Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Multiplayer przybywa do Mass Effect 3"

31 postów w tym temacie

Rany co za bezsens. Czyli dostaniemy średni single (bo trzeba było część czasu poświęcić na multi) i beznadziejne multi (bo jak zrobić dobre multi w grze, która nie jest RPGiem ale nie jest też shooterem i jest skupiona na jednej postać).
Ehh Bioware. Równia pochyła widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak się Bioware zapierało, że multi nie będzie. Zresztą i tak się skończy tym, że po kilku tygodniach ludzie wrócą do starych i sprawdzonych multiplayerowych hitów pokroju Uncharted, Gearsów, Halo, CoDa czy BFa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę się oprzeć wrażeniu, że multi w ME3 podzieli los jego odpowiednika w BioShock 2? Znaczy się będzie miłą króciutką odskocznią od głównego wątku fabularnego, ale prawie nikt nie będzie w niego grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle razu mówili że nie będzie a teraz że będzie :-/
Brak słów na to..
Pewnie 5 Shepardów będzie w co-opie ratować galaktykę xD
Albo jakieś klasy: Kroganin (tank, berseker), Turianin (zwiadowca, snajper) itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 13:16, Henrar napisał:

A tak się Bioware zapierało, że multi nie będzie.


Gość z BioWare''u w rozmowie z www3 powiedział, cytuję, nie pracujemy nad trybem multiplayer obecnie.

:D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 14:51, Vojtas napisał:

Gość z BioWare''u w rozmowie z www3 powiedział, cytuję, nie pracujemy nad trybem multiplayer
obecnie.

Jak się pojawiły pierwsze plotki o multi, to jeszcze Bioware się zapierało, że multi nie będzie. Potem, że go nie planują. Potem (w wywiadzie z ww) było to, o czym wspomniałeś.

Nie ogarniam Bioware''u -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to miaby być co-op czy normalne mecze multi. Stawiam na to drugie bo współpraca byłaby bardzo ciężka do zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie po raz pierwszy będzie długoooooo po premierze ME3 zanim je kupię. Pewnie część sił poświęcą na front multi przez co ucierpi single, który najwyższych lotów również nie był. Dodatkowo polityka kłamstwa i ściemy ze strony EA/BioWare podsyca moją niechęć do obu firm. Ja podziękuję. Postoję.
Nie wyobrażam sobie multi w ME.

Tak to jest BioWare, jak się oddaje pod skrzydła ogarniętych mamoną sukinkotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ogromny fan nie powstrzymam się od długiego i dokładnego posta(jakby co sorry:/)Ogólnie nie jestem za tym by do gier wpychać i w ogóle robić coś na siłę:( czy nawet ulegać większości(oczywiście zależy w czym).Tu między innymi SZACUN i POZDRO dla David Cagea z Quantic Dream za odważną decyzje;).Nie zgodzę się z tym że jako strzelanka Mass Effect był słaby,pierwszy część jako strzelanka bywała irytująca ale bez przegięcia według mnie Mass Effect świetnie połączył elementy RPG,gry fabylarnej i gry akcji choć to moje skromne zdanie(kwestia gusta;)).Ale nie o tym chiałem pisać.Jeśli ma się już dodać coś i mówie nie tylko o gracch,o multi singlu itd.itp.. to powinno być to uzasadnione i nie robić tego w ostatnim momencie i oby BIOWARE nie robiło czegoś chaotycznie i na chama.Nie mówie że byłby zły pomysł,można było by pomysłowo i ciekawie wykorzystać(kilku Shepardów to byłaby porażka ale np.co-op gdy się wcielamy w członków drużyny albo wybieramy rase i klase etc.)ale po trzeba zwrócić uwage na to że nie jest to potwierdzone a z plotkami wiemy jak już bywało a jeśli naprawdę bedzie nie kryje zdziwienia bo niby kiedy to dodali?:/No chyba że wcześniej nad tym pracowali ale byłoby to wtedy bez sensu gdyż wcześniej potwierdzali że go nie będzieO_o.Poczekamy,pożyjemy,zobaczymy obyśmy tylko łaskawie nie musieli długo czekać na oficjalne potwierdzenie/zaprzeczenie przez BIOWARE albo EA.Mimo to w BIOWARE wierze;)gdyż oni byle czego nie robią i wszystko możliwe jak się da z siebie wszystko:D.Różnie bywa,ale przynajmniej ja tak uważam.Ogólnie ciężko wyrównać długi singiel z porządnym,przemyślanym i dopracowanym multi ale oczywiście nie znaczy że się nie da.Teraz pozostaje czekać i z czasem zobaczymy a BIOWARE życzę POWODZENIA i MĄDREGO WYBORU XD^^(może właśnie podejmują ,,ostateczną decyzje"?XD)Z moich ,,kilku groszy" tyle=).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O teraz jest już jasne dlaczego ME3 zaliczył obsuwę o trzy miesiące - nie po to żeby doszlifować do perfekcji wszystkie elementy rozgrywki i fabułę jak większość osób na oficjalnym forum sądziła. Tylko po to żeby na życzenie durnego EA dodać syfiastego multiplayera, gdzie po tygodniu serwery będą świecić pustkami.

Nigdy nie byłem haterem EA ale ich wpływ na takie studia jak DICE czy Bioware jest niepokojący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować