Zaloguj się, aby obserwować  
Toruk_Makto

Jak długo czekałeś na dostawe?

25 postów w tym temacie

Witam!
Ciekawi mnie kto najdłużej czekał na przesyłke ze sklepu int.?
Ja w sklepie cdp złożyłem zamówionko w czw tj 27.04.05 i podejrzewam ze bedzie mała porażka jeśli chodzi o dostawe - miałem nadzieję, że 29 zobacze kuriera w drzwiach, ale ze względu na "majówke" pewnie doczekam sie przesyłki 4 lub 5 maja heh....
Kto z Was najdłużej czekał na przesyłkę?
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>, ale ze względu na "majówke" pewnie doczekam sie przesyłki 4 lub 5 maja heh....
może dojdzie 2 maja
ten dzień chyba nie jest wolny od pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:45, Maker3 napisał:

>, ale ze względu na "majówke" pewnie doczekam sie przesyłki 4 lub 5 maja heh....
może dojdzie 2 maja
ten dzień chyba nie jest wolny od pracy

>heh stawiam 10 wirtualnych, że 2 nie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie Ci po długim weekendzie. CDP odpoczywa od pracy, to samo Poczta Polska, czy tam inni kurierzy.
Ja czekałem chyba dwa dni, ale robocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:40, ceSSar napisał:

Witam!
Ciekawi mnie kto najdłużej czekał na przesyłke ze sklepu int.?
Ja w sklepie cdp złożyłem zamówionko w czw tj 27.04.05 i podejrzewam ze bedzie mała porażka
jeśli chodzi o dostawe - miałem nadzieję, że 29 zobacze kuriera w drzwiach, ale ze względu
na "majówke" pewnie doczekam sie przesyłki 4 lub 5 maja heh....


spodziewales sie ze zobaczysz 29 kwietnia przesylke? nawet jesli zamowiles kurierem (dostawa next day roboczy) to spodziewales sie przesylki W SOBOTE?

ok, moze skocz i przeczytaj co nieco o przesylkach pocztowych i kurierskich. sa one dostarczane tylko w dni robocze. mogles sprobowac skontaktowac sie dzis rano z kurierem i ew omowic na dzis (spora szansa ze by sie udalo) jak nie to czekasz do 2giego maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dlugo czekalem na dostawe heh dziwna sprawa zamowilem dwie smycze w czwartek juz nie pamietam daty minol piatek poniedzialek wtorek sroda co jest nie ma :/ hmm wyslalem maila czemu nie dostalem przesylki odpowiedzi nie dostalem zadnej czekam nastepne trzy dni i co dochodzi paczka w trzecim dniu od wyslania maila hmmm ciekawe nie odpisali na maila a paczka zostala wyslana tego samego dnia co wyslalem maila o godzinie po 18 jestem zawiedziony obsluga pierwszy raz CDP zawalilo sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:00, D2T napisał:

> Witam!
> Ciekawi mnie kto najdłużej czekał na przesyłke ze sklepu int.?
> Ja w sklepie cdp złożyłem zamówionko w czw tj 27.04.05 i podejrzewam ze bedzie mała porażka

> jeśli chodzi o dostawe - miałem nadzieję, że 29 zobacze kuriera w drzwiach, ale ze względu

> na "majówke" pewnie doczekam sie przesyłki 4 lub 5 maja heh....

spodziewales sie ze zobaczysz 29 kwietnia przesylke? nawet jesli zamowiles kurierem (dostawa
next day roboczy) to spodziewales sie przesylki W SOBOTE?

ok, moze skocz i przeczytaj co nieco o przesylkach pocztowych i kurierskich. sa one dostarczane
tylko w dni robocze. mogles sprobowac skontaktowac sie dzis rano z kurierem i ew omowic na
dzis (spora szansa ze by sie udalo) jak nie to czekasz do 2giego maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:00, WolfClub napisał:

Jak dlugo czekalem na dostawe heh dziwna sprawa zamowilem dwie smycze w czwartek juz nie pamietam
daty minol piatek poniedzialek wtorek sroda co jest nie ma :/ hmm wyslalem maila czemu nie
dostalem przesylki odpowiedzi nie dostalem zadnej czekam nastepne trzy dni i co dochodzi paczka
w trzecim dniu od wyslania maila hmmm ciekawe nie odpisali na maila a paczka zostala wyslana
tego samego dnia co wyslalem maila o godzinie po 18 jestem zawiedziony obsluga pierwszy raz
CDP zawalilo sprawe.


paczka zostala nadana tego samego dnia co wyslales maila. maila wyslales niecaly tydzien po zamowieniu czyli twierdzisz ze paczke wyslano takze tydzien po zamowieniu. ok a teraz questszyn - skad taki wniosek? na stronie z zamowieniem miales tak napisane czy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:05, ceSSar napisał:

> > Witam!
> > Ciekawi mnie kto najdłużej czekał na przesyłke ze sklepu int.?
> > Ja w sklepie cdp złożyłem zamówionko w czw tj 27.04.05 i podejrzewam ze bedzie mała
porażka
>
> > jeśli chodzi o dostawe - miałem nadzieję, że 29 zobacze kuriera w drzwiach, ale ze
względu
>
> > na "majówke" pewnie doczekam sie przesyłki 4 lub 5 maja heh....
>
> spodziewales sie ze zobaczysz 29 kwietnia przesylke? nawet jesli zamowiles kurierem (dostawa

> next day roboczy) to spodziewales sie przesylki W SOBOTE?
>
> ok, moze skocz i przeczytaj co nieco o przesylkach pocztowych i kurierskich. sa one dostarczane

> tylko w dni robocze. mogles sprobowac skontaktowac sie dzis rano z kurierem i ew omowic
na
> dzis (spora szansa ze by sie udalo) jak nie to czekasz do 2giego maja.

sorry wczesniej za szybko kliknalem...

a tak na marginesie to temat dotyczy tego jak dlugo czekaeles na przesylke a nie czy Ja czytalem o przesylkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jeszcze trochę poczekam na Warcrafta III. Zamówiłem we wtorek, chciałem pograć w długi weekend (po egzaminach...). Listonosz przyniósł paczkę wczoraj, ale nie usłyszałem jak dzwonił. Dzwonek się zepsuł :/ Mogę odebrać grę na poczcie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 19.00. :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:15, El Puno napisał:

Ja sobie jeszcze trochę poczekam na Warcrafta III. Zamówiłem we wtorek, chciałem pograć w długi
weekend (po egzaminach...). Listonosz przyniósł paczkę wczoraj, ale nie usłyszałem jak dzwonił.
Dzwonek się zepsuł :/ Mogę odebrać grę na poczcie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00
- 19.00. :///


ale dales d ......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho cieniutko:D Ja też zlożyłem zamówienie we wtorek,w środę paczka została wysłana, a w piątek około godziny 12 wpadł listonosz:) Teraz mam ochotę cały długi weekend spędzić na battlenecie:) Tak, że jak dostaniesz Wara to może pogramy razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:00, D2T napisał:

spodziewales sie ze zobaczysz 29 kwietnia przesylke? nawet jesli zamowiles kurierem (dostawa
next day roboczy) to spodziewales sie przesylki W SOBOTE?


U mnie w soboty poczta pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:00, D2T napisał:

spodziewales sie ze zobaczysz 29 kwietnia przesylke? nawet jesli zamowiles kurierem (dostawa
next day roboczy) to spodziewales sie przesylki W SOBOTE?

ok, moze skocz i przeczytaj co nieco o przesylkach pocztowych i kurierskich. sa one dostarczane
tylko w dni robocze. mogles sprobowac skontaktowac sie dzis rano z kurierem i ew omowic na
dzis (spora szansa ze by sie udalo) jak nie to czekasz do 2giego maja.

To może wyjaśnij mi dlaczego dzisiaj (W SOBOTĘ) Poczta Polska dostarczyła mi przesyłkę? :) Poczta obsługuje priorytety w soboty, jeśli 27-ego był nadany priorytet to można się go 29-ego spodziewać. Kurier też nie raz i nie dwa zawitał do mnie w sobotę właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od bardzo dawna nie zamawiałem nic.... Ostatnie moje zamówienie to jeszcze ze sklepu Wirtualny Świat (czy jakoś tak-był to chyba oficjalny sklep CD Projekt) i byłem bardzo zadowolony jako dziecko (13 lat). Zamówiłem Pizza Connection 2, w pudełku była jeszcze gra Descent 3. A sama paczka przyszła dwa dni po złożeniu zamówienia telefonicznego (było to jakieś 4 lata temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zastrzeżeń żadnych do spraw dostawy. Paczkę mi wysłali w poniedziałek 24.04.06, a dostałem ją środę 26.04.06 ( Polska Poczta )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem 15 godzin na paczkę ( zwykla poczta) lecz w chwili dojścia nie było nie w domu. Wracam za godzinę, idę na poczte, a tam nie mają. Okazuje się, że moja paczka jest na drugim końcu miasta. I tak wędrowała przez tydzień, a po tygodniu poczta przysłała mi w końcu f.e.a.r.a ( choć był już tydzień wcześniej ) ze sporym uszkodzeniami pudełka. Nie wiem po co w nim plyty trzymam, tylko się rysują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się ostatnio brdzo zaawiodłem na dostawach. Nigdy wcześniej nie miałem z tym problemów. Tym razem jednak przegięli. Zamówiłem przedpremierowo Factions, teoretycznie powinienem dostać pudło w dniu premiery, ale jednak nie. Paczka wyszła z CDP w piątek, w sobote ok. 7 rano trafiła do sortowni w Gdyni i dalej tam leży. Z reguły kurierzy docierali do mnie w dobę (i nie mówcie mi tu o dniach roboczych, bo Masterlink jest chyba rekordzistą w liczbie dni wolnych od pracy :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować