Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City - przegląd ocen

29 postów w tym temacie

Notami Destructoidu to ja się nigdy nie przejmuję bo oni praktycznie zawsze wystawiają najniższe oceny. Zawsze się znajdzie jakieś ale. A tak poza tym gratuluję pozostałych, tak wysokich ocen :)
Nie pamiętam tylko, czy gram.pl wysyła również swoje oceny do Metacritic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 12:21, Gumisiek2 napisał:

Chyba pora zaopatrzyć się w Batman: Arkham Asylum.


Zwłaszcza, że cena to bodajże 19zł bo wszedł już dawno do pomarańczowej edycji =)

Oceny pozytywne, choć nie mam zamiaru się nimi nadto sugerować, od pierwszych newsów i ukończenia AA byłem więcej jak pewien, ze RS nie spieprzy tego projektu, co najwyżej mogli zrobić równa kontynuację, ale obecnie widać, że zrobili kontynuacje lepsza niż podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Destructoid chyba zawsze znajdzie coś żeby jakoś obniżyć swoją ocenę...

Ale chyba tego się też można było spodziewać, że AC będzie dostawać po prostu wysokie noty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ukaże się na PC, nie będzie przedstawiać dla mnie żadnej wartości. Asylum mogli wydać na PC, mogą i City. Jak nie, to cóż... są inne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 3? Nie. CoD? NIE! Skyrim! Nie! WIEDŹMIN 2?! NIE!

Arkham City zgarnie nagrodę za grę roku.

A tak na serio: Mam nadzieję, że studio się rozrośnie (oczywiście, żeby się nie rozdrobniło to na drobne) i będzie tworzyć świetne gry. Może jakieś cRPG z prawdziwego zdarzenia? Jeśli się za to wezmą jestem pewien, że będzie to jedno z najlepszych i najdłuższych cRPG obecnej epoki growej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 14:57, LloydNoril napisał:

Jeżeli nie ukaże się na PC, nie będzie przedstawiać dla mnie żadnej wartości. Asylum
mogli wydać na PC, mogą i City. Jak nie, to cóż... są inne gry.



Ty się wczoraj urodziłeś ?
Przecież premiera AC w wersji na PC jest w przyszłym miesiącu wiec o co bijesz pianę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować