Zaloguj się, aby obserwować  
seru2

Alone in the Dark: Near Death Investigation

612 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2008 o 17:10, Ecko09 napisał:

> Tak się zastanawiam gdzie ta recka Alone in the Dark-czekam na nią z niecierpliwością

> z tu już siedemnasta jest a jej nie ma
> P.S-mam adzieje że oprócz recenzji będą też wypisane plusy i minusy gry.

11 po 17 a recka właśnie sie pojawiła ;)


Tak wiem:)Właśnei zabieram sieza czytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem... Co oni wszyscy tak jadą po tej dobrej grze?! Mam nadzieję że Click i CDA będą wyrozumiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:33, atton napisał:

Ja nie rozumiem... Co oni wszyscy tak jadą po tej dobrej grze?! Mam nadzieję że Click
i CDA będą wyrozumiali.


Sam nie wiem. Cała nadzieje w Clicku! i CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:33, atton napisał:

Ja nie rozumiem... Co oni wszyscy tak jadą po tej dobrej grze?! Mam nadzieję że Click
i CDA będą wyrozumiali.

Ja bym liczył bardziej na Clicka oni są bardzo wyrozumiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:43, Patryk Mogilno napisał:

> Ja nie rozumiem... Co oni wszyscy tak jadą po tej dobrej grze?! Mam nadzieję że
Click
> i CDA będą wyrozumiali.
Ja bym liczył bardziej na Clicka oni są bardzo wyrozumiali.


No ale nie zapominajcie też o Play''u,oni też powinni zrecenzować tą gre w najnowszym numerze i mam nadzieje że obiektywnie ją ocenią i że oceni ją ktoś to przeszedł całą gre,bo ide o zakład że osoba z gram.pl która to recenzowała gry całej nie przeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:43, Patryk Mogilno napisał:

> Ja nie rozumiem... Co oni wszyscy tak jadą po tej dobrej grze?! Mam nadzieję że
Click
> i CDA będą wyrozumiali.
Ja bym liczył bardziej na Clicka oni są bardzo wyrozumiali.


Czy ja wiem, nie zawsze, chodź wydaje mi się że w CDA też zmieszają grę z błotem.

rafekx 12
JA również liczę na przychylną i sprawiedliwą recenzje "Alone" w Play'u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:46, rafekx 12 napisał:

> > Ja nie rozumiem... Co oni wszyscy tak jadą po tej dobrej grze?! Mam nadzieję
że
> Click
> > i CDA będą wyrozumiali.
> Ja bym liczył bardziej na Clicka oni są bardzo wyrozumiali.

No ale nie zapominajcie też o Play''u,oni też powinni zrecenzować tą gre w najnowszym
numerze i mam nadzieje że obiektywnie ją ocenią i że oceni ją ktoś to przeszedł całą
gre,bo ide o zakład że osoba z gram.pl która to recenzowała gry całej nie przeszła...

Racja PLAY może da sprawiedliwa ocene
PS: Ja nie grałem w te gre ale nie wieże w te recenzje.....lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:49, Patryk Mogilno napisał:

Racja PLAY może da sprawiedliwa ocene
PS: Ja nie grałem w te gre ale nie wieże w te recenzje.....lekka przesada


Nie grałeś? No to koniecznie musisz zagrać, abyś się przekonał że to co piszą prawie wszyscy recenzenci to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:54, Kraju92 napisał:

> Racja PLAY może da sprawiedliwa ocene
> PS: Ja nie grałem w te gre ale nie wieże w te recenzje.....lekka przesada


No, co do CDA to ja w nich wierzę, i na okładkę nie dawali by kaszanki żadnej, więc mam nadzieję że jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:54, Kraju92 napisał:

> Racja PLAY może da sprawiedliwa ocene
> PS: Ja nie grałem w te gre ale nie wieże w te recenzje.....lekka przesada

Nie grałeś? No to koniecznie musisz zagrać, abyś się przekonał że to co piszą prawie
wszyscy recenzenci to bzdura.

Już miałem kase uszykowana ale......moja karta za słaba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:56, atton napisał:

No, co do CDA to ja w nich wierzę, i na okładkę nie dawali by kaszanki żadnej, więc mam
nadzieję że jest dobrze.


Masz rację ale różnie to bywa, ja po recenzji na gram.pl straciłem wszelką nadzieję.

Patryk Mogilno
No to szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:57, Patryk Mogilno napisał:

> > Racja PLAY może da sprawiedliwa ocene
> > PS: Ja nie grałem w te gre ale nie wieże w te recenzje.....lekka przesada

>
> Nie grałeś? No to koniecznie musisz zagrać, abyś się przekonał że to co piszą prawie

> wszyscy recenzenci to bzdura.
Już miałem kase uszykowana ale......moja karta za słaba:(


Ja kupiłem grę chociaż kompa miałem za słabego a w czwartek będę miał potrzebne części i będę grał raczej na średnich bo moja karta jest trochę za słaba a reszta na maksimum pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić wersję na X360, ale przeszła mi ochota po ukazaniu się tej recenzji, a w ostateczności po zajrzeniu na www.metacritic.com :/ Trzeba coś innego upolować na konsolkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 18:06, destro177 napisał:

Chciałem kupić wersję na X360, ale przeszła mi ochota po ukazaniu się tej recenzji, a
w ostateczności po zajrzeniu na www.metacritic.com :/ Trzeba coś innego upolować na konsolkę:)


A według mnie nie powinienneś kierować sie recenzjami tylko zapytać co sądzą o tej grze osoby które w nią grają:)Dal mnie ta gra jest naprawde ciekawa i ma wiele świetnych pomysłów no i do tego ma rewelacyjną oprawe,a do sterowania można się szybko przyzwyczaić.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2008 o 18:09, rafekx 12 napisał:

A według mnie nie powinienneś kierować sie recenzjami tylko zapytać co sądzą o tej grze
osoby które w nią grają:)Dal mnie ta gra jest naprawde ciekawa i ma wiele świetnych pomysłów
no i do tego ma rewelacyjną oprawe,a do sterowania można się szybko przyzwyczaić.polecam

Ja się tylko boję, że po zakupie jednak przyznam rację recenzentom i będę żałował straconej kasy, a w przypadku wersji na X''a dość sporej. Generalnie to się nakręciłem po obejrzeniu recenzji na Hyperze. Jeszcze jedno: nie grałem wcześniej za bardzo w przygodówki, i nie chciałbym się naciąć na pierwszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 18:12, destro177 napisał:


> A według mnie nie powinienneś kierować sie recenzjami tylko zapytać co sądzą o tej
grze
> osoby które w nią grają:)Dal mnie ta gra jest naprawde ciekawa i ma wiele świetnych
pomysłów
> no i do tego ma rewelacyjną oprawe,a do sterowania można się szybko przyzwyczaić.polecam

Ja się tylko boję, że po zakupie jednak przyznam rację recenzentom i będę żałował straconej
kasy, a w przypadku wersji na X''a dość sporej. Generalnie to się nakręciłem po obejrzeniu
recenzji na Hyperze. Jeszcze jedno: nie grałem wcześniej za bardzo w przygodówki, i nie
chciałbym się naciąć na pierwszej:)



Wiesz, w tej grze jest też duużo akcji!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 18:12, destro177 napisał:

Ja się tylko boję, że po zakupie jednak przyznam rację recenzentom i będę żałował straconej
kasy, a w przypadku wersji na X''a dość sporej. Generalnie to się nakręciłem po obejrzeniu
recenzji na Hyperze. Jeszcze jedno: nie grałem wcześniej za bardzo w przygodówki, i nie
chciałbym się naciąć na pierwszej:)


Grę naprawdę polecam, bo warta jest swojej kasy. Sterowanie i model jazdy to poważne minusy, do których po jakimś czasie się przyzwyczaisz, a fabuła, interakcja i grafika to majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2008 o 18:12, destro177 napisał:

Ja się tylko boję, że po zakupie jednak przyznam rację recenzentom i będę żałował straconej
kasy, a w przypadku wersji na X''a dość sporej. Generalnie to się nakręciłem po obejrzeniu
recenzji na Hyperze. Jeszcze jedno: nie grałem wcześniej za bardzo w przygodówki, i nie
chciałbym się naciąć na pierwszej:)


Rozumiem twój strach,ci recenzenci też[przed zakupem AitD] "namieszali" mi w głowie i zastanawiałem się czy warto kupić tą gre,kupiłęm i było warto bo gra jest bardzo dobra:)No ale nie moge za ciebie wybrać sam musisz zdecydować czy chcesz ja kupić czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 18:15, rafekx 12 napisał:

Rozumiem twój strach,ci recenzenci też[przed zakupem AitD] "namieszali" mi w głowie i
zastanawiałem się czy warto kupić tą gre,kupiłęm i było warto bo gra jest bardzo dobra:)No
ale nie moge za ciebie wybrać sam musisz zdecydować czy chcesz ja kupić czy nie...


Ja również po przeczytaniu kilku pierwszych recenzji, jeszcze przed polską premierą miałem małe wątpliwości czy dobrze zrobiłem zamawiając tą grę, teraz tego w 100% nie żałuję, to dobrze wydane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować