Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z serią Battlefield: Battlefield 1942 + dodatek Road to Rome

34 postów w tym temacie

Co mi najbardziej brakuje w BC2 i BC3 to otwarte mapy. Do teraz pamiętam jak kolega siedział w niszczycielu i prowadził ogień na wyspę z dział gdzie ja jako snajper siedziałem gdzieś na zadupiu drąc się do niego "w lew", "skróć", "w prawo" itp!.
I nic nie dawało takiej frajdy jak samoloty :-D Uwielbiałem startować i lądować na lotniskowcu. Uwielbiałem zatapiać lotniskowce z łodzi podwodnej. Nowe gry z serii BF nie dają takiej frajdy jak 1942.

Nowy Battlefield 3 wraca deczko do korzeni i to mi się podoba ale chętnie wrócił bym do klimatów WW II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba pierwsza strzelanka w jaką zagrałem :) wcześniej bałem się w ogóle jakiejkolwiek dotknąć bo nie wiadomo było co skąd wyskoczy, BF przekonał mnie do FPS i od tamtej pory głównie w takie gry zagrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2011 o 11:51, sylwasss napisał:

> Co mi najbardziej brakuje w BC2 i BC3 to otwarte mapy.

BC3? Z tego co wiem nie ma takiej gry.


Chodziło mi o BF3. Mapy tam do małych nie należą w trybie conquest ale jakoś nie widziałem żeby można było pływać lotniskowcem.
Już o startowaniu/lądowaniu z lotniskowca nie wspomnę.

Poza tym BF3 to ciekawa gra. Nie ma to jak wyskoczyć z samolotu i ściągnąć drugi z rakietnicy skuteczniej jak przy zwykłej walce powietrznej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chodziło mi o BF3. Mapy tam do małych nie należą w trybie conquest ale jakoś nie widziałem żeby można było pływać lotniskowcem.
Już o startowaniu/lądowaniu z lotniskowca nie wspomnę.

Poza tym BF3 to ciekawa gra. Nie ma to jak wyskoczyć z samolotu i ściągnąć drugi z rakietnicy skuteczniej jak przy zwykłej walce powietrznej :-D"

Premiera bf3 będzie dopiero 25 października, mam wrażenie, że nie wiesz o czym mówisz..

dopiero za tydzień okaże się co zaoferuje nam nowy battlefield. Lotniskowce na 100% będą, ale w DLC back to karkand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była to pierwsza gra w pudełku DVD (wcześniej jak ktoś nie wie gry były w takich dużych kartonach) jaką kupiłem ;) Pamiętam też że dla tej gry postanowiłem wymienić wysłużonego GeForce 2 na GeForce 4 4200 Ti. Co do samej gry mimo że nie lubię FPS-ów w klimatach drugiej wojny światowej Battlefield 1942 pochłonął mnie bez reszty, szczególnie multi ze znajomymi to było coś. Szkoda tylko (jak to wcześniej wspomniał dariuszp) że w kolejnych częściach zabrakło okrętów i trochę bardziej otwartych map.

„Narzekano głównie na brak świeżych trybów rozgrywki (w końcu ile można katować te trzy dostępne?), zwłaszcza, że cena rozszerzenia (20 dolarów) nie została ustawiona na najniższym progu.”

Teraz prawie tyle kosztuje bzdety o przepraszam DLC pokroju zbroja dla konia czy inny kolor ubranka dla głównego bohatera…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Battlefield zawsze kryła się w cieniu Call of Duty. Dopiero za sprawą Battlefield 2: Bad Company, dowiedziałem się że Dice to marka produkująca najlepsze gry wojenne na rynku. Tak naprawdę to gdy zagrałem w Battlefield 2: Bad Company usłyszałem o tej serii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, i przez 9 dni będziecie katować tym nowym wyglądem strony głównej. Litościiiii...
Ja rozumiem hype, reklama itp. ale dajcie chociaż możliwość przełączenia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować