Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Space Marine 2 mało prawdopodobny

16 postów w tym temacie

Niekoniecznie pepsi. Faktem jest, ze kontynuacja sprzedaje sie prawie zawsze lepiej niz jej poprzedniczka. Oczywiscie mam tu namysli tranzycje z czesci pierwszej do drugiej, a nie z czesci trzeciej do czwarte, czy cos podobnego.

SM2 moglby byc dobry gdyby wzbogacili go. Jak na eksperyment gra radzi sobie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to szkoda - właśnie gram w Space Marine i oczekiwałbym kontynuacji,która byłaby rozwinięciem,ulepszeniem tego co jest teraz
przede wszystkim oczekiwałbym po grze większego urozmaicenia rozgrywki - chodzi mi nie tylko o różne wyzwania,inne rodzaje misji ale też o urozmaicenia fabularne,żeby coś się tam działo więcej niż tylko idź przed siebie,wykończ grupkę orków,idź dalej do kolejnej grupki orków - coś o większym ładunku epickości.

A wracając do SM - czy Wam tez ciała pokonanych orków pojawiają się w miarę zbliżania się,podchodzenia do nich? - nie jestem pewien,czy na poprzednim kompie miałem to samo zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, szkoda wielka będzie, jeśli kontynuacja nie ujrzy światła dziennego. Space Marine to taki "Gears of War 1" - gra jeszcze nie doskonała, jeszcze wymagająca usprawnień, jeszcze pozbawiona owej iskierki geniuszu, ale z naprawdę solidną mechaniką rozgrywki. THQ, dajcie SM2 szansę, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i nie ostatni raz THQ wystawia fanów do wiatru, mając gdzieś ich opinie. Podobnie było z Titan Quest - petycje, wątki na forum, prośby o kontynuację, wszystko to zdało się na nic, bo THQ uznało, że Iron Lore zrobiło swoje (czyli zarobiło kasę), a teraz można zaoszczędzić pieniążki rozwalając studio.

Oby podobny los nie spotkał Relica po premierze WH40k MMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

What? Przecież końcówka SM aż krzyczy "kontynuacja!". Jak dla mnie SM to świetna gra (tak, jestem fanem tego uniwersum) i mam nadzieję, że THQ jednak zmieni zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieeeee , co oni powariowali ?? Space Marine jest bardzo dobrą grą i po jej zakończenie aż prosi się o kontynuację . Niech robią kontynuację i nie gadają farmazonów . Dawać mi 2 cześć w łapki pod koniec przyszłego roku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 12:19, j4cko napisał:

Fajnie gdyby zrobili podobne podejscie z dow 2 z elementami rpg.. doslownie misje tak
samo tylko ze zamiast rts to fps :)

Problem w tym, że SM to nie fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież, to że nie chcą robić kontynuacji Space Marine''a nie oznacza, że nie będą kontynuować fabuły. Mogą zrobić inną grę, w której głównym bohaterem będzie Titus. Nie wiem, np. jakiegoś FPSa, albo DoW''a 3. I BŁAGAM, niech wycofają się z tego chorego pomysłu, że to alternatywne uniwersum i Titus zastępuje w nim Sicariusa, bo to największa bzdura jaką mogli wymyślić. Niech wcisną Titusa w jakiś niedaleki czas przed Sicariusem, przynajmniej będzie się ładnie składać, dlaczego ten drugi został kapitanem (nie pamiętam szczerze mówiąc, czy we fluffie był podany poprzednik Sicariusa).
Edit: Ahhh, jednak jest napisane, że Agemman był kapitanem drugiej kompanii wcześniej. No nic, to w takim razie Titus może być jego zastępcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 12:31, Nagaroth napisał:

40k MMO robi Vigil Entertaiment a nie Relic. ;)


<ściana>

Oczywiście, że tak. Myślałem o Vigil, czytałem o Relic a i tak dobrze, że nie napisałem "Westwood" :/ Ale wiadomo, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież nie jest żadną tajemnicą, że Relic pracuje obecnie nad kolejną odsłoną swojego najlepszego sztandarowego produktu, czyli Dawn of War III, więc nie może się rozdrabniać na kontynuację eksperymentów typu Space Marine ];->>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tajemniczym darem Titusa, co z Leandros-em (Zdrajcą i Heretykiem moim zdaniem), a co ze słowami "Will you be joining us soon... brother" wypowidane przez nemerotha zaraz po śmierci to nie moze sie tak skończyć a ja nie mam zamiaru kupować innego tytułu tylko po to żeby zobaczyć dalsze przygody NEVER(Już wolałbym zobaczyć kampanie na youtube) a jak by go umieścili w DOW 3 to by spalili projekt o tyle mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować