowych opcji, jak AA. Dema oczywiście też nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 22:08, Tenebrael napisał:

Bardzo możliwe. Podobnie było przecież z NFS:HP, w którym okazało się, że PC-towcy dostali
marny port z konsoli, bez nawet tak podstawowych opcji, jak AA. Dema oczywiście też nie
było.


Marny port bo AA nie ma? (fakt pamietam topic o NFS i znacznie wiecej powodow w tym zle wykrywane kontrolery)
Kuzwa a ja myślałem, ze sama gra do przynajmniej 4 poprzednich NFSow ma się jak pięść do oka i jest zmieniony
model jazdy ktory bardziej przypomina Ridge Racer, albo po czesci Burnouta. W takim wypadku demo powinno być
obowiazkowe. A nie czytam w recenzjach, gra jest super, super. Cudowna a mi sie nawet kluczowa rzecz w grze
niepodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli wydawca nie udostepnia wersji demo, to po premierze wystarczy sciagnac werscje nielegalna,zagrac z pol godzinki,tak jak by to bylo w przypadku dema i jesli sie spodoba to kupic oryginal, a jesli nie to usunac i zapomniec.ja problemu nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 22:44, Brawoman napisał:

jesli wydawca nie udostepnia wersji demo, to po premierze wystarczy sciagnac werscje
nielegalna,zagrac z pol godzinki,tak jak by to bylo w przypadku dema i jesli sie spodoba
to kupic oryginal, a jesli nie to usunac i zapomniec.ja problemu nie widze


Bardzo kontrowersyjny sposób na sprawdzenie gry ale zgadzam się z Tobą. Jeżeli zależy komuś na grze, bo jest np. fanem serii to nic innego mu nie zostaje ja ściągnąć nielegalną wersję "demo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA to robi specjalnie - wiedzą, że dzięki wersji demo, wielu by nie nabyło pełniaka przez wymagania, więc liczą na frajerów, którzy się przejadą na "zakupie na ślepo".

Przy okazji - betę Battlefielda 3 można było na PC wydać, ale dema do NFS-a już nie?
Dziwna polityka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 23:01, Dadziol20 napisał:

> jesli wydawca nie udostepnia wersji demo, to po premierze wystarczy sciagnac werscje

> nielegalna,zagrac z pol godzinki,tak jak by to bylo w przypadku dema i jesli sie
spodoba
> to kupic oryginal, a jesli nie to usunac i zapomniec.ja problemu nie widze

Bardzo kontrowersyjny sposób na sprawdzenie gry ale zgadzam się z Tobą. Jeżeli zależy
komuś na grze, bo jest np. fanem serii to nic innego mu nie zostaje ja ściągnąć nielegalną
wersję "demo".


kontrowersyjny,ale skuteczny.zadzialal w przypadku poprzedniej odslony nfs''a.pogralem chwile i podziekowalem.nie zmarnowane na nfs''a pieniadze wydalem na ciekawsza gre:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak dema sam w sobie już nasuwa pewne wątpliwości co do jakości produktu na PC. Często demo zniechęcało mnie do kupna "pełniaka" (vide - ArcaniA, w której po przejściu dema anulowałem zamówienie). Dziwne - skoro da się zrobić demo w pseudo-RPGu, to niby dlaczego nie da rady przy okazji ścigałki?
Cóż - ich strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 21:40, Vojtas napisał:

> Z tego co wiem to stworzenie dema jest czasochłonne i bardzo kosztowne dla twórców.


Akurat w przypadku wyścigów byłoby to dużo prostsze niż np. w przypadku RPG-a. Wystarczyłoby
dać możliwość pogrania na jednej trasie w dwóch trybach. Wyścigówki są dobrym materiałem
na demo, bo jej elementy są od siebie wyraźnie oddzielone - są to osobne trasy, różne
wyścigi, dostępne samochody itd. Z sandboksami jest o wiele trudniej.


Nie zgadzam się. Underground 2 był sanboxem a demo było - zabarykadowali ulice neonami i się dało. Nie ważne sandbox czy nie jest to kosztowne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak dema to brak kupna. Chyba nie myślą, że ktoś kupi kota w worku ? Tzn, wiadomo fani marki kupią wszystko co tylko nosi nazwę Need For Speed :) Szkoda, ze idą w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować