Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Limitowana edycja Battlefielda 3 się kończy – kup ją, póki jeszcze możesz

50 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2011 o 15:42, Witka1995 napisał:

Przestańcie hype''ować tą grę, bo jak wyjdzie i okaże się gniotem to tylko większe rozczarowanie
będzie.


Aha, więc to jest powód, dla którego sklep powinien przestać to robić? Okej...

Te wszystkie dodatki były w wersji limitowanej? Ja myślałem, że niektóre były za to, że ktoś zamówił grę w jakimś przedziale czasowym, ale mogę się mylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 15:46, kotlecik5 napisał:

Te wszystkie dodatki były w wersji limitowanej? Ja myślałem, że niektóre były za to,
że ktoś zamówił grę w jakimś przedziale czasowym, ale mogę się mylić :P

Stary gdy widzę przynajmniej jednego newsa dzinnie
o BFie 3. Czy to z powodu gameplayu/trailera/obrazkó czy nawet edycji limitowanej - o której było już napisane - to mi się rzygać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem chwile zawachania po pierwszej mapie w becie, ale jak wyszła druga to wszystko zmieniło, ogromna mapa, duzo pojazdów, samoloty i 64 gracze, wojna na całego.Polecam gre ja juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 15:49, Witka1995 napisał:

Stary gdy widzę przynajmniej jednego newsa dzinnie
o BFie 3. Czy to z powodu gameplayu/trailera/obrazkó czy nawet edycji limitowanej -
o której było już napisane - to mi się rzygać chce


Ale powód podałeś mimo wszystko inny na początku...
Oraz wtedy jak robili newsy o byle jakich obrazkach/filmikach, które zostały udostępnione, to teraz jednak dali newsa o tym, że kończy im się edycja limitowana, i żeby ci, którzy polują na nią się jeszcze załapali. Dla mnie to jest dużo sensowniejszy news niż następny obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... przypomnijcie mi jeszcze jutro i po jutrze, gdybym przypadkiem zapomniał... A przy MW3 to najlepiej co dzień newslettera wysyłajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące jest to zdanie:
Po wyczerpaniu nakładu edycji limitowanej dostępna będzie tylko edycja zwykła, w tej samej cenie, ale już bez dodatkowych bonusów.

Oświećcie mnie, bo autentycznie nie rozumiem.
Jak można sprzedawać uboższą edycję za tą samą cenę?!
Nie powinno być taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 16:17, Zbicku napisał:

Są to bonus za free jak mówią.

Jakby były za free to by nie było edycji limitowanej. Założę się, że będą dostępne w sprzedaży kilka miesięcy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej gram załatwcie dodatkowe egzemplarze, bo nikt wam nie kupi "zwykłej" edycji mając u konkurencji za te same pieniądze limitkę. Na dwa tygodnie przed premierą powinno być jeszcze więcej zamówień xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 16:21, metronom napisał:

> Są to bonus za free jak mówią.
Jakby były za free to by nie było edycji limitowanej. Założę się, że będą dostępne w
sprzedaży kilka miesięcy po premierze.


Zajmuję się grami konsolowymi. Zakładam się z Tobą o nowe Ferrari, że się mylisz:) Wchodzisz w to? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 16:38, Isilothar napisał:

Zajmuję się grami konsolowymi. Zakładam się z Tobą o nowe Ferrari, że się mylisz:) Wchodzisz w to? ]:->

Niczego nie masz co by mnie interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować