Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City - przegląd ocen

29 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2011 o 11:23, Jackaloppe napisał:

Gra roku panowie i panie, gra roku. :)

O grę roku mu przyjdzie jeszcze powalczyć z dwoma innymi tytułami ale nadal świetne łapie recenzje :D. Aż sobie przed tym odświeżę Arkham Asylum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 13:13, Muradin_07 napisał:

Destructoid chyba zawsze znajdzie coś żeby jakoś obniżyć swoją ocenę...

Czemu obniżyć? Od kiedy to 10/10 jest oceną wyjściową? Po prostu, najwyraźniej, nie znalazło się na tyle dobrych rzeczy, żeby wywindować ocenę wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 14:35, marcin-malysza napisał:

/.../


Raczej z więcej niż 2 tytułami. :)
Zgaduję, że świetne oceny zbierze jeszcze Uncharted 3, Battlefield 3, MW3, Assassin''s Creed Revelations, TES Skyrim. Nie zapominajmy, że wyszły już takie killery jak Portal 2, Deus Ex, czy nasz rodzimy Wiedźmin 2. ;)
Ale najlepsze wrażenie robi na chwilę obecną Batman. Technologią, fabułą i ilością contentu, szok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie do konsultantów czy jak zamówiłem wcześnie batmana kiedy miałem cenę 179 to przy dostawie zapłacić już 199?Zamówiłem jeszcze BF3 i się tak zastanawiam ile kasy zostawić;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 17:32, Jackaloppe napisał:

> /.../

Uncharted 3 w prasie pisanej ma już co najmniej jedną ocenę. Playmania wystawił grze 9.9 na 10 co w przypadku tego Hiszpańskiego magazynu to wyśmienita ocena<Red Dead Redemption przestało zatem być rekordzistą z notą 9.8>. Jutro znoszą embargo na recenzje w prasie pisanej więc powinniśmy mieć jakieś oceny i na Gramie.
Co do listy gier które wymieniłeś to jak dla mnie to w szranki z Batmanem w walce o tytuł gry roku staną Deus EX, Uncharted 3, Portal i według mnie tyle. MW3 nie ma szans, B3 także <Grafika to nie wszystko>, ACR, TES S raczej też nie dadzą rady ale Portal?? Kto wie.
Ma się rozumieć to moja opinia, cóż ja poradzę iż tylko te trzy tytuły <według mnie Deus EX HR, Batman AC i Uncharted 3> powalczą sobie o tytuły gier roku a reszta będzie tylko zasilała miejsca za podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytania do ekipy gramu:
1. Kiedy można się spodziewać recki najnowszej gry o Batmanie?
2. Będzie "Tydzień z >>Batman: Arkham City<<"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 21:24, marcin-malysza napisał:

> > /.../
Jutro znoszą embargo na recenzje w prasie pisanej więc powinniśmy mieć jakieś oceny i na Gramie.

Bardzo prawdopodobne, że Playmania została zwolniona z embarga za dołożenie do końcowej oceny punktu czy dwu, więc nie ma się co aż tak jarać, chociaż czuję, że to U3 wciąż będzie niesamowicie wysoko ocenianą grą. :)

Dnia 16.10.2011 o 21:24, marcin-malysza napisał:

Co do listy gier które wymieniłeś...

Deus Ex z Portalem ma ogromne szanse. Myślę, że przehype''owany BF3 też będzie sporym zagrożeniem (grafika + rewelacyjny system zniszczeń), na ACR może być foch, że znowu to samo (:p), a Skyrim będzie raczej walczył o tytuł najlepszego RPG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 22:01, Jackaloppe napisał:

Bardzo prawdopodobne, że Playmania została zwolniona z embarga za dołożenie do końcowej
oceny punktu czy dwu, więc nie ma się co aż tak jarać, chociaż czuję, że to U3 wciąż
będzie niesamowicie wysoko ocenianą grą. :)

Nie zostali zwolnieni z embarga, owa recenzja ukaże się w jutrzejszym wydaniu. A jak wiadomo to o tym co będzie w <dajmy na to tygodniku> wiadomo parę dni przed. W końcu reklamują owy magazyn.

Dnia 16.10.2011 o 22:01, Jackaloppe napisał:

> Co do listy gier które wymieniłeś...
Deus Ex z Portalem ma ogromne szanse. Myślę, że przehype''owany BF3 też będzie sporym
zagrożeniem (grafika + rewelacyjny system zniszczeń), na ACR może być foch, że znowu
to samo (:p), a Skyrim będzie raczej walczył o tytuł najlepszego RPG. :)

Deus EX jest w typowanej przeze mnie trójce gier które liczą się w w walce owy tytuł. BF3 i rewelacyjny system zniszczeń??
http://tnij.com/d1IZQ Czyli cała rewelacyjność jest tylko marketingową papką<pod względem zniszczeń to Crysis to to nie będzie>. Nie powiem, na dotychczasowym filmikach/pokazach rozgrywki, graficznie prezentuje się ładnie ale na tytuł gry roku sama grafiką się nie zasłuży. A jak wiemy obie gry<BF3 i CoD MW3> nie będą miały fabularnego pod-pływu do najnowszych odsłon Batmana, Deusa bądź Uncharted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 22:38, marcin-malysza napisał:

Nie zostali zwolnieni z embarga, owa recenzja ukaże się w jutrzejszym wydaniu.

Informowanie o ocenie gry na parę dni przed premierą recenzji? Nieznane mi takie chwyty. ;)

Dnia 16.10.2011 o 22:38, marcin-malysza napisał:

BF3 i rewelacyjny system zniszczeń??

Już Frostbite zaimplementowany w BC2 robił na mnie niesamowite wrażenie, więc nie martwię się o jakość destrukcji w BF3. Niech i część będzie oskryptowana, pewną rzeczą jest, że wieżowca w real-time nie zniszczysz. :)

Dnia 16.10.2011 o 22:38, marcin-malysza napisał:

fabularnego pod-pływu

Wiadomo, że nie będą miały, ale póki co marna fabuła nie przeszkadzała serwisom w okrzykiwaniu Call of Duty grą roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować