Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Słabe wyniki Resistance 3

25 postów w tym temacie

No cóż, demo dla mnie było słabe więc wcale się nie dziwię. Żadnych rewolucji z wyjątkiem jednej z niewielu ostatnich gier, gdzie znalazłem pasek HP który sam się nie odnawiał, co skutkowało chodzeniem z nosem w ziemi i szukaniem apteczek. Stare gry bez regeneracji HP jakoś były lepiej pomyślane i lepiej się w nie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Alan Wake, Alpha Protocol, Brothers in Arms i wiele innych tytułów, których marka nie jest powszechnie rozpoznawalna jak CoD lub inny Battlefield. Niestety, takie czasy, że w głównej mierze tytuły zdobywają rynek dzięki marketingowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, R3 zostalo pojechane w kilku recenzjach za nowo obrane sciezki, ktore -imo- wyszly tej grze zdecydowanie na dobre (laicy ;p), do tego brak spamowania wyssanymi z dupy ''obietnicami wyborczymi'' (typowe dla produktow SCEE) i wynik jest jaki jest. Ja sie niebawem dorzuce i kupie to razem z U3, bo nie wyobrazam sobie by po energetyzujacej dwojeczce nie zagrac w trojke;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, jeden z fajniejszych shooterów tego roku. Serio! Nawet nie wiecie jak fajnie jest w końcu dostać strzelaninę z apteczkami, bez regeneracji HP i z brakiem durnego ograniczenia do max. 4 broni : > Gameplayowo świetne. Tylko fabularnie, narracyjnie leży. Trochę bugów też jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się nie dziwię, sam fakt, że o tej grze usłyszałem pierwszy raz dopiero przy zapowiedziach trzeciej części, słaba reklama i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo gra baaardzo fajna. Inne prowadzenie fabuły niż w Resistance 2 a mimo to bez szkody dla samej marki. Ale co zrobić przecież "godlike battlefield 3" i "uber CoD" to "hity" tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam i Resistance 2 i Killzone 2, ale ani Resistance 3 ani Killzone 3 nie mam zamiaru kupować. Po co po raz kolejny wydawać kasę na to samo? Mi osobiście te serie się przejadły, chociaż nie powiem, fajnie się grało w pierwsze dwie części. Mam swoje plany na zakup kolejnych gier i kasę muszę wydać na to co mnie najbardziej interesuje. ;) Było Dark Souls, teraz będzie Batman, później Skyrim. Na resztę mnie nie stać, krótko mówiąc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to zemsta za wprowadzenie online pass?
marzyłbym o tym, żeby każda gra z tym złodziejskim systemem zaliczyła klape, ale to niemożliwe żeby 99% nowych gier zaliczyło klapę.

Być może gra nie zaoferowała nic czego już nie ma na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 15:58, Angar0 napisał:


Wystarczy brak x-menowej regeneracji i już większość graczy nie jest wstanie komfortowo
grać w FPS, co za szkoda...

O tym samym pomyślałem, jak tu się dziwić twórcom gier że wszędzie wrzucają tą zakichaną autoregenerację życia bez żadnego zastanowienia, kiedy przychodzi gra z apteczkami i słabo się sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 20:12, byverter napisał:

Po prostu rynek konsol się kończy


Bo jedna gra się słabo sprzedaje w Stanach? Przestań już tyle palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resistance jest 10 w UK obecnie, a we wrześniu w stanach był 7 - przed nim był Madden, GoW3, Dead Island, Fifa, Nhl i Deus Ex

więc jeśli to jest słaby wynik, to oznacza że wszystkie gierki tam kijowo się sprzedają. szukacie dziury w całym.

faktem jest to, że gdyby nie online pass - resistance 3 już dawno bym przeszedł i teraz pocinał w multi aż mi się znudzi. ale skoro jest, to poczekam aż będzie kosztować 70 zł. Amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo było po prostu słabe i usypiająco nudne. Ot biegaj i zabij wszystkiego co się rusza zanim wszystko co się rusza zabije ciebie. Ciekawa broń to za mało by wyłożyć z portfela 160-180zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 20:19, Henrar napisał:

> Po prostu rynek konsol się kończy

Bo jedna gra się słabo sprzedaje w Stanach? Przestań już tyle palić.

USA jest ostoją konsol. Specyficzni ludzi tam mieszkający mają w nawyku jeść hamburgery i grać na konsolach. Od tej drugiej rzeczy odchodzą w stronę PC. W Japonii natomiast rządzi Wii, która jest jedyną konsolą mającą sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować