Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Nowy ekran "Moje zamówienia"

45 postów w tym temacie

Moi Drodzy,

Zapraszamy do odwiedzenia panelu "Moje zamówienia" w sklepie gram.pl. Najwierniejsi klienci zauważą zdecydowaną różnicę w sposobie prezentacji historii zamówień ;)

Nowy ekran został specjalnie przeprojektowany dla Waszej wygody. Śledzenie aktualnych jak i odszukanie archiwalnych zamówień jest teraz bardziej przejrzyste i intuicyjne, a wszystko po to, by korzystanie ze sklepu było jeszcze bardziej lekkie, łatwe i przyjemne. :)

Czekamy na Wasze opinie, jeśli macie uwagi lub znajdziecie błąd związany z wyświetlaniem Waszych zamówień - piszcie.

http://www.gram.pl/sklep_mojezam.asp

UPDATE: Już powinny się wyświetlać wszystkie Wasze zamówienia, także te złożone przed 2010 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze by mogło przekierowywać do napisanych opinii, bo mam jedną i nie pamiętam jaką :P

Bardzo ładnie i przejrzyście. Tylko razi mnie to moje anulowane zamówienie, bo się pomyliłem, a ja taki estetyk xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whoa! Bardzo miła niespodzianka :) Jak ostatnio trochę się tam historia rozjechała (zamówienia ułożyły się alfabetycznie według numeru a nie daty) to trochę się zmartwiłem ale widzę że były to jedynie drobne potknięcia przy wprowadzaniu zmian na żywo :)

EDIT:
Chociaż trochę szkoda że zniknęła historia zamówień sprzed 2009, to tymczasowe czy już tak zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 16:25, Nikodem95 napisał:

Bardzo ładnie i przejrzyście. Tylko razi mnie to moje anulowane zamówienie, bo się pomyliłem,
a ja taki estetyk xD


Klikaj od razu na zakładkę "Zrealizowane" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ślad po moich zamówieniach z wcześniejszych lat się urwał. :D

Zostało ino zamówienie z tego roku. Chociaż fakt, miałem u was ponad trzyletnią przerwę w zakupach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 16:26, Karharot napisał:

Chociaż trochę szkoda że zniknęła historia zamówień sprzed 2009, to tymczasowe czy już
tak zostanie?


Tymczasowe, powinno zostać wkrótce dodane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się bardzo, ale dlaczego w "Zamówienia wymagające Twojej reakcji:" jest tylko Wiedźmin 2 w pre-orderze z zaplanowaną wysyłką na 2012, a nowe aktualne zamówienie DQ02581187 jest niżej razem ze wszystkimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to planowany i znany błąd, ale moja koszulka z Wiedźmina 2 (Patriota) ma w statusie: "W realizacji". Mimo to jakimś dziwnym trafem już dość dawno temu do mnie trafiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zdecydowanie lepiej, tylko gdyby jeszcze statusy zamówień były częściej aktualizowane. Ja na przykład mam w zamówieniach mysz z gramu, którą właśnie klikam, jako "w realizacji" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rano tego nie było :)
a z tego co pamiętam, to zmiany w sklepie ciągną się od poprzedniego roku i jestem ciekaw kiedy będzie ta ostateczna funkcjonalność umilająca zakupy stałym klientom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję u Was od niedawna, ale już jesteście moim ulubionym sklepem, więc w ramach pomocy przy ulepszaniu zgłaszam co u mnie nie działa :)

- dwa zamówienia (SM02371114 i AB02601149) mają status "w realizacji" podczas gdy gry dawno dotarły do mnie
- Batman Arkham City pokazuje, że wymaga mojej reakcji. Jak klikam "kliknij tu by opłacić" to podaję sposób zapłaty, potwierdzam i tyle. Ekran z przekierowaniem do banku się nie pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować