Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Test klawiatury Roccat Isku

9 postów w tym temacie

gram.pl

Dziś na tapetę trafia opus mangum firmy Roccat w kategorii klawiatur, czyli nowy model Isku. Podświetlana, słusznych rozmiarów klawiatura wyposażona w szereg dodatkowych funkcji i technologii może wzbudzać zainteresowanie. A jak przedstawia się jej użytkowanie w praktyce?

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Test klawiatury Roccat Isku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była bezprzewodowa...byłaby warta tej ceny :( Wygląd, możliwości są super, jakość wykonania też dobra, tylko brakuje braku kabla :P

A, niezwykle przyjemny interfejs, jeden z najprzyjemniejszych designów UI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem jednej zasadniczej rzeczy... po cholerę robią takie wielkie klawiatury dla graczy?! Po kija komu te wszystkie klawisze (num pad, strzałki, itd.). Jak dla mnie można by to bydle złamać na pół zostawiając lewą stronę.

PS: Nie mogłem uwierzyć, gdy zapytałem w sklepie ze sprzętem, czy mają dobrą, a za razem małą klawiaturę, odpowiedź brzmiała "ale o co Panu chodzi, bo nie rozumiem, jak klawiatura bez numerycznej?!" A gdy już się jakąś znajdzie zwykle kosztuje od 100zł wzwyż, co jest IMO idiotyczne biorąc pod uwagę, że "czegoś" jej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 23:54, MBi napisał:

ja nie rozumiem jednej zasadniczej rzeczy... po cholerę robią takie wielkie klawiatury
dla graczy?! Po kija komu te wszystkie klawisze (num pad, strzałki, itd.). Jak dla mnie
można by to bydle złamać na pół zostawiając lewą stronę.

PS: Nie mogłem uwierzyć, gdy zapytałem w sklepie ze sprzętem, czy mają dobrą, a za razem
małą klawiaturę, odpowiedź brzmiała "ale o co Panu chodzi, bo nie rozumiem, jak klawiatura
bez numerycznej?!" A gdy już się jakąś znajdzie zwykle kosztuje od 100zł wzwyż, co jest
IMO idiotyczne biorąc pod uwagę, że "czegoś" jej brakuje.


Skoro już chcesz mieć coś co jest trudno dostępne to powinieneś wziąć pod uwagę, że to za pewne trochę kosztuje... Zdecyduj dokładnie czego chcesz.
Ja tam używam sidewindera x6 a jej cześć numeryczna od 2 lat leży w szufladzie :P i jest mi bez niej bardzo dobrze. Możesz się zainteresować tą klawą, ale to niestety ok 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak juz checie tak na powaznie o klawiaturach i tak super sie znacie to na pewno kazdy sie zgodzi zze liczy sie tylko jedna jesli chodzi o high end gaming i jest to noppo choc mini.

w poniedzialek dostaje Isku, od roku uzywam myszki kone+ wiec Isku to naturalny wybor, ten dodatkowy shift to cos zupelnie z innej bajki goraco polecam jak ktos lubi gry typu wow,eve ale takze w bf3 to cos pieknego :D

moje noppo pojdzie do szuflady w poniedzialek a steelseries 6GV2 chyba nigdy nie rozpakuje...

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować