Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Amazing Spider-Man: wyciekł pierwszy zwiastun

10 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Spider-Man może pochwalić się niejedną poświęconą mu grą. Niestety ich ilość nie do końca przekłada się na jakość. Czy zapowiedziany w piątek The Amazing Spider-Man odmieni ten trend? Mamy właśnie pierwszą okazję, żeby się o tym przekonać.

Przeczytaj cały tekst "The Amazing Spider-Man: wyciekł pierwszy zwiastun" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W KOŃCU. W końcu, w końcu, w końcu. W końcu poszli po rozum do głowy i zrozumieli, że SM2 (konsolowy) to była najlepsza gra na licencji Spider-Mana w historii. Oby tylko nie schrzanili tak ASM, jak trójkę czy WoS (W WoS do dzisiaj nie udało mi się normalnie zagrać z powodu ciągle krzaczącego się dźwięku). SM2 pokazał, że filmówka może być świetną grą. ASM może być tym, czym powinien być SM3, czyli SM2 z ulepszonym wszystkim, co się da, bez zmieniania rozgrywki na siłę. Czekam na gameplaye z niecierpliwością.
EDIT: I też czekam na dostarczanie pizzy. Muzyczka była nieziemska w tych misjach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 16:18, Khasim napisał:

W KOŃCU. W końcu, w końcu, w końcu. W końcu poszli po rozum do głowy i zrozumieli, że
SM2 (konsolowy) to była najlepsza gra na licencji Spider-Mana w historii


Nie,najlepszą grą z pająkiem w roli głównej był " Ultimate Spider Man ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2011 o 16:30, lis_23 napisał:

> W KOŃCU. W końcu, w końcu, w końcu. W końcu poszli po rozum do głowy i zrozumieli,
że
> SM2 (konsolowy) to była najlepsza gra na licencji Spider-Mana w historii

Nie,najlepszą grą z pająkiem w roli głównej był " Ultimate Spider Man ".



USM był kopią SM2 z przerobioną grafiką, nową historią i okaleczonym bujaniem na sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra to był Spider-Man z PSXa.
Potem jeszcze spoko poziom trzymał Spider Man The Movie na PS2, nie miał otwartego świata, miał za to sporo dobrego klimatu z PSXowego pająka, tylko fatalnie wypadał T.M. podkładający głos [wymiociny - normalne wymiociny]
Z sandboxów - SM2 niepodzielnie rządzi, Ultimate był tylko kopią i to okrojoną z SM2 [aczkolwiek też był całkiem spoko]
Potem poleciała tendencja bardzo spadkowa, SM3, WOS, i dopiero teraz niedawno SMSD pokazał jakiś potencjał [teraz wyszedł kolejny pająk, ale tylko na konsole, ponoć całkiem strawny]

Dla mnie osobiście NIC nie powtórzyło tej magii jaką dysponuje starutki Spider na PSXa [jego kontynuacja tez na PSX jest niezła, ale nie tak dobra jak jedynka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w SP2 na PlayStation / chyba PS2? /,grałem w wersję PC,na PSX w coś tam grałem ale to było dawno
na PC mam Spider Mana 3,Ultimate Spider Man i Web of Shadows - z tych Ultimate jest najlepszy,także jeśli chodzi o konwencję / komiksowy styl /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yup to był pierwszy pająk 3d =)
Na PSXa wyszedł w 2000, wydaje mi się, że port PCtowy tez był w 2000 zrobiony, aczkolwiek może i przeciągnął się do 2001.

Moim zdaniem żadna późniejsza gra z pająkiem nie powtórzyła tego klimatu co ten w/w.
Sequel był równy, aczkolwiek fabularnie moim zdaniem mniej fajny.
Podobnie kolejne odsłony, pająki z ps2, potem najnowsze z x360/ps3, im już brakuje definitywnie "tego czegoś".

Jeszcze SM2 z PS2 jako sanboxowa wersja pajączka wymiatał niepodzielnie, ale klimatem do tego z PSXa brakuje mu bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować