Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

T-Mobile Ekstraklasa Patch do pecetowej FIFY 12 już dostępny

18 postów w tym temacie

O, bardzo się cieszę! Ahh ^^

A wie ktoś czy będzie, a może nawet już jest, jakiś patch tudzież zmiana w plikach dzięki której w FIFA 12 podczas grania Real Madryt będzie widniało na strojach logo ''bwin'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 16:49, diabolo20 napisał:

haha nareŚcie pc górą:)

Tak nareszcie ...wpierw naucz się pisac wtedy pogadamy xD. A konsolowców co olali ? (Sam gram głównie na konsoli ale akurat FIFA mi zwisa - piłka nożna to nie dla mnie - syf kiła i mogiła ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem ciekaw, czy jak EA, nie mogło dać do gry prawdziwych nazw z powodu licencji, bo im Ekstraklasa nie dała, to czy tak samo nie jest z fanowskim patchem, bo właśnie używa tych znaków, jak nazwy klubów itd. Czy to nie jest nielegalne? Bo jeśli nie jest to czemu EA nie włożyła do gry tych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może czy da się to zainstalować bez banerów biedronki, warki itp...? Bo głupio to wygląda jak gram innymi ligami, te banery powinny być tylko w polskiej lidze, dziwne że tego nie uwzględnili tworząc patcha... trzeba to poprawić moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mamy kraj jaki mamy no i jak zwykle musieli w czymś nawalic .Real to mój ulubiony klub więc przejełem się tym że brakuje ich sponsora BWIN. Niby są już te różna patche ,ale znam kilka osób którym to wogóle nie działało. JA znalazłem sposób który może wam sie nie spodobac ale to banalne , wystarczy po prostu zmienic język w jakim mają byc napisy w grze ,wybierzcie na początku np. angielski i będzie BWIN na koszulkach Realu , ja akurat nie mam z tym problemów bo znam dośc dobrze angielski . U mnie to działa nie wiem jak u was . Mam nadzieje ,że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować