Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lineage II w Europie idzie w kierunku F2P

21 postów w tym temacie

Świetnie, może w końcu pojawi się u nas dobra gra za darmo... Szczerzę mam dość już tych koreańskich syfów i wowo podobnych gier. Chociaż, pewnie i tak będą cash nooby bo na czymś musza się dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coprawda news ubiegłem wcześniej w innym temacie, ale co do tematu to fajnie będzie sobie przypomniec Lineage 2 chociaż raczej napewno daruję sobie polski serwer ze względu na dzieciarnię, i odwiedzę starego Franza zobaczyć jak się mają ruskie boty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 22:04, vegost napisał:

Świetnie, może w końcu pojawi się u nas dobra gra za darmo... Szczerzę mam dość już tych
koreańskich syfów


*DOES NOT COMPUTE*
Przecież lineage II jest typowo koreańskim "syfem". Osobiście nie nazwałbym tego syfem, ale gra jednak jest typowo koreańskim mmorpg :/
Jeśli takie gry uważasz za syf, nie masz czego szukać w Lineage II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>> "graj za darmo do X poziomu"
To jeszcze nie jest F2P. Taki system to IMO jeszcze trial który akurat w przypadku L2 powinien starczyć na długo (w tej grze lvl wbija się naprawdę spory kawałek czasu, szczególnie kiedy ambitnie gramy bez botów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 22:34, Astropath napisał:

*DOES NOT COMPUTE*
Przecież lineage II jest typowo koreańskim "syfem". Osobiście nie nazwałbym tego syfem,
ale gra jednak jest typowo koreańskim mmorpg :/
Jeśli takie gry uważasz za syf, nie masz czego szukać w Lineage II.


Syfów miałem na myśli wowo podobne kupki. Poza tym mmo gdzie biegają same cash noobki są zawsze syfiaste i naprawdę mało jest takich gier. Prawie wcale. L2 może wcale się od nich nie różnić. Nie ważne ile nagród dostała i tak będzie syfem roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie znalezliscie info ze "GoD" bedzie platnym dodatkiem?
z tego co czytalem pare dni temu w wielu serwisach, to wlasnie po wydaniu GoD''a L2 przedzie na formule f2p z platnym "kontem premium" zwiekszajacym raty, umozliwiajacym odpalenie dualboxa itd.

news po prostu przetlumaczony i to nie dokladnie.......
L2 i wszystkie dodatki (rozumiane jako klienty gry) nigdy nie byly i pewnie nigdy nie beda platne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby Warhammera przenieść we F2P (niby jest niekończący się trial, ale to nie to samo), bo gra ma potencjał ale płacić za nią abonament to grzech. A lineage fajny ale meh, wolę już dalej płacić abonament za WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 22:09, Meketh napisał:

i odwiedzę starego Franza zobaczyć jak się mają ruskie boty. :)

starego franza juz dawno nie ma
ze wszystkich 10 (czy ile ich tam bylo) serwerow powstaly 2
zreszta z tego co wiem to po wejsciu GoD''a i tak bedzie wipe bo cala gra bedzie calkowicie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo, grind fest będzie w F2P. Ale co się dziwić skoro w końcu jest europejskie Vindictus to NCSoft musi coś zrobić, aby zatrzymać graczy (choć i tak to nie pomoże...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry przechodzące z P2P na F2P zwykle tracą dużą część supporta albo F2P jest jedynie na papierze bo niestety bonusy z premium dają sporą przewagę nad free account. Fajnie jest przetestować taką grę ale raczej nic poza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 22:04, vegost napisał:

Świetnie, może w końcu pojawi się u nas dobra gra za darmo... Szczerzę mam dość już tych
koreańskich syfów i wowo podobnych gier. Chociaż, pewnie i tak będą cash nooby bo na
czymś musza się dorobić.


lol, LII to TYPOWY przedstawiciel "koreańskiego syfu", z czym sam się zgadzam. Grind, grind, gold sellerzy, grind, cziterzy, grind, grind, nuda. Gdyby tak chociaż Aiona "zafrituplejowali" to już by było mniej "syfiaście".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Cybertrash
W Fallen Earth grałem jeszcze gdy miało płatną subskrypcję. Gra ma potencjał i początkowo byłem nią zachwycony. Jednak bardzo szybko okazuje się, że w grze...nic się nie dzieje. Gra jest po prostu od pewnego momentu nudna. Rozkręca się fajnie, klimat wręcz święty (przez chwilę nawet myślałem, że tak mógłby wyglądać Fallout online), przyzwoita grafika. Bawiliśmy się ze znajomym dobrze. Jednak to co gra rozbuchała na początku już po kilkunastu godzinach rozciąga jak starą gumę do żucia. Powtarzalne motywy questy. Nie zaskakuje. Męczy na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 08:20, Wielki_Bubba napisał:

Oooo, gdyby Aion byłby f2p, to jest myśl. L2 jest już za stare i mmo raczej już odeszły
od formuły "grinduj te same mobki do końca świata".

aion tez przechodzi na f2p (z mikrotransakcjami i kontem premium)
w zasadzie wszystkie gry ncsoftu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować