Zaloguj się, aby obserwować  
seru2

Alone in the Dark: Near Death Investigation

612 postów w tym temacie

No, to dodam swoje trzy grosze bo już trochę obcuję z grą ;]. Po pirsze. Na sterowanie nie zwracam już najmniejszej uwagi, nie przeszkadza mi już ono kompletnie. Po drugie, ekwipunek świetnie zrobiony. Adrenalina podskakuje gdy ty szukasz w kurtce spreju i zapalniczki a na ciebie biegnie horda krwiożerczych zombie. Po trzecie, fizyka! Po czwarte, interakacja z (prawie) wszystkim! Po piąte, dubbing jest dobry po dłuższym czasie. Po szóste, jazda samochodem jest taka jak w total overdose, ;p czyli imo dobra. Pierwszą sekwencję przeszedłem za 5 razem, łatwa ona jest (b. łatwa) po prostu popełniłem kilka głupich błędów przez nieuwagę ;]. Po siódme, co do recenzji z clicka to postacie wcale nie chodzą drętwo. Według mnie zachowują się b. dobrze. Po ósme. Jedynym błędem w grze (takim ważnym, bo do sterowania się przyzwyczajasz) jest to, że gra nie straszy ;]. No i to już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:44, rutrae napisał:


Na pohybel złym ocenom. Ja tu już nic nie ogarniam. To ta gra jest cienka czy nie? Teraz jestem tak zdezorientowany, że zaraz zaczynam grać od nowa i zamierzam ją przejść do dzisiejszego wieczora x] xD
Tak serio to już całkiem spokojnie czekam na kolejny sezon. Jedyne co mnie teraz martwi, to tylko pytanie jak szybko się objawi. Nie zdzierżę długiego czekania. Do diaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja już dosyć dawno przeszedłem AiTD, więc co nieco wypowiem się o zakończeniu ( O reszcie to bym trochę się rozpisał ale to później :P)
UWAGA SPOJERY !!!!!!! UWAGA SPOJLERY!!!!!!! UWAGA SPOJLERY!!!!!!!!

Zakończenie pierwsze, te w którym Edward nie zabija Sary a ona staje się noszącym światłość( czy jakoś tak, gubię się w tych światłach i cieniach ) Czyli tym złym (wiecie jakim). Ja tutaj się załamałem i wkurzyłem, CHOLERA Kolejna gra która zostawia gracza z pytaniem co będzie dalej, chamsko kończąc się w połowie. Gdyby to rozwiązano inaczej, czyli zostawiono taką furtkę na następną część rozwiązując główny wątek ale zostawiając jakieś tam niedopowiedzenia byłoby dobrze. Ale twórcy pokazali nam środkowy Palec jednocześnie zanosząc się śmiechem. No i do tego postawa Edwarda. Staje rzuca fucka na drogę i idzie się upić .... No tak
Te drugie gdzie Edward sam staje się Lucyferem, to tak jak w Edycjach DVD znanych seriali pokazuje alternatywne zakończenie, nie ma co się nim przejmować, chociaż jest fajne :)

KONIEC SPOJERÓW!!!!! KONIEC SPOJERÓW!!!!! KONIEC SPOJERLÓW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:12, Kraju92 napisał:

Doczekaliśmy się kolejnej dobrej recenzji Alone in the Dark. Oto ona: http://pclab.pl/art33116.html


No i całe szczęście że recenzenci obiektywnie oceniają ten tytuł.A pclab bardzo gre pochwaliło i myśle że dzieki tej recenzji ludzie zastanowia sie czy gre kupić[większosc napewno chciała sobie darować po recenzji gol''a]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:14, rafekx 12 napisał:

No i całe szczęście że recenzenci obiektywnie oceniają ten tytuł.A pclab bardzo gre pochwaliło
i myśle że dzieki tej recenzji ludzie zastanowia sie czy gre kupić[większosc napewno
chciała sobie darować po recenzji gol''a]


Im więcej pozytywnych recenzji tym lepiej. Teraz trzeba oczekiwać recenzji zinu GameShow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:14, rafekx 12 napisał:

No i całe szczęście że recenzenci obiektywnie oceniają ten tytuł.A pclab bardzo gre pochwaliło
i myśle że dzieki tej recenzji ludzie zastanowia sie czy gre kupić[większosc napewno
chciała sobie darować po recenzji gol''a]


Nie powiem, żeby poziom tekstu specjalnie mnie zachwycał, ale jeśli ocena przekona większą liczbę graczy do kupna to jestem za, a nawet przeciw. Więcej pozytywnych tekstów o AitD nikomu nie zaszkodzi, zwłaszcza jej fanom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 19:53, atton napisał:

Słuchajta. W jakim folderze są sejvy z gry?

Sejvy ogólnikowo to nie istnieją (bo istnieje tylko 1 zapis i nadpisywać trzeba. ;P). Przynajmniej byś zauważył... :P
A tako - sam nie wiem który to plik... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 23:40, Gol Galad napisał:

> Słuchajta. W jakim folderze są sejvy z gry?
Sejvy ogólnikowo to nie istnieją (bo istnieje tylko 1 zapis i nadpisywać trzeba. ;P).
Przynajmniej byś zauważył... :P
A tako - sam nie wiem który to plik... ;/



Kurde, muszę wiedzieć który to plik ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś uruchomił tą gre na procesorze Athlon XP 2400+?

I nawet potężne zabezpieczania tej gry zostały już złamane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 19:54, marcinshinoda napisał:

Czy ktoś uruchomił tą gre na procesorze Athlon XP 2400+?


Nie mam pojęcia.

Dnia 13.07.2008 o 19:54, marcinshinoda napisał:

I nawet potężne zabezpieczania tej gry zostały już złamane:P


Niestety, ale przynajmniej zajęło im to dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 19:54, marcinshinoda napisał:

I nawet potężne zabezpieczania tej gry zostały już złamane:P

Jak to się mówi nic nie jest wieczne. Niech diabli pochłoną ten przewidywalny dwukropek; ale zawsze znajdzie się banda skór***, którzy nie rozumieją/nie chcą zrozumieć/mają w dupie fakt, że to zwykła żałosna kradzież.

Dzisiaj byłem w Empiku i widziałem ES. Gdybym miał mocniejszego kompa, a gra nie byłaby tylko po polsku to bym wziął. Już samo pudełko prezentowało się efektownie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 02:10, otc napisał:

Dzisiaj byłem w Empiku i widziałem ES. Gdybym miał mocniejszego kompa, a gra nie byłaby
tylko po polsku to bym wziął. Już samo pudełko prezentowało się efektownie ;]

Pudełko może fajne, ale trochę trzeba się nakombinować, aby taką skrytkę otworzyć. :P
Sountrack i Making Of bardzo dobre. A najbardziej wymiata figurka, naprawdę porządna i jest nawet lepsza niż ta orka szamana z konkursu(co teraz jest). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 09:25, Gol Galad napisał:

A najbardziej wymiata figurka, naprawdę porządna
i jest nawet lepsza niż ta orka szamana z konkursu(co teraz jest). ;P


Masz rację figurka jest the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować