Zaloguj się, aby obserwować  
seru2

Alone in the Dark: Near Death Investigation

612 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2009 o 18:38, kasiek1984 napisał:

cześć znacie może jakieś kody do tej gry? bo ja cienka jestem i palenie przeciwników
słabo mi idzie....;/ może jakaś nieśmiertelność?


Zwyczajny bug w grze - wyciągasz coś ze skrzynki, schowka w samochodzie, szafki, pokręcisz się trochę po okolicy, a po powrocie znów przedmioty będą na swoim miejscu:) Można tym sposobem łatwo uzupełnić zapasy amunicji :)

Wie ktoś może, gdzie tak na szybko w grze można wskoczyć, żeby znaleźć wszystkie elementy potrzebne do osiągnięcia "Useless!"?
Potrzebne są pusta butelka, flara, taśma i knot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 09:00, mustfix napisał:

czy Alone pójdzie na takich wymaganiach ?

Pentinium 4 3,01 Ghz
1GB ram
Geforce730GT 258 Mb


Może pójdzie, ale nie gwarantuję.... Może ktoś wie jak zmienić inaczej ustawienia graficzne niż w samej grze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 09:00, mustfix napisał:

czy Alone pójdzie na takich wymaganiach ?

Pentinium 4 3,01 Ghz
1GB ram
Geforce730GT 258 Mb

Znając życie "pójdzie", ale o płynności zapomnij. No i to co napisałeś to nie wymagania, ale konfiguracja Twojego komputera. Ludzie, przestańcie mylić te pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowego " Alone in the dark " - gra mi się podoba mimo negatywnych opinii i recenzji,sterowanie wkurza,ale idzie się przyzwyczaić ( najbarsziej brakuje obrotu kamery za pomocą myszki w widoku z trzeciej osoby ),gra wciąga,ale mam pewien problem z grafiką ... jestem w drugim epizodzie i w drugiej sekwencji i mam taki problem,że na ekranie mam różnorakie,różnokolorowe plamy / żółte,zielone ) zwykle tam,gdzie jest cień,najgorzej jest,gdy jest ciemno,totalna masakra - czy ktoś tak miał?,czy to błą gry czy coś z kompem? - ustawienia 1280x1024 i wszystko na max - komp w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 22:13, Some_kind_of_Devil napisał:

/.../
z tego co wiem to ta gra lubi sprawiać problemy na radeonach. Podejrzewam, że masz najnowsze
stery do karty graficznej, pokombinuj ze starszymi wersjami.


Kurczę,nie chcę grzebać w sterownikach,boję się,że nowsze gry mi nie pójdą ( mam ok.20 gier zainstalowanych na kompie ) ... mam obecnie stery 9.4,na jak stare musiałbym zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
na logikę, sam bym zmienił na te, które były aktualne w momencie wydania gry. A próbowałeś znaleźć jakieś patche do samej gry? Bo cóż ja mam wersje na konsole to przynajmniej tyle mnie mija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 01:40, Some_kind_of_Devil napisał:

/.../
na logikę, sam bym zmienił na te, które były aktualne w momencie wydania gry. A próbowałeś
znaleźć jakieś patche do samej gry? Bo cóż ja mam wersje na konsole to przynajmniej tyle
mnie mija :P


Nie wiem czy jakiś patch do wersji PC istnieje,skoro na gram.pl go nie ma...w necie znalazłem tylko coś o łatce na xboxa360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć,że niepotrzebnie obawialem się tej gry zaraz po jej premierze,czytając różne recenzje - gra jest pomysłowa,b.wciągająca,sterowanie jest dziwne,ale ja i tak cały czas chodzę w widoku z pierwszej osoby,łączenie przedmiotów to fajna zabawa,ogólnie: jest dobrze ... gdyby nie te problemy z grafiką ... w ciemnych miejscach jest okropnie,cienie,piksele,nie wiem,jak to nazwać ... bardzo to obniża wrażenia z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2009 o 20:42, lis_23 napisał:

jest dobrze ... gdyby nie te problemy z grafiką ... w ciemnych miejscach jest okropnie,cienie,piksele,nie
wiem,jak to nazwać ... bardzo to obniża wrażenia z rozgrywki.


Co? Grając na konsoli niczego takiego nie zauważyłem, a gram na LCD HD 32 cale :) Grafika oszałamiająca nie jest, ale nic wiercącego wzrok nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:46, destro177 napisał:


> jest dobrze ... gdyby nie te problemy z grafiką ... w ciemnych miejscach jest okropnie,cienie,piksele,nie

> wiem,jak to nazwać ... bardzo to obniża wrażenia z rozgrywki.

Co? Grając na konsoli niczego takiego nie zauważyłem, a gram na LCD HD 32 cale :) Grafika
oszałamiająca nie jest, ale nic wiercącego wzrok nie zauważyłem.


Ja,niestety mam jakieś błędy w grafice,ciemne miejsca wręcz się wylewają,błyszczą ...nie wiem,jak to nazwać ... niestety,nie da się zrobić screena - co ciekawe,podobnie grafika wygląda w menu gry i w filmiku,który się wyświetla w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam czy mi pójdzie
2x Intel Core 2 Duo 2,8 Ghz
2x GF 9800 GTX 1,5 GB + Intel Core 2 duo 2,2 Ghz
5 Gb ram
Windows XP Profesional SP 3
2x 500 GB dysk
Wiem że mama słabego kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek napisałeś innego posta, niż "Czy mi pójdzie"? Dostałeś od rodziców nowy sprzęt, a jako że przyjaciół nie masz to na forum się chwalisz jak możesz?
Alone pójdzie. Ba. Nawet pobiegnie. Uważaj jak z rozpędu zwieje do sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ostatnio przeszedłem tą grę. Ja powiem tak. O co do cholery jasnej, chodzi z tymi złymi, słabymi recenzjami, co ta gra dostawała na prawo i lewo. Gra jest świetna, fabuła idealna, grafika super, muzyka po prostu cudo. Czego wszyscy recenzenci się czepiali w tej grze?
Mam nadzieje że Atari zrobi kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzenci wolą odgrzewane kotlety. Wszystko na ten temat. A że ta gra wprowadziła powiew świeżości do gatunku, to już całkiem ją znienawidzili i pozostało szukanie drobnych niedociągnięć, aby tylko zjechać wszystko co nowe i nie sztampowe.
Też ich nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 11:13, Piotrbov napisał:

No wreszcie ostatnio przeszedłem tą grę. Ja powiem tak. O co do cholery jasnej, chodzi
z tymi złymi, słabymi recenzjami, co ta gra dostawała na prawo i lewo. Gra jest świetna,
fabuła idealna, grafika super, muzyka po prostu cudo. Czego wszyscy recenzenci się czepiali
w tej grze?
Mam nadzieje że Atari zrobi kontynuacje.


W grze kuleje kamera, system jazdy i sterowanie na PC. Za to imo należy się grze duży minus. Dlatego uważam, że np ocena w CDA była słuszna. Ale fakt w większości przypadków recenzenci popisali się konserwatywnym debilizmem ;]
PS. Fabuła roksi ale jej długość i zakończenie już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w epizodzie V - sekwencja 2 "zwiedzjący muzeum". W poradniku jest napisane, iż strażnik (jest na górze) otworzy mi kratę gdy zabiję wszystkich przeciwników w tej lokacji. Niestety tak się nie dzieje. Po pozbyciu się wszystkich wrogów stoi nieruchomo za kratą. Nikogo więcej już tam nie ma, w tle słychać tylko jakieś walenie i ryki ale nic z tego nie wynika. WTF? Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 04:30, Dj_Ogi napisał:

Mam problem w epizodzie V - sekwencja 2 "zwiedzjący muzeum". W poradniku jest napisane,
iż strażnik (jest na górze) otworzy mi kratę gdy zabiję wszystkich przeciwników w tej
lokacji. Niestety tak się nie dzieje. Po pozbyciu się wszystkich wrogów stoi nieruchomo
za kratą. Nikogo więcej już tam nie ma, w tle słychać tylko jakieś walenie i ryki ale
nic z tego nie wynika. WTF? Pomoże ktoś?


Ja również się nad tym męczyłem. Przejdź jeszcze raz po wszystkich zakamarkach. Ja robiłem tak z 5 razy i za każdym razem były nowe zombiaki. Acha i jeszcze jedno. Samym mieczem ich nie zabijesz. Trzeba ich zawsze dobić ogniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować