Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Już graliśmy w tryb dla jednego gracza z Assassin’s Creed Revelations

23 postów w tym temacie

gram.pl

W dniach 28-29 września 2011 odbyły się zamknięte pokazy Assassin’s Creed Revelations. W ten sposób znalazłam się w Stambule, mieście zwanym dawniej Konstantynopolem, w którym przez większość czasu będzie się toczyła akcja Assassin’s Creed Revelations. Podczas pokazów mogliśmy przejść trzy z dziewięciu sekwencji: drugą, czwartą i piątą.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Już graliśmy w tryb dla jednego gracza z Assassin’s Creed Revelations" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wrażenia, czyli akcja z cinematika na E3 będzie w grze xD
Naprawdę nie sądziłem, zważywszy że cinematiki do poprzednich gier nie były umieszczane.
Myślałem że tym razem będzie można więcej asasynów zrekrutować niż tylko i znowu 12 :-/
Normalnie jak z 12 apostołów
Przynajmniej będą klasy... Chyba ;-)
Czyli każdy rekrut ma mieć swoją historię, dialogi itp?
Zalatuje mi tu grami BW xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie twórcy gier powinni tak robić swoje plony...

mimo iż dostajemy 3 częsci o tym samym człowieku, nawet jak mówisz sobie że odpuszczę tę gre w tym roku w końcu niewiele zmian, to jednak oglądasz jeden trailer i się wszystko sypie, znowu chcesz powrócić do wielkiego otwartego na eksplorację i sieczkę świata, z jedną z najlepszych fabuł w historii gier i praktycznie doskonałym gameplayem... Grając w 2 nie zarzuciłem iż czegoś brakuje tej grze, w brootherhoodzie zaskoczyli mnie jeszcze bardziej. a to co się teraz dzieje po prostu przechodzi moje najśmielsze oczekiwania...

Jeżeli bóg istnieje, to czuję, że znudziło mu się tworzenie nowych świętych ksiąg więc natchnął twórców do stworzenia serii Assassin''s Creed. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnie nie chce mi się komentować newsów na głównej, ale ten artykuł wybitnie zasługuje na uwagę, świetna robota.
Vittoria agli Assassini!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej premier tym większą mam ochotę na nowego asasyna. Wrażenie robi to, że ludzie z ubi potrafią ten projekt ciągle rozwijać w sensowny sposób oraz to, że asasyny mają coraz ciekawszą fabułę. Mam nadzieje, że gra będzie jednak ciut trudniejsza. Trzzeba odłożyć troche kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 22:22, KamyK_84 napisał:

I tylko pozostało mieć nadzieję, że zostawią tą datę premiery na PC w ŚWIĘTYM SPOKOJU,
i nie będzie trzeba czekać kilka miesięcy dłużej...


Keep dreaming ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 01:25, Sanders-sama napisał:

> I tylko pozostało mieć nadzieję, że zostawią tą datę premiery na PC w ŚWIĘTYM SPOKOJU,

> i nie będzie trzeba czekać kilka miesięcy dłużej...

Keep dreaming ;-)


Prawda jest taka, że wydanie AC III w kwietniu 2013 będzie faux pax ze strony Ubisoftu, biorąc pod uwagę tematykę tej gry. Bardzo możliwe, że Ubisoft już przy okazji wcześniejszej części przyśpieszy czas między poszczególnymi premierami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować