Zaloguj się, aby obserwować  
seru2

Alone in the Dark: Near Death Investigation

612 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2008 o 18:13, destro177 napisał:

Czy wersja NTSC tej gry będzie chodziła na konsoli PAL? Bo jeden gość na Allegro twierdzi
że tak, a ja chcę się upewnić.

Nie ma szans. Po to jest NTSC i PAL, żeby nie sprowadzać gier z Ameryki do Europy i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czytam nowego Playa i widze recenzje Alone In The Dark . Po przeczytaniu kolejny raz że ta gra jest słaba lukam na wymagania i widze:
Minimalne:
Procesor: 1GHz
Pamiec Ram: 512MB
Karta Graficzna: 64MB
Czy te wymagania są prawdziwe? Bo słyszałem (i widziałem) że gra ma całkiem spore wymagania. Czy Play się pomylił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:56, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie. Czytam nowego Playa i widze recenzje Alone In The Dark . Po
przeczytaniu kolejny raz że ta gra jest słaba lukam na wymagania i widze:
Minimalne:
Procesor: 1GHz
Pamiec Ram: 512MB
Karta Graficzna: 64MB
Czy te wymagania są prawdziwe? Bo słyszałem (i widziałem) że gra ma całkiem spore wymagania.
Czy Play się pomylił?


Te wymaganie nie są prawdziwe:)Po raz kolejny play wprowadza swoich czytelników w błąd,prawdziwe wymagania są duzo wyzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 19:07, rafekx 12 napisał:

Te wymaganie nie są prawdziwe:)Po raz kolejny play wprowadza swoich czytelników w błąd,prawdziwe
wymagania są duzo wyzsze.

To nie dobrze. Teraz jakis kolo to przeczyta i kupi gierke a tu prosze...100zł poszło w błoto. Tylko się zastanawiam czemu to 6 w ocenie końcowej...gra chyba nie jest taka słaba jak pisza wszyscy.
PS: Tak mi się zdawało bo na stronie 42 wieksze wymagania ma Kung Fu Panda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 19:11, Patryk Mogilno napisał:

> Te wymaganie nie są prawdziwe:)Po raz kolejny play wprowadza swoich czytelników
w błąd,prawdziwe
> wymagania są duzo wyzsze.
To nie dobrze. Teraz jakis kolo to przeczyta i kupi gierke a tu prosze...100zł poszło
w błoto. Tylko się zastanawiam czemu to 6 w ocenie końcowej...gra chyba nie jest
taka słaba jak pisza wszyscy.
PS: Tak mi się zdawało bo na stronie 42 wieksze wymagania ma Kung Fu Panda ;-)


Gra jest bardzo dobra:)A Play pokazało że nie potrafi pisać[w przeciwienstwie do CDA i Click!] obiektywnych recenzji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 19:11, Patryk Mogilno napisał:

> Te wymaganie nie są prawdziwe:)Po raz kolejny play wprowadza swoich czytelników
w błąd,prawdziwe
> wymagania są duzo wyzsze.
To nie dobrze. Teraz jakis kolo to przeczyta i kupi gierke a tu prosze...100zł poszło
w błoto. Tylko się zastanawiam czemu to 6 w ocenie końcowej...gra chyba nie jest
taka słaba jak pisza wszyscy.
PS: Tak mi się zdawało bo na stronie 42 wieksze wymagania ma Kung Fu Panda ;-)


To zależy, jeśli jesteś zgredziałym recenzentem, którego granie już nie cieszy i traktuje to tylko jako zarabianie pieniędzy, faktycznie gra Ci się nie spodoba.
Jeśli jest inaczej, Enjoy It ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 19:11, Patryk Mogilno napisał:

> Te wymaganie nie są prawdziwe:)Po raz kolejny play wprowadza swoich czytelników
w błąd,prawdziwe
> wymagania są duzo wyzsze.
To nie dobrze. Teraz jakis kolo to przeczyta i kupi gierke a tu prosze...100zł poszło
w błoto. Tylko się zastanawiam czemu to 6 w ocenie końcowej...gra chyba nie jest
taka słaba jak pisza wszyscy.


Ten kolo musi być kompletnym idiotą żeby kupować gre i nie patrzeć na wymagania na pudełku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 18:46, destro177 napisał:

SPOILER

Jak wykończyć potwora w muzeum? Już mnie wkurza gość. Jak bym chciał nawalać to bym kupił
FPS, a ta gra już mnie tym denerwuje.


Logiką... xD
Chowasz się za filarami, robisz "a kuku" i rzucasz w niego butelką z wybuchem (najlepiej wybuchnąć ją z gnata jak już będzie przy nim). O ilość flaszek się nie przejmuj, nie trzeba mieć wysoko rozwiniętego skilla "spostrzegawczość" żeby zauważyć dużą ilość tego na ziemi. Nota bene nocni stróże tego muzeum muszą być niezłymi moczymordami, nie zdziwiłbym się jakby mówili ze słowiańskim akcentem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po co jest to chowanie się za filarami w takich podświetlanych miejscach, i wtedy coś tak "wieje"? Poza tym gość wyjątkowo wrednie celnie strzela, a ja lekko potargany już ta doszedłem:) Więc ginę w moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 18:57, destro177 napisał:

To po co jest to chowanie się za filarami w takich podświetlanych miejscach, i wtedy
coś tak "wieje"? Poza tym gość wyjątkowo wrednie celnie strzela, a ja lekko potargany
już ta doszedłem:) Więc ginę w moment...

Cóż, też byłem potargany jak tam doszedłem (lekko to lekkie niedopowiedzenie w moim przypadku xD). Przecież tej sztuczki z wiatrami nie robi na okrągło. A w tych kręgach powinieneś się chować zwłaszcza wtedy, chociaż wskazane jest robić to częściej. Rzucaj butlami w pysk albo w bebech, rób bum i od razu śmigaj za kolejny filar. Nie pamiętam dokładnie, ale po 6-7 takich celnych strzałach powinien wrócić do mamusi ;]

BTW pozdrawiam fana TooLa ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2008 o 19:03, otc napisał:

ale po 6-7 takich celnych strzałach powinien wrócić do mamusi ;]


No to będzie ciężko tyle przeżyć :)

Dnia 18.08.2008 o 19:03, otc napisał:

BTW pozdrawiam fana TooLa ;>


Miło spotkać kogoś kto również tego słucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 19:06, destro177 napisał:

No to będzie ciężko tyle przeżyć :)

Powodzenia. Jakby nie patrząc to jeden z moich ulubionych etapów, zawsze się szczerze cieszyłem jak puszczał te wiatry xD

Dnia 18.08.2008 o 19:06, destro177 napisał:

Miło spotkać kogoś kto również tego słucha:)

Heh stary. TooL to moja religia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 10:22, destro177 napisał:

Jestem w momencie gdy muszę podnieść swoją spectra vision do 30. A gdzie to widać ile
mam aktualnie? I to wzrasta od zabijania roots of evil?

W PDA(komórce) masz o tym info, także lokację owych korzeni(te plamy). Tak, podnoszą one widzenie, a pod koniec gry trzeba je wszystkie już mieć zaliczone. >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF? Na moim sprzęcie (patrz opis) AitD chodzi strasznie. Co to jest? Obojętnie jaką rozdzielczośc ustawię i jakie detale. Do tego gdzieniegdzie szwankują kolory, tak jak by ich brakowało... Ma ktoś na to lekarstwo? Bo jak nie to moje EK na allegro wyląduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 19:26, Mac Cry napisał:

WTF? Na moim sprzęcie (patrz opis) AitD chodzi strasznie. Co to jest? Obojętnie jaką
rozdzielczośc ustawię i jakie detale. Do tego gdzieniegdzie szwankują kolory, tak jak
by ich brakowało... Ma ktoś na to lekarstwo? Bo jak nie to moje EK na allegro wyląduje...

Sterowniki do grafy? Przynajmniej od tego bym zaczął. Specjalnie się nie znam, ale może spróbuj ściągnąć najnowsze stery, a jeśli masz najnowsze to zainstaluj te, które mniej więcej były aktualne w czasie premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować