• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Windows Update - problem

Pytanie

Witam,

Za każym razem gdy reinstaluje Windowsa xp muszę ściagać mnóstwo łatek z Windows Update. Denerwuje mnie to, bo to tylko strata czasu. Czy ktoś wie jak można te łaki skopiować na dysk, aby potem mogły zostać użyte ponownie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.10.2005 o 13:03, Tomi_323 napisał:

Witam,

Za każym razem gdy reinstaluje Windowsa xp muszę ściagać mnóstwo łatek z Windows Update. Denerwuje mnie to, bo to
tylko strata czasu. Czy ktoś wie jak można te łaki skopiować na dysk, aby potem mogły zostać użyte ponownie??

zapisz sobie ich nazwy (kb i jakieś numerki), a potem przez google poszukaj exeka. zawsze na stronach microsoftu są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.10.2005 o 14:04, Tomi_323 napisał:

To jest sedyny sposób? Bo słyszałem coś o automatycznej aktualizacji, ale nie poamietam co się tam robiło :P

autoautualizacja sciąga za każdym razem pliki, a on chce żeby móc z dysku fixy instalowac (coby ich po każdej reinstalacji windowsa nie musiał sciągać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.10.2005 o 14:19, sig. napisał:

autoautualizacja
sciąga za każdym razem pliki, a on chce żeby móc z dysku fixy instalowac (coby ich po każdej reinstalacji windowsa nie musiał
sciągać)


Ja i on to ta sama osoba :P Dokładniej słyszałem, że autoaktualizacje ustawia się w tryb: Ściągaj ale nie instaluj i wtedy jak ściągnie to te łatki są w jakimś folderze. Tylko w jakim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.10.2005 o 13:03, Tomi_323 napisał:

Witam,

Za każym razem gdy reinstaluje Windowsa xp muszę ściagać mnóstwo łatek z Windows Update.
Denerwuje mnie to, bo to tylko strata czasu. Czy ktoś wie jak można te łaki skopiować
na dysk, aby potem mogły zostać użyte ponownie??


Może to Ci pomoże:
http://www.autopatcher.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować