Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Nowy ekran "Moje zamówienia"

45 postów w tym temacie

No wygląda to ładnie :) Ale są (u mnie) 2 "ale" :)
1) Niektóre zamówienia mają status "w realizacji" mimo, że już dawno są zrealizowane.
2) Są to zamówienia tylko od 2009r. A gdzie wcześniejsze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienia nie wyświetlają się prawidłowo.
Po primo - dalej nie ma starych zrealizowanych zamówień.
Secundo - moje obecne zamówienia na pre-ordery zniknęły, tzn jest zamówienie na Batmana AC, ale wyparowało zamówienie na SR3 i na ME3 w związku z czym przydało by się jakieś wyjaśnienie, ja mogę złożyć nowe zamówienia, to żaden problem [dwa kliknięcia], tylko, żeby się nie okazało, że w dniu premiery owych gier gram wyśle mi ich po kilka sztuk.

P.S.
A przy batmanie w rubryce ważne informacje widnieje napis :

"Microsoft VBScript runtime error ''800a000d''

Type mismatch: ''oConfirmDate'' "

Zakładam, że to oczywiście kod jakiegoś błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie starsze zamówienia już się wyświetlają, nie mam błędów przy pre-orderach etc. Ogółem wszystko jest OK, poza licznikiem zamówień/zamówionych gier - nie bierze on pod uwagę zamówień sprzed 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podoba. łatwiej, przejzycscie, wielkie brawa.

Tylko np. w moim przypadku zrealizowane są żle policzone i te niezralizowane powinny przez sklep po wpłynieciu kasy sie zmieniały na zrealizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dodam, że fajnie jakby gram zrobił jakiś fajny przycisk do "Listę swoich zamówień znajdziesz tutaj". Coś jak ten czerwony wyżej "zmień dane". To "tutaj" jest takie jakieś mało widoczne. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zamówieniu na Spellforce Universe z sierpnia tego roku jest zaznaczone "zrealizowane", a mimo to pod napisem "zamówienie zrealizowane" w przedostatniej kolumnie jest przycisk "sprawdź gdzie jest przesyłka", a przy innych zrealizowanych tego nie ma. Poza tym, przy Warhammerze Retribution Edycja Specjalna jest ciągle "W realizacji", mimo, że od kilku godzin stoi u mnie na biurku.
Ogółem fajnie się prezentuje ten panel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 09:42, Laid_back napisał:

Znamy problem ze statusem "w realizacji", po prostu nie zawsze otrzymujemy od kuriera
informację o dostarczeniu przesyłki


Przydałaby się opcja ręcznego zmieniania statusu przez użytkownika na zrealizowany po dostarczeniu przesyłki. Albo po wysłaniu do was maila z np. zdjęciem paragonu i wtedy ''gram.pl'' mógłby zmienić status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję stworzyć/ zostawić ten temat, aby można było zgłaszać zmiany statusu/ usunięcie anulowanych. O ile macie osobę, która by się mogła tym zająć i miałaby czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudownie :D Tylko mam coś nieoparte wrażenie,że zamawiałem moze coś w 2009 roku, ale poczekam. Ponoć tymczasowe. -> Fail. Jednak nie.
Bardzo się postaraliście, gratulacje i oby tak dalej! :D

Jesteś naszym cennym klientem. Nawet jeśli ktoś nic nie zamawiał też tak pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 08:11, BartexooN napisał:

Jesteś naszym cennym klientem. Nawet jeśli ktoś nic nie zamawiał też tak pisze?


Wszyscy są cennymi klientami, choćby potencjalnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować