Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świeży gameplay z Uncharted 3 - Nathan Drake przewraca się na pustyni

17 postów w tym temacie

Ogromny plus dla Pani Krystyny! Jakoś nigdy nie przepadałem za jej aktorstwem, zbyt było dla mnie ekspresyjne... a tu taka stonowana, "sycząca" więcej niż daje radę. Aż żałuję, że nie będę mógł zagrać żeby więcej posłuchać.... dubbing moim zdaniem zapowiada się co najmniej ciekawie! I chwała wydawcom, że coraz częściej wydają te dodatkowa kasę i polonizują najciekawsze tytuły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 10:40, Lamomiot napisał:

Ogromny plus dla Pani Krystyny! Jakoś nigdy nie przepadałem za jej aktorstwem, zbyt było
dla mnie ekspresyjne... a tu taka stonowana, "sycząca" więcej niż daje radę. Aż żałuję,
że nie będę mógł zagrać żeby więcej posłuchać.... dubbing moim zdaniem zapowiada się
co najmniej ciekawie! I chwała wydawcom, że coraz częściej wydają te dodatkowa kasę i
polonizują najciekawsze tytuły!

Chwała wydawcom, którzy polonizują najciekawsze tytuły i dają jednocześnie wybór w kwestii wersji językowej gry. Jeśli komuś nie spodoba się polski dubbing w Uncharted 3, może go sobie zmienić na angielski. Wszyscy wygrywają. Kiedy ktoś krzyczy do mnie "GRASZ PO POLSKU BO JA WIEM ŻE TAK JEST LEPIEJ ZABŁADZIŁEŚ PIENIONDZE NAM TERAZ GRAJ", to szczerze mówiąc nie mam nawet ochoty tykać tytułu kijem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest właśnie za mało ekspresyjna przy nagrywaniu, co przy jej możliwościach wydaje się dziwne. Pewnie nie ogarnia, jak jest w małym, ciemnym pomieszczeniu :P. Oryginalny głos jest na razie nie do przebicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbing w U2 był dobry, trójka nie powinna zawieźć, ale jest coś co mnie denerwuje. Pani Janda mówiła, że ona nie lubi podkładać głosu, że nigdy nie miała z tym styczności, i że traktuje to za "zabawę", "próbę", "coś nowego".
Przez takie podejście polski dubbing nigdy nie będzie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 11:27, Fimbulvinter napisał:

Dubbing w U2 był dobry, trójka nie powinna zawieźć, ale jest coś co mnie denerwuje. Pani
Janda mówiła, że ona nie lubi podkładać głosu, że nigdy nie miała z tym styczności, i
że traktuje to za "zabawę", "próbę", "coś nowego".

A czy takie podejście wyklucza pełne poświęcenie się pracy i włożenie w nią całego serca? Jeśli jeszcze nigdy nie podkładała głosów pod gry wideo, a z dubbingiem ma niemiłe wspomnienia, trudno o inne nastawienie.

LEAAAVE KRYSTYNA ALOOONE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 11:30, ww3pl napisał:

A czy takie podejście wyklucza pełne poświęcenie się pracy i włożenie w nią całego serca?
Jeśli jeszcze nigdy nie podkładała głosów pod gry wideo, a z dubbingiem ma niemiłe wspomnienia,
trudno o inne nastawienie.


Nie wyklucza, ale niesmak pozostaje. Jestem prostym człowiekiem i to co usłyszę, zobaczę w to co zagram (tak piję do BF3) mnie zniechęca/zachęca. Mam nadzieję, że będzie dobrze bo te krótkie próbki brzmią dobrze, ale wydaje mi się, że pani Janda ciągle mówi tak samo bez emocji, może postać taka musi być (ta Kate[?] wygląda na taką zimną bycz)?. Czekam na trochę więcej dubbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obok Red Dead Redemption jest to jedyna gra, która zachęciłaby mnie do kupna konsoli. Szkoda, że nie mam obecnie żadnych funduszy, bo ciągnie mnie niemiłosiernie do tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay wymiata. Drake ledwo chodzi a najlepsze gdy wyważy drzwi i WTF?! xD
Trochę razi AI wrogów i to jak dają się łatwo załatwić ale gra zapowiada się fenomenalnie...
Jak już od jakiegoś czasu powtarzam, jeśli kupić PS3 to tylko dla tej serii. Pewnie najlepsza gra akcji 2011 na konsole bo na PC albo Gacek albo Deus Ex. Dubbing też niezły, babka wygląda trochę jak M z Bonda xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma niesamowity styl, cały czas jestem pod wrażeniem.

Jak już będę obrzydliwie bogaty to sobie chyba kupię PS3 i całą trylogię tego cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafne spostrzeżenie ww3pl, faktycznie pani Krystyna dała radę, ale skoro ludzie odpowiedzialni za dubbing w grze uważają, że mogło być lepiej, to my możemy sobie tylko wyobrażać jak by to brzmiało. Jeśli chodzi o samą grę, to przyznam, że mnie wystarczą właśnie te drobne zmiany, by przez następne dni świetnie się bawić. Moim zdaniem tej grze do ideału brakuje jednej rzeczy. Chodzi tutaj o poziomy, gdyby były zaprojektowane mniej liniowo, a twórcy pozwoliliby nam kroczyć bardziej na własną rękę, to mielibyśmy właściwie pewniaka, jeśli chodzi o grę roku. Swoją drogą chętnie popatrzyłbym jak pani Krystyna zmaga się z padem przy Uncharted 3, zobaczylibyśmy na ile zdały się jej robótki ręczne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować