Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Tanks trafi także do europejskich sklepów – znamy datę premiery

16 postów w tym temacie

z tego co wiem to za kase którą trzeba wydać na wersje pudełkową nie dostawało się aż tyle... mówie oczywiście o wersji US.

Druga sprawa... dopóki nie poprawią kilku irytujących błędów jak chodzby strzały za 0 dmg to ja więcej kasy w tą grę nie zainwestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 18:26, Arczir2d2 napisał:

Druga sprawa... dopóki nie poprawią kilku irytujących błędów jak chodzby strzały za 0
dmg to ja więcej kasy w tą grę nie zainwestuje.


l2p... normalna rzecza jest, ze w okreslonych sytuacjach nie ma dmg... gra w grę i nie rozumie podstawowej mechaniki...

co do samego newsa:

tyle samo kosztuje sam miesiac premium przy kupieniu golda w przeliczeniu na plny, wiec dla nowych graczy jak znalazl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2011 o 19:03, EmperorKaligula napisał:

l2p... normalna rzecza jest, ze w okreslonych sytuacjach nie ma dmg... gra w grę i nie
rozumie podstawowej mechaniki...


czysty strzał w pionowy pancerz 100mm z działa o penetracji 203 mm z odległości jakiś 30 metrów w nieruchomego przeciwnika to ofc normalna rzecz, określona sytuacja i podstawowe założenie mechaniki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma co gadac l2p.. bo strzaly za 0 dmg ( chodzi tu o trafiebnia z penetracja NIE KRYTYCZNE ktore nie zadaja dmg) to niestety codziennosc..a tak byc nie powinno i zadna mechanika tego nie wyjasnia.. a tworcy uporczywie twierdza ze problem nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 19:03, EmperorKaligula napisał:

l2p... normalna rzecza jest, ze w okreslonych sytuacjach nie ma dmg... gra w grę i nie
rozumie podstawowej mechaniki...


Ty chyba nie wiesz co piszesz... albo jesteś niedzielnym graczem...
Wyjaśnij mi to : jadę sobie IS-4 i dostaje strzała od boku... w wyniku trafienia uszkodzone zostają obie gąsienice a ja nie straciłem nic HP. Czyli pocisk musiał przelecieć przez czołg na wylot aby obie uszkodzić.
Kumple z mojego klanu zgłaszają często podobne problemy... także w artylerii.

Także podstawowej mechaniki to chyba ty nie rozumiesz... a grać to się lepiej sam naucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wersja pudełkowa nadawałyby się tylko dla fanów tej gry, czyli również dla mojego przyjaciela. Osobiście również gram w WoT-a, ale nie z takim zapałem jak to on robi :). Ja utknąłem z T-49 i jakoś nie mogę się wziąć do kupy i wbić tego T-28 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej interesuje o jakim premium tanku, niemieckiego drzewka jest mowa, ponieważ co ta za róznica czy kupie miesięczną premkę za 40zł czy pudełkową wersje która da mi miesiąc konta premium i czołg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bedzie ten maly smieszny mediumek o dlugiej nazwie:) za 40 zlotych nie ma co sie nastawiac na czolg ktory jest wyceniony na 12500 gold.. gdzie 5500 kosztuje okolo 84 zeta;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 20:37, Arczir2d2 napisał:

Ty chyba nie wiesz co piszesz... albo jesteś niedzielnym graczem...


kazdy kto nie jest Toba jest niedzielnym graczem o "wielki specjalisto w wyplakiwaniu sie jaka to gra jest beee..."

Dnia 08.10.2011 o 20:37, Arczir2d2 napisał:

Wyjaśnij mi to : jadę sobie IS-4 i dostaje strzała od boku... w wyniku trafienia uszkodzone
zostają obie gąsienice a ja nie straciłem nic HP. Czyli pocisk musiał przelecieć przez
czołg na wylot aby obie uszkodzić.


czy mi sie tylko wydaje czy HE zadaje obszarowo dmg... masz odpowiedz, a nie jakies wymyslone strzaly na wylot. Arty wiele razy mnie tak zalatwila, zwykly czolg tez ma szanse.

Dnia 08.10.2011 o 20:37, Arczir2d2 napisał:

Także podstawowej mechaniki to chyba ty nie rozumiesz... a grać to się lepiej sam naucz


skad bzdurne zalozenia ze musze uczyc sie grac ? To nie ja mam problemy z podstawami... Skilla i cierpliwosci mi brakuje, ale nie whineuje, bo nie widze do tego podstaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 19:45, dark_master napisał:

czysty strzał w pionowy pancerz 100mm z działa o penetracji 203 mm z odległości jakiś
30 metrów w nieruchomego przeciwnika to ofc normalna rzecz, określona sytuacja i podstawowe
założenie mechaniki? ;)


pancerz reaktywny? :D A jaki komunikat byl ? Moze jednak rykoszet, od plaskiego tez czasem moze sie odbic, zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 13:58, EmperorKaligula napisał:

kazdy kto nie jest Toba jest niedzielnym graczem o "wielki specjalisto w wyplakiwaniu
sie jaka to gra jest beee..."


wypłakiwać? a czy ja jeden skarżę się na tego typu problemy? zajrzyj na oficjalne forum gry, pełno jest tematów o trafieniach za 0 dmg.

Dnia 09.10.2011 o 13:58, EmperorKaligula napisał:

czy mi sie tylko wydaje czy HE zadaje obszarowo dmg... masz odpowiedz, a nie jakies wymyslone
strzaly na wylot. Arty wiele razy mnie tak zalatwila, zwykly czolg tez ma szanse.


arta owszem ma pociski HE, ale co jeśli dostajesz hita z takiego pocisku bezpośrednio i nie tracisz nic HP??
A gdy czołg - powtarzam czołg - strzela z pocisku HE w bok mojego czołgu, to sugerujesz że fala uderzeniowa w magiczny sposób przejdzie na drugą stronę czołgu?
To brzmi równie absurdalnie jak powiedzieć to że ktoś dostał kijem w prawy policzek a stracił ząb po drugiej stronie :)

Dnia 09.10.2011 o 13:58, EmperorKaligula napisał:

skad bzdurne zalozenia ze musze uczyc sie grac ? To nie ja mam problemy z podstawami...
Skilla i cierpliwosci mi brakuje, ale nie whineuje, bo nie widze do tego podstaw...


dobrze że chociaż przyznajesz się do braku skilla, niektórzy tego nie potrafią :P

Powtarzam jeszcze raz : osoby z którymi gram w klanie i nie tyko często o tym mówią, a skoro Ty tego nie dostrzegasz to chyba masz problem...

P.S radzę zainwestować w słownik poprawnej polszczyzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2011 o 13:59, EmperorKaligula napisał:

pancerz reaktywny? :D A jaki komunikat byl ? Moze jednak rykoszet, od plaskiego tez czasem
moze sie odbic, zycie ;)

własnie o to chodzi, że komunikat/dżwięk jak przy normalnym trafieniu, nie żaden krytyk czy rykoszet. Na becie tak nie było (a przynajmniej - nie na taką skalę), dopiero tak w okolicach patcha 6.4 stało się to masowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 14:48, Arczir2d2 napisał:

A gdy czołg - powtarzam czołg - strzela z pocisku HE w bok mojego czołgu, to sugerujesz
że fala uderzeniowa w magiczny sposób przejdzie na drugą stronę czołgu?


dokladnie tak, fizyka nie jest w WoTcie doskonala ;)

Dnia 09.10.2011 o 14:48, Arczir2d2 napisał:

To brzmi równie absurdalnie jak powiedzieć to że ktoś dostał kijem w prawy policzek a
stracił ząb po drugiej stronie :)


co innego gra ktora ciagle jeast poprawiana co innego realny swiat ;)

Dnia 09.10.2011 o 14:48, Arczir2d2 napisał:

P.S radzę zainwestować w słownik poprawnej polszczyzny ;)


raczej w cos na lenistwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować