Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Might & Magic: Heroes VI

41 postów w tym temacie

a ja wczoraj kupiłem HeroesVI i nie mogę go uruchomić, bo uplay mi mówi, że usługa niedostępna jak chcę się zalogować, więc póki co moje wrażenia są jak najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wciąz jestem przy piątce, która jest dość dobra (choć nie tak dobra jak trójka), na częsć 6. narazię się nie zdecyduję, ale pewnie z czasem (po kilku patchach) nadejdzie i na nią czas ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to moja praca poszła. Hehe choć pod koniec zaczynałem się jednak trochę niepokoić o ten limit znaków. Ale się wyrobiłem. Mam nadzieję, że Was nie zanudzę. Fajnie by było kubek chociaż wygrać. :-)
Czy zwycięskie prace będą publikowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona częścią była chyba trójka... Jak nie jak, ale na tamte czasy gdy powstała każdy o niej mówił, kazdy w nią grał. Więc i ja się skusiłem. Przesiedziałem kilka dni i nocy grając w tą grę. Nawet teraz czas od czasu poświęcę godzinę, czy dwie na pogranie w tą część. Na prawdę się grało w tą gre. Na przykład jak się miało kilku aniołów lub archaniołów i rozwalało się wszystkich, a jak dojdziemy do zamku i chcemy go zdobyć to tracimy ulubionego bohatera wraz z jednostkami. To motywowało mnie do dalszego grania i rozwijania moich umiejętności grania w ta grę. Z niecierpliwością czekam aż będe miał kase na VI. A będę miał, bo w ten piątek 21 mam urodzinki :D A jako że jestem wielkim fanem serii Heroes to po prostu nie moge opuścić nowego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 15:38, Daelor napisał:

Czy można przesłać jedynie pracę plastyczną (a właściwie: jej zdjęcie ;))?


Owszem.


HumanGhost--> tak, nie widzę przeszkód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 11:01, ziomalek345 napisał:

Laid_Black w swoim zgłoszeniu napisałem, że chcę tylko myszkę, jeżeli wygram... Zmieniłem zdanie ;) .


W takim razie dostaniesz bluzę i kubek. Bo mychę i keyborda biorę ja. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 11:01, ziomalek345 napisał:

Laid_Black w swoim zgłoszeniu napisałem, że chcę tylko myszkę, jeżeli wygram... Zmieniłem
zdanie ;) .


już nic nie chcesz? ok, spoko :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że jeżeli wygram klawiaturę, to też ją przyjmę ;) .

HumanGhost, widziałem cię na stronie CDA. Jeżeli ty bierzesz keyborda i mychę, to ja biorę monitor i grę ;) z konkursu o Space Marine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 19:33, HumanGhost napisał:

Będą jutro wyniki?
Ciekawy jestem, no co.. ;]

Weź, bo jak piszesz tyle postów, to co raz bardziej jestem pewny tego, że zajmiesz wszystkie cztery miejsca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 20:35, HumanGhost napisał:

Hehe tak jasne. Fajnie by było wygrać tą bluzę i kubek chociaż.

Bluza na mnie pewnie za duża, ale kubeczek miodzio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować