Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Limitowana edycja Battlefielda 3 się kończy – kup ją, póki jeszcze możesz

50 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2011 o 23:45, Malylolek napisał:

Pn, 10.10.2011 o godz. 22:43 zamówiłem

Pytanie: Płatność wygląda w sposób że 7 dni przed wysyłką dostaję maila z informacją
[ You must pay ]?

Masz czas by w przeciągu tych 7dni wpłacić daną kwotę na ich konto, po upływie anulują ci zakup.

Dnia 10.10.2011 o 23:45, Malylolek napisał:

Pytanie: Załapałem się do tej limitowanej z DLC SPECACT ?

Pewnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2011 o 16:38, Isilothar napisał:

> > Są to bonus za free jak mówią.
> Jakby były za free to by nie było edycji limitowanej. Założę się, że będą dostępne
w
> sprzedaży kilka miesięcy po premierze.

Zajmuję się grami konsolowymi. Zakładam się z Tobą o nowe Ferrari, że się mylisz:) Wchodzisz
w to? ]:->


Też uważam, że kilka miesięcy po premierze jeszcze szał na tę grę nie opadnie na tyle, ale po roku całkiem prawdopodobne, że już byś miał problem z zafundowaniem tego Ferrari. ;-> Do BC2 też były dodatki w pre-orderze... Jak na razie to odstawiacie taką samą szopkę co z edycją kolekcjonerską Wiedźmina 2, którą można do dzisiaj kupić, a było wielkie odliczanie.

W sobotę było info o dostępności edycji limitowanej do poniedziałku. W poniedziałek info, że zostały "ostatnie sztuki". Dzisiaj dalej można kupić. Jutro przydałoby się wrzucić na główną stronę jakiś specjalny artykulik z wrażeniami z latania śmigłowcem, a po dwóch kolejnych dniach - samolotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dzisiaj zamówiłem Edycje Limtowana na moje szczęście jest jeszcze dostępna :P
Powód dlaczego dopiero teraz, ponieważ anulowałem zamówienie w empiku, za dużo krytyki jest o nich na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować