Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Redemption – trailer z kampanii Call Of Duty: Modern Warfare 3

45 postów w tym temacie

Obiektywnie rzecz biorąc trailer CoDa jest o lata świetlne lepszy od Bfa.
Szkoda, że obu gier i tak nie kupię.
BTW. Zauważyliście, że połowa trailera Bfa to fapowanie na temat "świetności" gry? Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 12:21, Piotr13PL napisał:

Jezus, jak czytam wasze komentarze to aż żal mi tych samych ludzi którzy tutaj wypisują
jak świetne jest MW3, a zanim były jakiekolwiek informacje o tej odsłonie CoD''a to "nawet
tego nie tknę, BF3 <3333". Teraz widać skąd się biorą te miliony kupionych pudełek,
to Ci sami ludzie którzy psioczą w internecie na CoD''a bo to popularne ale jak przyjdzie
co do czego to się ślinią na wspaniałą kampanię w CoDzie i multi. Ehh.


Nie pokazuj palcem na tłum tylko podaj konkretne przykłady. Nie przyszło Ci na myśl, że to jednak nie są te same osoby?

Ja nigdy nie wrzucałem na MW3 i twardo trzymam się zasady. Miałem pare wątpliwości, ale po tym zwiastunie już ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 13:05, gogiell napisał:

Obiektywnie rzecz biorąc trailer CoDa jest o lata świetlne lepszy od Bfa.
Szkoda, że obu gier i tak nie kupię.
BTW. Zauważyliście, że połowa trailera Bfa to fapowanie na temat "świetności" gry? Żałosne.


Ktoś tu ma problemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Deus Ex jest graficznie o wiele slabszy niz CoD a jakos glosow oburzenia nie bylo slychac :) Z takiego gadania wynika, ze to czy gra bedzie dobra zalezy tylko i wylacznie od jakosci grafiki - zastanowcie sie i zaprzestancie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kupować MW3 jaki i tak wiadomo że na końcu Makarov zginie w Dubaju z rąk Price.

A trailer fajny bardzo dobrze zmontowany. Gdyby ten silnik zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 11:54, golic napisał:

Wolę rozmach, dobry szybki multi drop in drop out i poczucie w globalnym konflikcie.

Poczucie to panuje, ale tylko fabularnie w singlu, który kończy się po 5-8 h. U konkurencji zaś poczucie wojny jest w samej rozgrywce i panuje zarówno w singlu jak i później w multi, wśród 32-64 graczy :D.

Po za tym widać jakby znowu odwrotny trend. BF 3 zły, bo beta taka skopana, a MW 3 rządzi, bo ma wyczesany railer >.<
Jeśli chodzi o trailer to nikt nie zauważył że, w 0:50 to w zasadzie scena z Incepcji, tylko, że toczy się w innym pomieszczeniu(samolot?) i okolicznościach.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW!!! Przynajmniej wiem że nieśmiertelny Price i Makarov powracają ;-)
Jak zwykle, pół kampanii pokazane w trailerze... Zapowiada się kolejne niesamowite 5-8h w oskryptowanej kampanii ze starą grafą i konflikcie na całym globie który nie będzie się trzymać kupy ale co tam... zagram xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 11:11, graczykmd2 napisał:

Po co nowy silnik graficzny? CoD sobie bez tego poradzi i będzie najlepszym FPS''em tego
roku, w co bardzo wierzę.

Bo Harpen musi napisać coś od siebie. Nie ważne że jest głupie, ważne, że napisze ;)

Co do CoD''a, to ten trailer jeszcze bardziej zachęcił mnie do kupna tej gry. Według mnie, ta gierka jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ten trailer zjada BF3 na śniadanie (Flame war starts in 3...2...1...)
A teraz na poważnie.

Zapewne kampania starczy na top 6h-8h.
Pewnie tak jak w Black Ops będziemy skakać od wybuchu do wybuchu bez chwili wytchnienia.
I grafika wygląda tak samo.

Ale wiecie co? Kupuję bo mimo całych swoich niedoskonałości, przyjemnie mi się gra w nową generację CoDów. Multi może nie jest bajecznie fajny ale jest przyjemny. Cała ta dynamiczna fabuła też jest bardzo zjadliwa. To są po prostu dobre filmy akcji jak z lat 80''. Grafiki lepszej też nie potrzebuję na razie. Akcja w grze toczy się tak szybko, że nie mam nawet czasu przyglądać się, że gazeta co leży na biurku ma tragicznie niską teksturę.

BF3 też kupię. O ile zauferują mi kompromis pomiędzy taktyczną ARMA 2 a arcade''owym multi z CoDa to jasne, że biorę ich w ciemno.

Obie gry są dobre i w obie warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania znowu pewnie będzie krótka, ale multi zawsze u mnie nadrabia(pomijając BO gdzie tak mnie odepchnęło...). Co do płaczu nad stałym silnikiem graficznym to mogą sobie robić gry na DOOM engine, byleby dawały mnóstwo funu jak obecne gry na nim zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

120 zł za 4h grania? 2zł za minute - 30zł za godzinę - i beznadziejny multi, gdzie się uskutecznia taktykę na żabkę?:D sry, podziękuję postoję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ ww3pl

Modern Warfare 3 (jak i również BF3) są upośledzone pod innymi względami.

> Liniowość. Kiedyś dążono do tego by gry dawały jak najwięcej swobody graczom. Otwarte światy, mające realne konsekwencje wybory, możliwość dostosowania uzbrojenia, choćby duże areny gdzie można taktycznie rozegrać walkę (Bulletstorm to nieco pokrętny, ale nadal przykład). mamy to? Niet.
> Głębia. CoD i BF3 (który dość mocno jest robiony na modłę, niestety, CoDa) będą mieli niestety (co widac było szczególnie na trailerze CoDowskiej "Hordy" zerowe AI przeciwników, który właściwie mogliby być zastąpieni przez tekturowe makiety. Przeciwnicy nie różnią się sposobami na walkę z nimi. Każdy nie myśli sam z siebie, a tak jak mu programiści kazali (FEAR nadal górą). Cody nie wymagają myślenia, także w kwestii fabuły (MW2 to była kpina a nie fabuła)
> Filmowość. przesadzona do granic możliwości. Chcę widzieć, że przeciwnicy to myślące istoty, na tyle, że każde podejście będzie inne od poprzedniego, a nie żeby gościu przewrócił się z krzesła w ten sam identyczny sposób za każdym z 15 podejść. To co widzę na ekranie to teatrzyk a nie nowoczesna gra (Bioshock).
> Nowości. ZERO. horda zerżnięta z Gearsów, multi bez większych zmian z mapkami w DLC za sporą sumę. TF2 działa od 4 lat, z darmowymi uaktualnieniami, z toną DARMOWYCH map, broni, trybów, bez potrzeby zaglądania do kieszeni i dającą masę nowych wrażeń. Da się? Da się!
> Marketing. Niestety głośne tytuły są oceniane lepiej. Cała kasa idzie w reklamę zamiast w rozwój serii, a Kottickowi nadal za mało i wprowadził Elite.

Dziękuję CoD i BF3. Postoję. Jesteście zmorami branży. Jej czarnymi owcami, zaprzeczenie postępu i tryiumfem pieniądza. Bajbaj ode mnie pieniędzy nie dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować