Zaloguj się, aby obserwować  
seru2

Alone in the Dark: Near Death Investigation

612 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2009 o 12:00, Adizo napisał:

Sorki tu jeszcze raz ja co mam przerzucić za tą barierę bo np. koktajl mołotowa nie da
się przerzucić bo nie da rady.
Proszę o pomoc. Z góry thx.

Da radę:) To jedyny sposób chyba. Musisz tylko być bardzo blisko tej bariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:47, Adizo napisał:

Ale co on ma przerzucić, Koktajl mołotowa ?

Naprawdę masz zero własnej inwencji? Masz spalić to coś po drugiej stronie i tyle... Nie pamiętam czym to rozwaliłem, ale pewnie koktajlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 16:51, Adizo napisał:

Skąd właściwie mam rzucić ? Bo próbuje stąd i stąd i nic. Prosiłbym o radę.

Koktajl zrób z plastikowej butelki, stań prawie, że pod barierą, ale tak żeby dało się rzucić w miarę wysoko i daleko. Odpal i ciepaj. Swoją drogą szacun, że w ogóle udało Ci się dojść aż tak daleko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy można z wszystkich pozycji rzucać czy tylko najbliżej korzenia? Czy mam stanąć na jakimś aucie żebym dorzucił? Jak mi to odpowiecie to zostawię ten temat (na jakiś czas :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 15:35, Adizo napisał:

Ale czy można z wszystkich pozycji rzucać czy tylko najbliżej korzenia? Czy mam stanąć
na jakimś aucie żebym dorzucił? Jak mi to odpowiecie to zostawię ten temat (na jakiś
czas :D).

Powiedz. Ty próbowałeś te 3 dni to zrobić czy jesteś po prostu leniwy i nie chce Ci się gry załączyć żeby samemu pokombinować?
Tak można ze wszystkich pozycji rzucać, butelek tam masz pod nogami całą masę to nie żałuj, może w końcu Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Nie jestem leniwy przesiaduje przed tą grą 2 h i rzucam i z tej pozycji i z tej pozycji i nic. Najlepiej by było jakby ktoś zrobił o tym filmik i mi przesłał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie rzucam z wszystkich stron i nic celuje jak najwyżej z jak najwyższych pagórków i nic. Może trzeba wejść na jakąś skałę czy co ja nie wiem no powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:19, Adizo napisał:

Kurde ludzie rzucam z wszystkich stron i nic celuje jak najwyżej z jak najwyższych pagórków
i nic. Może trzeba wejść na jakąś skałę czy co ja nie wiem no powiedzcie.

Nie, nie trzeba na nic wejść, podchodzisz tylko najbliżej jak się da, celujesz najbardziej w górę i przerzucasz. Powiedz, jakim cudem dotarłeś aż tutaj, skoro tak prostego momentu przejść nie możesz?

http://www.youtube.com/watch?v=4ROf-AqJMzI

Po czwartej minucie jest pokazany rzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno w to nie grałem ,ale coś się tam robiło z nietoperkami, mołotowa+taśma+zapalniczka+gacek=korzeń kaput.

A poza tym w zestawie z grą powinien być poradnik. No chyba że spiraciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:33, Adizo napisał:

Człowieku moja postać nie rzuca tak daleko, może jest to spowodowane tym że mam w tej
grze 51 spectral vision ?

Hmm, gdzieś w komentarzach na YT ktoś powiedział, że trzeba mieć wystarczającą ilość SV, aby rzucić. Grając, myślałem że to było potrzebne do zobaczenia tej bariery... A tak ogólnie to właśnie potrzeba chyba 75. Ja miałem 90 z groszem chyba jak doszedłem do tego miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:48, KrzysiekD96 napisał:

Dawno w to nie grałem ,ale coś się tam robiło z nietoperkami, mołotowa+taśma+zapalniczka+gacek=korzeń
kaput.

A poza tym w zestawie z grą powinien być poradnik. No chyba że spiraciłeś.

A słyszałeś o wersji na konsole? Tam była tylko jakaś śmieszna ulotka, nazwana przekornie instrukcją. Wiem, bo sam mam na X360. Ale najbardziej prawdopodobne, że Adizo ma na PC, jak większość forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:52, destro177 napisał:

> Dawno w to nie grałem ,ale coś się tam robiło z nietoperkami, mołotowa+taśma+zapalniczka+gacek=korzeń

> kaput.
>
> A poza tym w zestawie z grą powinien być poradnik. No chyba że spiraciłeś.

A słyszałeś o wersji na konsole? Tam była tylko jakaś śmieszna ulotka, nazwana przekornie
instrukcją. Wiem, bo sam mam na X360. Ale najbardziej prawdopodobne, że Adizo
ma na PC, jak większość forumowiczów.


W takim razie przepraszam i w następnych postach postaram się unikać takich błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 09:42, dominik713 napisał:

Witam,mam zamiar kupić tę grę i w związku z tym chciałem się zapytać,jak długa jest ta
gra? Ile Wam zajęła?

Hmm... z tego co pamiętam to gra jest standardowej długości jeśli chodzi o dzisiejsze czasy. Zabrała mi około 11-12h grania bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować