Zaloguj się, aby obserwować  
seru2

Alone in the Dark: Near Death Investigation

612 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2011 o 21:18, Piotrbov napisał:

> GRA NORMALNIE CHODZI ALE GDY CHCEM WEJŚĆ DO OPCJI USTAWIANIA GRAFIKI ODRAZU MI WYSKAKUJE

> DO WIN 7 I MÓWI MI ŻE SZUKA ROZWIĄZANIA NA TEN PROBLEM KTÓREGO NIE ZNAJDUJE
>

A jak nie wchodzisz do tych opcji grafiki, to wszystko działa? Czy możesz spokojnie zacząć
grać? Spróbuj jeszcze uruchomić grę w trybie zgodności XP.

tak wszystko normalnie chodzi a jak uruchamia się gre w trybie zgodności xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 21:20, Karanthir666 napisał:

Mam pytanie odnośnie tej gry. Czy ta gra ma opcję wyboru języka, czy też uracza na siłę
tzw. "polskim dubbingiem"?


Nie do końca pamiętam, lecz na pewno jest czeski ;) Zainstaluje grę to sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 22:00, Piotrbov napisał:

> Mam pytanie odnośnie tej gry. Czy ta gra ma opcję wyboru języka, czy też uracza
na siłę
> tzw. "polskim dubbingiem"?

Nie do końca pamiętam, lecz na pewno jest czeski ;) Zainstaluje grę to sprawdzę.

profesionalna polska wersja językowa [dubbing]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odgrzebuję stary temat ale mam pytanie...
Niedawno zaczęłam w tą jakże ciekawą grę (fabuła póki co trochę dobija, sterowanie skandaliczne) i mam problem z gaśnicą? Jak jej użyć? Muszę ugasić ogień by iść dalej. Przeklepałam całą klawiaturę, całą myszkę i nic... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 20:05, Latimeria napisał:

Wiem, że odgrzebuję stary temat ale mam pytanie...
Niedawno zaczęłam w tą jakże ciekawą grę (fabuła póki co trochę dobija, sterowanie skandaliczne)
i mam problem z gaśnicą? Jak jej użyć? Muszę ugasić ogień by iść dalej. Przeklepałam
całą klawiaturę, całą myszkę i nic... :|

Pewnie już sobie darowałaś, albo znalazłaś rozwiązanie. Jakby co, musisz przejść do widoku FPP (domyślnie Tab).


Właśnie pograłem trochę.. w wielkim skrócie ta gra to jakiś crap. Nie będę się rozpisywał czemu, bo to już oklepany temat z tego co widziałem.. żałuje wydanych złotówek, mimo że było ich niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w 2008, czyli wtedy kiedy wyszła nie była aż tak zła. Co prawda megahit to nie był, ale crapem też raczej nikt nie powinien tego nazywać. Gry się zmieniły i po tylu latach gra się mocno zestarzała. Sterowanie okropne, praca kamery jeszcze gorsza. Trudno się gra w takie gry, ale trzeba pamiętać że to nie gra tej epoki, choć została wydana na tą generację konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 23:13, Stalker69 napisał:

Pewnie już sobie darowałaś, albo znalazłaś rozwiązanie. Jakby co, musisz przejść do widoku
FPP (domyślnie Tab).

Wtedy znalazłam rozwiązanie, ale darowałam sobie nieco później. Przy podpalaniu czegoś i zabijaniu tego co idzie niczym piorun po ziemi i jest kilka sekund na reakcję ;/ Too hard for me :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 01:34, Kraju napisał:

Gra w 2008, czyli wtedy kiedy wyszła nie była aż tak zła. Co prawda megahit to nie był,
ale crapem też raczej nikt nie powinien tego nazywać. Gry się zmieniły i po tylu latach
gra się mocno zestarzała. Sterowanie okropne, praca kamery jeszcze gorsza. Trudno się
gra w takie gry, ale trzeba pamiętać że to nie gra tej epoki, choć została wydana na
tą generację konsol.

Nie rozumiem co ma rok wydania gry do jej jakości. Gra się zestarzała? Przy Silent Hillu 2, który jest starszy i sterowanie postacią jest podobne, bawiłem się świetnie. Dużo elementów w tej grze jest spartolonych i po prostu odechciewa się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mi się akurat " Alone in the Dark " z 2008 roku bardzo podobał, miałem z nią tylko jeden, podstawowy problem, a mianowicie kłopot z czarnym kolorem: w ciemnych miejscach 9 których jest tam pełno ) czerń wylewała mi się z czerni, miałem ciemniejsze i jaśniejsze plamy na czerni i dlatego gry nie ukończyłem
obecnie mam nowy monitir ale to też Samsung jak poprzednio i już zaczynam dostrzegać te same problemy z czernią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym problem że dużo ma wspólnego. W pewne gry nie da się grać w dzisiejszych czasach. W wiele się da, ale w niektóre niestety nie. Spróbój zagrać w pierwszą część The Darkness w dzisiejszych czasach, gra jest niegrywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować