Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest jeszcze szansa na dołączenie do bety Diablo III

43 postów w tym temacie

Informacja o tym dostępna jest już od co najmniej 2 dni, ale to taki drobiazg ;)

Swoją drogą... wygląda na to, że EU nadal nie otrzymuje kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć Facebook''a żeby wziąć udział. Wystarczy przejść do strony https://apps.facebook.com/diabloiiibetasweeps/contests/159910/rules i na samym dole kliknąć "Alternate Method of Entry". Przeniesie to was do formularz rejestracyjnego loterii.

W UE masa ludzi już dostała zaproszenia, wystarczy trochę poczytać forum EU a nawet polskie.

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 10:02, Ring5 napisał:

Swoją drogą... wygląda na to, że EU nadal nie otrzymuje kluczy.


Dużo ludzi z EU dostało i nadal dostaje klucze. Naprawdę nie wiem skąd ty bierzesz te informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 10:41, Feno napisał:

Naprawdę nie wiem skąd ty bierzesz te informacje ;)


Oficjalne forum, gdzie cały czas dominują wątki w styu "Anyone from [tu wstaw nazwę państwa] get an invite yet?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 10:50, Ring5 napisał:

Oficjalne forum, gdzie cały czas dominują wątki w styu "Anyone from [tu wstaw nazwę państwa]
get an invite yet?".


No wiem, że jest tego sporo, ale ludzi, którzy dostali (choćby na polskim forum) też trochę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 10:58, Feno napisał:

No wiem, że jest tego sporo, ale ludzi, którzy dostali (choćby na polskim forum) też
trochę jest.


Ok. Skoro tak mówisz. Niestety, nie mam czasu, żeby sprawdzać inne fora, więc opierałem się jedynie na tym, co widać na gramie (gdzie jakoś nikt się nie pochwalił zaproszeniem) i na oficjalnym forum, gdzie co chwilę pojawia się nowy wątek, pełen niekoniecznie przyjemnych rzeczy, adresowanych do Blizzarda za brak kluczy. Te osoby, które na oficjalnym forum pochwaliły się kluczami, okazały się być, z tego co pamiętam, albo członkami prasy, albo f&f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dubla, ale jak próbowałem edytować, wyskakiwał mi błąd i musiałem całość pisać od początku...

Nie rozumiem tej dziwnej mody (bo inaczej tego nazwać się chyba nie da) na hate''owanie FaceBooka. Ilekroć pojawia się informacja o tym, że aby cośtam, trzeba wejść na FB, od razu pojawia się masa osób, piszących teksty w rodzaju "nie będę zakładał konta na shitbooku, chyba kpią" itp. To ma czemuś służyć, czy jest to jedynie oznaka młodzieńczego buntu?

Naprawdę nie widzę powodów, by nie założyć sobie konta, chociażby po to, by móc brać udział właśnie w tego typu "konkursach". Nie chcesz podawać danych osobowych? A jakim problemem jest założenie osobnego konta pocztowego (żeby na nasze "normalne" nie spływał spam) i użycie imienia kolegi oraz nazwiska losowo wybranego z książki telefonicznej? W ten sposób nie ujawnia się swoich danych osobowych, a korzystać można do woli.

No, chyba, że chodzi tylko i wyłącznie o to, że nienawiść do facebooka jest trendy (tak to się teraz mówi, czy "trendy" jest już przestarzałe? Bo ja stary już jestem i nie nadążam). Wtedy hate''ujcie sobie do woli. Wprawdzie jest to równie poważne zachowanie, co "zrobię babci na złość i odmrożę sobie uszy", ale żyjemy w wolnym państwie i jeśli ktoś chce się tak zachowywać, droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od pewnego czasu cały ten społecznościowy chłam jest bardzo nachalnie promowany, nie każdy zainteresowany grą ma ochotę uczestniczyć w tej nagonce, dla wielu osób jest to uciążliwe, cholernie denerwujące a nawet obraźliwe. Jeśli lubisz być traktowany jak przygłup to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 11:19, Ring5 napisał:

Sorki za dubla, ale jak próbowałem edytować, wyskakiwał mi błąd i musiałem całość pisać
od początku...
(...)


Dokładnie. Jak widzę te wszystkie pretensje i zażalenia do Blizzardu, to mnie krew zalewa. Zamiast cieszyć się, że Blizz daje im dodatkową szansę na otrzymanie bety, to ludzie jadą po nich jak po szmacie. Mało tego, ta loteria w żadnym wypadku nie jest obowiązkowa i nie trzeba się do niej zapisywać, aby mieć nadal szansę na klucz.
Ja myślę, że ta wrogość i jad, jest głównie spowodowana tym, że kluczy jest mało i każdy już by chciał dostać. Gdyby ci wszyscy flejmerzy mieli już betę, to pewnie ich komentarze do tego byłyby zupełnie inne. Ba, jeszcze pewnie by chwalili Blizz, że reklamuje ich ukochaną grę i że tym samym będzie więcej graczy.
Ech... Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikła szansa ale jest, chociaż chyba wolę poczekać do premiery, bo nawet jeśli bym się dostał do bety to narobiłbym sobie tylko smaka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem po co te żale i "anty-fejsowe" krzyki skoro od jakiegoś czasu dla kumatych, umiejących szukać w sieci i znających ciut angielski jest możliwość betowania w D3 bez żadnej łaski nikogo włącznie z Blizz''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować